Jak parkują suwalscy kierowcy?

Zaczęty przez barbarian, 23 Lip 2013, 12:18:12

« poprzedni - następny »

barbarian

Byliście świadkami, a może udało się Wam zrobić zdjęcia jakiegoś bulwersującego parkowania suwalskich kierowców?

herve

Ja parkuję swoje auto w takiej odległości od innych samochodów, żeby żaden burak przy otwieraniu drzwi nie jebł w moje auto swoimi drzwiami bo już mam dosyć tych wgnieceń na bokach. Nic i nikt tego mego zachowania nie zmieni.
Musimy takich buraków co niszczą inne auta piętnować.

Ronkiel

Ja parkuje jak tylko sie da bo musze za..pi..er...dalać za pieniądzem wiec prosze wszystkich omijać mnie!Ps.:jedyne wyjście to zmiencie swoją mentalność,ludzie za granicą mają kulture w ruchu na ulicach a Wy.WSTYD!!!

hyco

ja mam swieze zdjecia zle zapakowanych aut na parkingu sa to auta BSU
hyco

JAsuwalczanka

Do HYCO. patrz jak ty parkujesz, jeśli w ogóle masz prawo jazdy i auto, w co wątpie.masz coś do BSU?? ja mam auto na BSU, jestem z suwałak mieszkam w suwałkach , jeśli mam taką rejestrację to już jestem wytykana bo być może jestem ze wsi, a ty jesteś pajacem i zastanów się co piszesz bo ja moge ci pokazac tysiące zdjęć na BS jak parkują takie palanty jak ty!

ad3344

Hola hola! Ja mam BS, parkuję dobrze. I co? Czasami inny samochód tak wjeżdża, że mam 3 opcje: albo w ogóle nie parkować, albo zaparkować w liniach i zablokowac wejście do samochodu innemu kierowcy. Z reguły wybieram opcję 3: zaparkować tak, by nie zablokowac nikomu wejścia do samochodu albo wyjazdu. Potem ten źle zaparkowany kierowca wyjeżdża i to ja stoję źle. Więc nie zawsze jest tak, że ten kto stoi źle, źle zaparkował. Nawet na egzaminie na prawko w takiej sytuacji linie nie obowiązują.

CCharles

Ten cały temat do wyrzucenia. Bez pozdrowień
STŻ

Tomeek

Nie tylko suwalscy kierowcy potrafią czasem źle zaparkować

-------
rozwój osobisty
tworzenie stron
mieszkania na sprzedaż

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Maryna220

A co gdybyście weszli np. na stronę jak ta: https://vindicat.pl/ Mnóstwo przydatnych informacji w tych sprawach! Do tego podane w przystępny sposób!

Tadzio90

prusqti

Michasia123

Parkują niestety źle! Ale liczne mandaty przekuwają się na długi, które skutecznie na szczęście można egzekwować. Tutaj liczne przykłady: https://vindicat.pl/faq/jak-skorzystac-z-wnioskow-w-egzekucji-komorniczej/

matylda.sron@onet.pl

Anula55

Haha dzięki za ten wątek. Rozbawiło mnie to.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć