wiceminister Jarosław Z.

Zaczęty przez ole, 07 Maj 2006, 23:11:47

« poprzedni - następny »
Do dołu

ole

hehe skonczy się panowanie wiceministra  :P !!!
wraca z Warszawki i na bank bedzie bral udzial w wyborach na prezydenta naszego miasta  :/

http://wiadomosci.onet.pl/1318036,11,item.html

Magnolia

jupi jupi i młodzież wszechpolska bedzie decydowala o losach edukacji naszego kraju. w
cale nie takie jupi, bo z deszczu pod rynne... :(

kreator zewnętrz

łysy ojciec, łysa matka
łysy sąsiad i sąsiadka

nadchodzą ciekawe czasy... jupi jaj ej...

kreator zewnętrz

a...

ciekawe czy wraz z ministrem Jarosławem odejdzie w niesławie projekt Instytutu d/s Poprawiania Tego Co Rodzina Zaniedbała Dla Wychowania Pociech Na Chwałę Ojczyzny Naszej Mateczki Poleczki...

ole

raczej na bank projekt legnie w gruzach ... nvm  :)
ale za to czas zagrzac kolejny stolek tym razem w lokalnej wladzy  :]

Suwalczak

Powiem tylko tyle: Panie Boże uchroń nas swoje suwalskie dzieci przed takim prezydentem.
Suwalczak

nick

to na niego nie głosuj i niech inni nie głosują, bo później to już tylko bezie właśnie takie narzekanie... po suwalsku
nick

marabut

5 932 głosów - tyle właśnie otrzymał J.Z., imponujące? średnio...

ilu zwolenników J.Z. udziela się na forum/czyta je? chyba niewielu, zresztą, bądźmy szczerzy: braliście udział w głosowaniu, czy też akurat nie?;) (optuję za tą drugą odpowiedzią, prawda? w znakomitej większości - i nie mówię tu o niepełnoletnich, ale o tych, którzy nie mieli ochoty głosować)

a co do narzekania: czasem robi się coś z premedytacją, po przedługich rozważaniach, a i tak potem jest żal i czarna rozpacz... ;)

ps. akurat w tej kwestii mam czyste sumienie, udałem się do lokalu wyborczego i NIE GŁOSOWAŁEM NA ZIELIŃSKIEGO:P

imię

glosow zdobył : 15780

"Giertych powiedział, że "w tej chwili" nie planuje żadnych zmian na stanowiskach wiceministrów edukacji, ale nie wykluczył, że być może w ciągu najbliższych tygodni "jakieś zmiany będą szykowane".

Pytany przez dziennikarzy, zaprzeczył informacjom m.in. "Gazety Wyborczej", że planuje na stanowisl :  wiceministrów posłów LPR Wojciecha Wierzejskiego i Radosława Pardę. "Nie planuję też nikogo z Młodzieży Wszechpolskiej w resorcie" - powiedział. Podkreślił, że nie zamierza wprowadzać żadnej ideologii do szkół.

Z kolei przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Przemysław Gosiewski powiedział w poniedziałek w Kielcach, że wiele wskazuje na to, iż wiceministrem edukacji będzie nadal Jarosław Zieliński z PiS. "Ustalenie, które było dokonane z panem Romanem Giertychem dotyczyło tego, że skoro resort obejmuje polityk LPR, to stanowisko sekretarza stanu w tym resorcie obejmuje przedstawiciel PiS" - podkreślił przewodniczący klubu."

marabut

jeśli chodzi o SAME Suwałki, to tyle, ile wcześniej podałem, no cóż, brak precyzji, ale prostuję

15780 w Suwałkach - toż to byłby horror

Suwalczak

Najnowsza wiadomość: Zieliński się podał do dymisji!!!!Jezu,teraz to już napewno wystartuje w wyborach na Prezydenta Suwałk.Toz mozna się załamać. Nic tylko sie pakować i wyjeżdżać z naszego miasta. Oj biedne, te nasze Suwałki, biedne.
Suwalczak

Zagranica

Trzeba iść do wyborów i nie głosować na Zielińskiego i tyle. Także uważam, że wielka szkoda stałaby się dla Suwałk, gdyby Zieliński został prezydentem. (tu do wszystkich krzykaczy: chodzę na wybory, bo uważam to za swój przywilej, że mogę decydować o tym, kto będzie nami rządził i nie głosowałam na PiS) A co do Gajewskiego. Nie jestem fanką SLD, wręcz przeciwnie, ale będę na niego głosować. Pomimo licznych wad, wiele osiągnął i kabotynem jest ten, kto tego nie przyzna. Suwałki nam się ładnie rozwijają, stają się może nie metropolią, ale przyjemnym europejskim miasteczkiem (Porównajcie sobie Łomżę, czy nawet Białystok). Gdyby jeszcze rozwiązać problem bezrobocia i komunikacji, byłoby całkiem nieźle.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Suwalczak

Zgadzam sie z Tobą.Ale jak znam życie to pójda Dziadki zagłosuja na Zielińskiego, bo tak każe Radio Ojca Rydzyka. I to pomimo tego, ze widać ile się w Suwałkach zmieniło. ja też nie popieram komunistów, jestem nawet im przeciwny, ale swój rozum mam. Odważyłem się swój głos przekazać Panu Prezydentowi Gajewskiemu. Dzis po kilku latach rządów widać jak bardzo się zmieniło nasze miasto. Jak wybory wygra Zieliński to bedzie tylko gorzej.
Suwalczak

maciejan

próbóję porównać Suwałki do Białegostoku i nijak mi nie wychodzi - nie wiem Zagranico co chciałabys porównać? właściwie te miasta należą do nieprzystających kategorii...
człowiek z klawiaturą przed sobą

marabut

ślicznie dukał preambułę... Może to nadmiar obowiązków nie pozwolił mu przygotować się należycie do wystąpienia, a może oddech nienawistnych osób stojących całą mszę za jego plecami nadwątlił siły pana ministra?

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć