1000 słów

Zaczęty przez vanillacat, 14 Mar 2013, 15:23:09

« poprzedni - następny »

vanillacat

Świetny film z E. Murphym. Żyjący w świecie kłamstwa i cwaniactwa Jack McCall odkrywa, że umrze, gdy wypowie jeszcze tysiąc słów.
Film pokazujacy znaczenie słow w dzisiejszym swiecie. Warto obejrzec.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

filip

Oglądałem. Taki sobie.

Pan Ka.

Ale kogo to obchodzi? Za każdym razem, gdy podniecisz sie jakimś filmem, będziesz zakładała oddzielny temat?
komentator licencjonowany

AS

leci z nami admin? ten temat powinien polecieć do kosza. A gdzie straż miejska
?

wacek

mnie również niezbyt podnieca ta wiadomość.
równie dobrze możesz napisać co będzie w dzisiejszym odcinku \"ojca mateusza\"
zakładając takie denne tematy liczysz na większy ruch na forum czy może jakieś koleżeństwo?
co tu dużo pisać... jaki kraj- takie forum. BA!!!!! jakie forum taki admin.

ModaNaSukses

Polecam jeszcze podniecac sie kazdym odcinkiem klanu, mody na sukces... dla kazdego odcinka proponuje nowy temat. Dzieki temu serwis bedzie mogl sie pochwalic kolejnym tysiacem nowych postow na forum :D
Vanilacat: gratuluje inteligencji... chociaz predzej spodziewalbym sie recenzji jakiegos nowego filmu w artykulach niz na forum :P

takaja

Kocica

Antosia

Wiecie, wolę poczytać jej opinię o dobrym filmie, niż czytać bzdurne komentarze pod nią. To poziom tego co Wy piszecie jest niski, ale na jaki można liczyć w naszym mieście, jakie miasto, takie denne komentarze, bo taki denni komentujący, zawistni i ograniczeni, czasem wręcz głupi i okrutni, przerażająca wizja onanistów siedzących tylko przed kompami i szukających okazji do wylania pomyj na czyjś komentarz, są lekarze, którzy mogą Wam pomóc - budynek obok Szpitala Wojewódzkiego :)

ania

Antosia- celnie to ujęłaś

wacek

ania, ania zawsze dobra do **chania

Obserwator:)

a to raczej offtopic a nie tutaj....
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

zula zula

a ja myślę, że warto się dzielić swoimi opiniami. Dlaczego offtopic? Mnóstwo ludzi chodzi do kina

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

oksicz

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć