Kim jest Paweł Holubowicz z TVP3?

Zaczęty przez martuchna86, 12 Kwi 2006, 08:02:47

« poprzedni - następny »

Winston Wolf

Chuck Norris nie potrzebuje dostępu do internetu.
Zna go na pamięć :P
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

olavES

chuck norris wie też "gdzie się podziały tamte prywatki..." :D
man kann nicht alles koennen, aber alles versuchen... :)

s3th

i stoi szybciej niz biegacie...

k

Tylko Chuck Norris moglby odbic Pawlowi laske ( do podpierania sie);) Areczek...z mila checia wpadne jak tylko bede w Suwaliszkach;) na pifffko trza wyskoczyc;)

kamil

Arens

Kamiloss z dzikom rozkoszom , skrobnij jakiegoś maila jak tam żyjesz :) Majne adresz jakbyś zagubił : arekzytka@o2.pl

Pooozdro Twojej Pani również  :)  :)  ;)
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

Wielki Krytyk

Moze to Duch Swiety ?? :D
Wielki Krytyk

chudzik777

chyba musiał by najpierw jakąś brode zapóściś, bo jak dobrze pamiętam to mu takiej brakuje :P
chudzik777

Tomasz

Ten żałosny temat, świadczy o naszych słabościach... Pozdrowienia dla Gąski Balbinki. Z bródką, naturalnie... :P

zaroowka

Mein Gott...

Jak przeczytałem "jakąś brode zapóściś" to nie wiedziałem o co biega... Kiedy zrozumiałem - wstrząsnęło mną, rzuciło o ścianę i straciłem jasonść umysłu na kilka minut...

Oprzytomniałem, spojrzałem raz jeszcze... A jednak się nie pomyliłem - takiego ortografa już dawno nie widziałem.

ZAPUŚCIĆ !!! [/i][/u]

...chyba tak się to pisze poprawnie (nie wiem - czasami zaczynam wątpić w to, że nasz język w poprawnej formie przetrwa najbliższe dziesięciolecie)...

Przy okazji - tak, jestem wredny i się czepiam. :)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Winston Wolf

Wredny jesteś i śeł czepjarz, majn got... :P

maciejan

Winston zasadziłeś ortografy w niemieckiej pisowni - nie pisze się się "majn", choć to wygląda ładnie i zgodnie z polską wymową - pamiętaj: pisze się MEIN (niesławny przykład: Mein Kampf).

Również wyraz "got" jest zapisany niepoprawnie, tzn. zabrakło jednej literki "t" - a więc poprawnie będzie GOTT, jak: "Gott mit uns".

Dziękuję za uwagę...
człowiek z klawiaturą przed sobą

Sokółka

maciejan, patrze że ostro się wziąłeś za niemiecki, gratuluje wiedzy :) :) :)
Ana

aniella

martuchna86, jak dobrze zagadasz, to ciocia Aniella -> załatwi Ci autografek Pawełka.
 no i rada: na przyszłość, nie wywnętrzaj się na forum..
Aniella

Winston Wolf

Maciejan, z ciebie to prawdziwy folksdojcz chyba  :lol:

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć