wiceminister Jarosław Z.

Zaczęty przez ole, 07 Maj 2006, 23:11:47

« poprzedni - następny »

zaroowka

Wiceministrem MSWiA... Załamka, nie?
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

pioswa

"Takiej władzy
w naszych progach
wszyscy chcieli byśmy podziękować
w kilku nie do końca pięknych słowach
z wyrazami szczerej niewdzięczności
dla s.....synów nie mamy litości"
                                             Coma

Rajders on dy storm.
Tam ta dam dam dam

wojtek_kosynier

chodzi o ósmy kawalek z "Pierwszego wyjścia z mroku”?

pioswa

Nie nie, chodzi o kawałek "tonacja" z najnowszej płyty "zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" (hehe ale nazwy to wymyślają chłopaki fajne;) )który to z kolei jest to nie mam pojęcia. Pozdrawiam.
Ps "”"patrze że nie tylko ja używam autokorekty programu Word;)
Rajders on dy storm.
Tam ta dam dam dam

wojtek_kosynier

czasami używam, ale tu akurat wklejałem z netu tytuł, bo za cholerę nie mogłem go sobie przypomnieć.

W niedzielę był koncert Comy w Trójce, ale że miałem gości, to słuchałem jednym uchem. Poza tym i tak później włączyłem piosenki Grechuty na Opolu.

Dobra, ale przecież mieliśmy pisać o panu ministrze - uosobieniu skromności, kultury i kompetencji...

maciejan

Z wicetornistra na wicedornistra - to wielka nobilitacja dla pana o świętym imieniu Zielińskiego i naszego miasteczka...
człowiek z klawiaturą przed sobą

Winston Wolf

Zalamka. Moze plusem tego wszystkiego bedzie to ze nie bedzie bruzdzil w Suwalkach...??
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Strażak

patrzcie jaki wszechstronny jest poseł Dżej Zi, moze byc i specem od edukacji, i specem od spraw wewnętrznych i administracji, na wszystkim sie zna,
a po dymisji z oświaty tak zapowiadał że bedzie dbał o edukację jako poseł, obiecywał wręcz to, ciekaw jestem czy bedze miał na to wszystko czas?

kto go nie lubi ręka do góry?? (ja podniosłem)

Winston Wolf

I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

maciejan

człowiek z klawiaturą przed sobą

młoda

Ej, nie rozumiem o co Wam chodzi. Poseł Zieliński więcej robi, mniej gada.. Media mówią tylko o tym co złe..A to nie zrobił tamtego, a to tamto zrobił źle... A ile zrobił dobrego ?? Nikt z Was nie ma pojęcia... Jak był ministrem podjął działania aby obniżyć ceny podręczników szkolnych. Również zapoczatkował plany co do nauczania języka angielskiego od klasy 1 podstawówki- i nie mówce mi że to jest złe. Teraz liczy się tylko znajomość języków. Przyjnamniej dzieciaki nie będą miały trudności podczas nauki w gim... Ech, ja ręki nie podniosę...

Z pozdrowieniami
Mloda

dyskoteka maja

dobre - złe 1:0... kto zmieni wynik ?

wojtek_kosynier

Podjął, zapoczątkował - i co z tego!!!
Poza tym dlaczego nie mówisz o innych planach byłego ministra? Wyeliminowania ze szkół niewłaściwych organizacji, oraz wychowaniu patriotycznym czy etycznym. Ja nic nie mam - wręcz odwrotnie - do patriotyzmu i etyki, ale niech nie będzie tak, że nie będzie ona wykładana w sposób obiektywny. Podobnie z wychowaniem seksualnym (fakt, to już nie pomysł J.Z. ale podaje analogiczny przykład). Jak się ma tylko mówić o tzw. metodzie naturalnej, to ja dziękuję!!Rozumiem - młoda - że uważasz J.Z. za właściwą osobę do nauczania młodzieży etycznego zachowania. Że zawsze żył zgodnie z naukami kościoła katolickiego?! OK. Gratuluję dobrego samopoczucia czy raczej tkwienia w nieświadomości.
Jeszcze jedno, 3 maja J.Z. i jego kolesie pokazali jak wygląda polskie, chrześcijańskie pojednanie.

młoda

Wybacz, ale między innimi w organizacji 3 maja uczestniczyłam... I nie sądzę, aby to była zła impreza... Gajewski sam sobie narobił tego bagna..Komuch jeden wstrętny... :/ zZbliżają sie wybory, a on jest wszędzie gdzie go chcą albo i nie aby tylko się pokazać... A Zieliński pzynajmniej po zejściu ze stołka ministra dalej coś robi...

wojtek_kosynier

Gratuluję organizacji - powinnaś być dumna!!!
Czyli uważasz, ze wszystko było w porządku?!
To ma być pojednanie? Katolickie pojednanie?! Pięknie.
Rozumiem, że Gajewski nic nie robi, za to Zieliński jako mąż opacznościowy robi w administracji. To się znalazła kompetentna osoba - na wszystkim się zna.

Jarosław Zieliński - uosobienie kultury, skromności i kompetencji.

Poza tym posiłbym azebyśmy podyskutowali o etyce, patriotyzmie, i eliminowaniu ze szkół "niewłaściwych" ruchów oraz organizacji

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć