Wizje jutra i jaka przyszlosc dla Suwalk?

Zaczęty przez eith, 03 Kwi 2006, 13:33:00

« poprzedni - następny »

eith

Witajcie. Dosc niedawno odkrylem te stronke i musze przyznac ze bede tu bywal czesciej, jest naprawde niezla. Ktos wspomnial o wykasowywaniu pewnych tekstow,ktore niekoniecznie byly wulgarne, ale byc moze niewygodne politycznie, na co nie mozecie sobie panstwo pozwalac..
 Temat ktory chcialem poruszyc nie jest nowy, jakkolwiek pisany z innej perspektywy. Otoz pochodze z Suwalk i jestem z nimi bardzo zwiazany emocjonalnie. Jednak od jakiegos czasu mieszkam w Anglii, gdzie jednak nie zamierzam zyc w przyszlosci. Jestem mlodym czlowiekiem, wiec poki co zamierzam zdobyc doswiadczenie, odlozyc moze pare groszy (przydaloby sie..), podrozowac, no ale wkoncu kiedys chcialbym gdzies sie osiedlic, a Suwalszczyzna jest cudowna...
 No ale wlasnie, jakie sa perspektywy rozwoju miasta i regionu. Czy nie bedzie kiedys az tak nudno, rzucam ten temat abysmy mogli podyskutowac i moze pomarzyc - jak wyobrazamy sobie zmiany na leprze? Jak to miesce moze wygladac..
 Mi osobiscie marzy sie kilka naprawde dobrych festiwali, nie w samych nawet suwalkach ale tuz obok gdzies. I cholernie podoba mi sie pomysl kolejki z i do bialego!! Czad, kiedys mi sie to nawet marzylo.
 Co jeszcze? Opatentowalem niedawno (wiec nie myslcie by to skrasc, hehe) idee przezroczystych wiatrakow pradotworczych - plastik/szklo i marzy mi sie by zaczac od naszych terenow...hmm..
 Pozdrawiam.

Judge Me

realista

tu nie ma cenzury politycznej, tylko obyczajowa a i tak łagodna
realista

Winston Wolf

Stary, co ty tam jeszcze robisz? Wracaj natychmiast nach Suwalken i montuj nam wiatraki. Pomogę w znalezieniu sponsorów.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

eith

Dzieki za szybka odpowiedz :-)
 Pozdrawiam
 Judge Me

eith

Heh, wolf. Dzieki,ale to musi poczekac...
 Nie mam poza tym dosw. a jedynie wyobraznie koncepcyjna,czy costakiego, heh...
 Ale mozemy temat podtrzymywac w przyszlosci, jestes w stanie to sobie wyobrazic? Pieknie by to wygladalo prawda? A wiatr nalezy do 1-wszej kategorii.
 ...
 Judge Me

Winston Wolf

Właśnie to sobie imaginuję... Pomysł pierwsza klasa, tak samo jak wiatr na Suwalszczyźnie  :]
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

olavES

witaj eith :) jak widzę, powiększa się grono osób \"pozytywnie zakręconych\" ;) i dobrze to wróży temu forum... ;) wiesz, kiedy zamykam oczy, to widzę te twoje \"wiatraki\"... ;) na razie to fantastyka ale może kiedyś... :)
man kann nicht alles koennen, aber alles versuchen... :)

olavES

ale fajnie, że jest wreszcie ktoś, kto \"zaraża marzeniem\" :) pozdro eith

olavES

ale fajnie, że jest wreszcie ktoś, kto \"zaraża marzeniem\" :) pozdro eith

eith

Dzieki OlavES. Wiesz co? Znam jeszcze kilku ludzi ktorzy mieszkaja daleko i marza, a kiedys pewne marzenia moga zostac zrealizowane. Moim zdaniem nie realizacja, ale samo marzenie jest czyms pieknym, realizacja to pot i stresy :-) ale tez warto.
 To Einstein zdaje sie powiedzial \"..najwazniejsza jest Idea!!\"

Dziekuje i pozdrawiam. Moze Ty powiedz o swych m.?
 Judge Me

olavES

uwielbiam marzyć... :) ...i wspaniale jest gdy marzenia \"nabierają kształtu\"...wszak celem w życiu człowieka jest dążenie do realizacji marzeń, nieprawdaż? :)

eith

Mysle ze nie mylisz sie :-)
 Jakkolwiek byc moze zalezy to od charakteru, czasem wydaje
sie ze nie ktorzy ludzie nie maja ich i nie lubia marzyc, moze boja sie..hmm..

Judge Me

esperanza

Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
(....)
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć...

Trzeba, trzeba, tylko może zacząć od czegoś innego? :-) Te wiatraki już tam komuś wyszly bokiem, jak wskazuje literatura :P (to oczywiście żarty).
Jak się bardzo chce coś zrealizować, to ma to szanse. Trzeba więc nabierać wiatru..... i hajda...  :)
Lato wisi na ostatnim promieniu słońca...

eith

Heh, ale masz poetycki klimat..
Zgadzam sie co do wiatrakow ;-) i uwierz mam inne, plany i  marzenia, takie prywatne,mniejsze i wieksze. Teraz
marzy mi sie dlugi, ciekawy urlop. Chce poleciec do Hiszpanii, wybrac sie na koncert Guns and Roses (w Dublinie) ktorych sluchalem jak bylem kajtkiem i zawsze chcialem, a teraz znow graja; to w sumie plany, nie tylko marzenia,ale tez mile
:-)

Judge Me

olavES

EITH, \"kupuję\" wypad na kocert GUNS\'N\'ROSES :) ...a co do urlopu to jednak wolę żagle, wiatr we włosach, wielkie jeziora i mazurskie noce... ;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć