Warto zobaczyć

Zaczęty przez cosmikers, 21 Lip 2013, 13:25:26

« poprzedni - następny »

cosmikers

Zwiedzając Sejny warto zobaczyć Klasztor Podominikański przy Bazylice NMP i Muzeum Ziemi Sejneńskiej na Piłsudskiego 28 :)
Ciekawe miejsca, niedaleko i tanio!
Rafi

ren

dzięki chłopie, w ogóle nie wiedziałem, że coś takiego jest w Sejnach! i mówisz, że jest tam nawet jakaś bazylika?

Marco

adelajda80

Witam. Zgadzam się z wypowiedzią. Klasztor Podominikański  warto zwiedzić- byłam tam i polecam.

okasanaka

Polecam obejrzeć całą serię Akademii Policyjnej. Jest to świetna komedia amerykańska, która rozśmieszy największego gbura. Dzięki tej produkcji możemy się przekonać, że głupi ma zawsze szczęście ;).

klewek

Uważam, że warto obejrzeć film pod tytułem \"12 małp\". Jest to dramat połączony z gatunkiem Si-Fi. OPIS: Więzień zostaje wysłany w przeszłość, aby zapobiec wybuchowi epidemii, która prawie zniszczyła ludzkość.
Film naprawdę dobry, wart uwagi.

Tomek

marus38

niedługo będę w Suwałkach i chciałbym zwiedzić miasto i okolice. Co polecacie?

mirrak

Na jesienny wieczór polecam Wam trochę komedii, romansu i dramatu w jednym. \"Lepiej późno niż później\" to film, który trzeba obejrzeć. Główny bohater, kobieciarz, który spotyka się tylko z dużo młodszymi kobietami, pewnego dnia poznaje matkę jednej z nich. Zabawna, a zarazem wzruszająca historia, opowiedziana z niesamowitą wiarygodnością. Wspaniale ukazana dramaturgia i prostota życia.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

KrystianPe

Już wspominałem o Nowym początku! Serio trzeba, ten reżyser doskonale wie co robi i jak to robić dobrze.

luki21A

W następny weekend się tam wybieram więc dzięki za info.

gwen

blackexpress

Również się zgadzam bardzo piękne miejsce ma swój klimat

Marcel Grabinski

Skoro tyle osób poleca to może się też tam wybiorę :D

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć