Homoseksualizm w suwałkach

Zaczęty przez XXXX, 18 Maj 2006, 22:14:30

« poprzedni - następny »
Do dołu

eith

Wybaczcie mi literowki i bledy gramtayczne ale pisze jednym techem z pracy pod obstrzalem szefostwa, heh.
 Judge Me

Zagranica

Trudno mi mówić za resztę, ale mi osobiście w niczym nie przeszkadzają. Nie martw się XXX, każdy kto, w jakikolwiek sposób wyraża swoje zainteresowanie sexem, bez względu czy jest homo czy hetero (nie mówię tu oczywiście o facetach, bo im akurat wolno źle się prowadzić i robić wiele innych rzeczy w tym kraju), jest skazany na ostracyzm. Nie ma równych praw dla kobiet i mężczyzn, nie ma równych praw dla homoseksualistów i heteroseksulistó.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

wojtek_kosynier

Ja bym to ujął jeszcze inaczej.
Są koła - wiadomo jakie - dla których seks = prokreacja.
Czyli już antykoncepcja jest grzechem.
Ja się z tym w ogóle nie zgadzam!!!

Każdy ma prawo do życia według swoich upodobań - byleby nie robił krzywdy osobom drugim.

Rozma

Dla mnie homoseksualiści to normalni ludzie.Dla mnie nienormalne jest natomiast zachowanie ludzi z rządu i większości społeczeństwa.Zamiast rozwijać się to ludzie się uwsteczniają.Wstyd na skale ogólnoświatową.Jak się posłucha młodzieży wszechpolskiej czy Wierzejskiego czy innych oszołomów to naprawde nie wiem czy beczeć czy śmiać się.JAk tacy zacofani ludzie którzy uważają homoseksualistów za pedofili mogą zasiadać w rządzie.Wstyd,poprostu wstyd.Niektórzy dziwią się dlaczego homoseksualiści teraz tak bardzo manifestują i z tym się odnoszą.A po to że teraz mamy XXI wiek i łatwiej jest teraz o tym mówić niż kiedyś.Geje i lesbijki mają nadzieję,że jak ludzie"rozwijają"siebie i swoje poglądy to zrozumieją ich stanowisko.Homoseksualiści to tacy sami ludzie jak hetero,pracują,uczą się,płacą podatki,nawet do kościoła chodzą.Tak samo wśród hetero mogą znaleźć się mordercy,zboczeńcy itp jak i wśród homoseksualistów.Niech ludzie spojrzą najpierw na siebie i swoje postępowanie jako ludzi hetero i siebie osądzą a później dopiero innych tylko dlatego,że mają inną orientację seksualną.
Rozma

eith

Cieszy mnie dosc wysoki poziom wypowiedzi na tym forum, no moze poza kilkoma egzotycznymi wyjatkami  :lol:  - ktore cas krzykna glupiego i zamykaja sie bo nic nie maja do powiedzenia.

Pozdrawiam :)
 Judge Me

Suwalczak

Wiecie co?Jeszcze jak dziewczyny się pieszczą,to jest do przyjęcia-jest na co popatrzeć,ale Panowie...Błe............Fuj......To straszne.Odrażające.Fłe...........Oblesne..............Łeee...........
Suwalczak

eith

To nie patrz  :lol:
 Judge Me

Suwalczak

Nie nie należę do tego grona.I pozostałe poglady np.na gospodarke mam dość liberalne.
Suwalczak

eith

Spox, tylko juz sie tak nie stresuj  8)
 Judge Me

Krzysztof

Po (nie bluzgamy ;)) to sie sprzeczac na takie tematy nie jestes gejem ja tez nie-geje i less to tez ludzie i do tego sa jak dragi byly sa i beda, no chyba ze ktos sie zabawi w wojka HITLERA i zagazuje wszystkich ale po co??
Rojek Krzysztof

eith

Heh, pojechales krotko stary.
 Po h...? A w jakim celu dzialaja wogole fora? Po co ktos rzucil ten temat?
 Po co tu jestes? Jesli odpowiesz sobie na te pytania bedziesz wiedzial po h... i nie bedziesz zadawal glupich pytan  ;)
 Judge Me

wojtek_kosynier

Abstrahując od kultury, "to" słowo pisze się przez CH

Rozma

Może niektórzy poprzez obrazę innych chcą siebie dowartościować?
Rozma

eith

Eee, czepiasz sie  :lol:
 Judge Me

wasil

ja uwazam takich ludzi za chorych psychicznie, bo niemoge zrozumiec jak moze chlopak z chlopakiem, albo kobieta z kobieta!!!!! :/

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć