Homoseksualizm w suwałkach

Zaczęty przez XXXX, 18 Maj 2006, 22:14:30

« poprzedni - następny »
Do dołu

XXXX

Mam pytanie, jestem geyem i chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob postrzegacie takich ludzi w tym miescie?? Czy jesteście na tyle tolerancyjni zeby takie mniejszości zaakceptować?? Czy znacie wszystkie fakty na ten temat, czy kraża wśród was tylko same mityt i mieszacie nas do jednego worka z zoofilami pedofilami i uwazacie za dewiacje??

Sława!

Zakaz Pedałowania !!!!!!!!!!!!!!!!  :o  :o  :/  :/  :@  :@  :o  :o  :@  :@  14/88!

olavES

:D ...jak widzisz geyu, mieszkańcy suwałk są bardzo tolerancyjni ;)  
man kann nicht alles koennen, aber alles versuchen... :)

marek

To nie kwestia tolerancji, tylko nie mogę zrozumieć po co kochający inaczej się pchają na afisz i robią z siebie wielkich cierpiętników? Czy geje nie mogą pojąć, że nie mają nic do zaoferowania społeczeństwu i gdyby ich "miłość" była wyznacznikiem dalszego rozwoju ludzkości to chyba byśmy skończyli na etapie australopiteka. Dla mnie to choroba, którą powinno się leczyć, zwykła dewiacja od naturalnych zachowań seksualnych człowieka. Ciekawe XXXX czy zastanawiałeś co by było, gdyby twoi starzy przedstawiali twój system wartości gejowskich...bez komentarza-zakaz pedałowania!Fe!

olavES

a niech tam sobie manifestują... komu to przeszkadza??? homosexualizmem nie można się "zarazić" -  ;) to tacy sami ludzie jak my , heterosexualna większość ...płacą tak samo podatki i mają te same prawa :)

Suwalczak

Nie nie tacy sami. Protestuje przeciw temu stwierdzeniu. Suwałki miastem wolnym od tych.....
Suwalczak

Suwalczak

Najchętniej bym im do d...y nakopał,ale niestety prawo chroni mniejszośc,a nie normalną większość.
Suwalczak

maciejan

hehe Suwalczak, czy w ten sposób bronisz się przed własnymi fascynacjami homoerotycznymi, bo najwięcej krzyku robią ludzie, którzy maja coś na rzeczy - to jest właściwe pojęcie "homofobii", tzn. gdy ktoś gdzieś w sobie ma taką skłonność i ją skrzętnie ukrywa a nawet głosi takie radykalne hasełka....

podobnie było np. z przestraszonymi Żydami w powojennej Polszcze, za czasów Mietka Moczara, gdy wielu ludzi o żydowskich korzeniach starało się w przeróżny sposób zataić swoje pochodzenie, stając się m.in. wiernymi sługusami sistiema...
człowiek z klawiaturą przed sobą

maciejan

Suwalczak a może masz coś wspólnego z Wierzejem?

olavES

...sugerujesz suwalczak, że gdyby tobie ktoś dokopał do d....y, to prawo nie stanęłoby po twojej stronie? ;) "prawo" w założeniu chronić ma każdego, bez względu na to czy jest reprezentantem jakiejś "większości" czy "mniejszości"...

maciejan

a co sąsiedzie chcesz się przesiąść z hulajnogi?

anka07

Ludzie,jestem w szoku. Suwalczak, czy Ty przypadkiem nie należysz do zwolenników Romana G i Wojciecha W.? Zresztą mniejsza z tym,każdy wyznaje takie poglądy jakie chce. Ale chamskie teksty są nie na miejscu. Homoseksualista to tez człowiek i przede wszystkim człowiek i ma takie same prawa jak każdy cholerny homofob. Nienawidzę takiego podejscia jakie prezentują np. zwolennicy LPR.

Sandinista

wolność słowa i wyrażania poglądów i własnych preferencji w "nowych czasach demokratycznych" jest atutem dla większości grup społecznych. Z tej okazji korzystają też homosex. OK. można to zaakceptować... tylko chodzi o to ażebt nikt nie narzucał agresywnie własnych poglądów, bo jakie one by nie były to taka ekspansja bywa często wkurwiająca. Powodzenia Geyu i uwarzaj na antygejów.
                                                 HeteroSandinista
Sandinista

Sandinista

zdarza się jak szybko się pisze...
Sandinista

eith

Heh, cis mi sie wydaje ze XXXX zapodal ten temat po burzy jaka ostatnio przetoczyla sie przez Forum i tekstach zwlaszcza Suwalczaka.

Wiec moje zdanie - kiedys, nim rzeczywiscie spotkalem ludzi o innej orientacji seksualnej (jakkolwiek sam jestem hetero), mieszkalem w Suwalkach i sluchalem na kazdym kroku ulomnych troche opinii ludzi pokroju Suwalczaka (ktory pewnie nigdy z Suwalk nie wyjechal..) - sam mialem prawodopodobnie podobne myslenie, ze to dziwne, zboczone i wogole...
 W tej chwili wiem, ze sa to po prostu ludzie, ktorym jest czesto naprawde czasem ciezko, dlatego moze potrzebuja manifestacji, etc. by czuc sie czescia czegos, czuc sie bezpieczniej.
 Nie jestem zwolennikiem rodzin ojciec lub matka x 2, gdyz nie wiem jakie to moze miec konsekwencje, wplyw na dziecko...
 Po prostu nie wiem...

Jeden argument moglby za tym przemowic - leprza raczej kosmopolityczna, wykrztalcona - gejowska rodzina (np. 2 mamy, heh, bo samemu bedac facetem latwiej jest mi tolerowac panie les.. ) niz para prostakow z nizin spolecznych bez jakiegokolwiek pojecia o swiecie, wychowaniu i normalnym sensie co do czego....

Jakkolwiek powtarzam - nie wiem.

Jak ktos juz zaznaczyl - to nie jest nic nowego (patrz - Historia cywilizacji ludzkiej), jakkolwiek nie jestem za jawna promocja tego jako czegos "trendy" i "cool". Nie przekraczajmy granicy.
 No, ona juz zostala przekroczona, ale przede wszystkim - jest to kwestia wyboru i preferencji kazdego czlowieka.
 Pozdrawiam.

PS: powaznie XXXX - jestem pewien ze nie jestes gejem, temat  to prowokacja :)
 Judge Me

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć