suwałki- miasto psiej kupy

Zaczęty przez mccuv, 28 Mar 2006, 17:00:01

« poprzedni - następny »
Do dołu

mccuv

Przyszła wiosna i jak co roku cięzko iśc przez miasto by nie wdepnąc w g....! pól biedy pobsrywane trawniki, ale na chodnikach? Ludzie, macie psy to pamiętajcie o innych. Jak ktoś lubi łazić po odchodach niech sobie w domu rozsypie obornik. Straż Miejska zamiast się wozić po mieście bez celu, niech przystanie po południu w pobliżu dowolnego osiedla, a na pewno budżet miasta się podreperuje.
Newcastle Utd.

White_Rose

Właśnie z tym kojarzy mi się przedwiośnie - brudny, roztopiony śnieg i... psie kupy. Trzeba wytrzymać te kilka tygodni

Niuńka

Nie na na chodnikach to przesada,do trawnikow nic nie mam bo po nich nie chodzę.Moim zdaniem powinny byc jakies pola dla psow...Nie wiem czemu jeszcze nikt o tym nie pomyslał....

elizka20

Nie na na chodnikach to przesada,do trawnikow nic nie mam bo po nich nie chodzę.Moim zdaniem powinny byc jakies pola dla psow...Nie wiem czemu jeszcze nikt o tym nie pomyslał....A tak na marginesie to własnie dzis na chodniku wpadłam w jedną taką kupke....bleeee

money_box

Świeży nawóz i naturalny!! Ale nie na chodnikach a są wyznaczone miejsca!!
...

dante

właścicielom trzeba do d... nakopać. kosze są,trzeba po piesku posprzątać. przecieżpsiaki muszą \"odcedzić kartofelki\".
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

Winston Wolf

Co w tym przypadku robi nasza szacowna Straż Miejska? Ano chyba nie za wiele. Ruszyć tyłki, panowie.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

money_box

mówili ze bedą mandaty nic nie ma
...

White_Rose

mandaty byłyby bardzo dobrym rozwiązaniem

TrUsT

a jak chipy? po co one są?
Kamil:D

tajnapolska

czyżby żadno z was nie miało psa????? :P  :P  :P  :P  :P

ludziska toż przecież żyjemy w komunalnych blokach, w blokowisakch jak za komuny, toż żyjemy w komunie, każdy każdego podgląda, obgaduje, ale to od nas zalezy czy zrobimy z tego slamsy i będziemy na siebie krzyczeć i wyzywać bo czyjś pies nasrał na trawnik

wiadomo że skoro wokoło bloki to pies nie doniesie gówna do specjalnego pola dla psów, to i na chodnik nasra jak opiekun nie dopatrzy sprawy ( a to łajdak jeden!!!),  gdyby i takowe  pole było wszędzie, na osiedlu centrum jest przy byłym więzieniu, teren ogrodzony ze wszystkich stron, chodza tam ludzie z psami żeby pieski się wybiegały i nikogo nie zaczepiały, również i was

jedna jest tylko rada w komunie
 :D  :D  :D  :D

skoro zyjemy w komunie to wszyscy powinniśmy mieć psy albo nikt z nas, innego wyjścia nie ma, albo wszyscy albo nikt.

jak wszyscy to wtedy raj dla ludzi i psów

jak nikt z nas, to spowoduje to same wyrzuty i niezadowolenie, bo każdy normalny człowiek chce mieć swoje zwierzątko, a najlepiej psa, taka jest biologiczna i psychologiczna prawda  :)  :)  :)  ???  ???  ???  ???

może tylko voodokta się potrafi zadowolić żółwiem :P  :P  :P

a ty dante zbierasz po piesku? :lol:  :lol:  :lol:

TrUsT

ja mam psa ale ja z psem wychodze w wyznaczone miejsce
Kamil:D

dante

wydaje mi się, że w środku blokowiska wolałbym porządny plac zabaw dla dzieci niż \"ogródek sralniczy dla psa\". generalnie pies jako żywe stworzenie nie musi \"donosić\" i zdziwilbym się gdyby tak  robił. no i tu jego klocek staje się ucieleśnieniem zasranego obowiązku opiekuna. rękawiczkę na rączkę, zebrać i do kosza.
do tajnej. jak mialem to zbierałem. i mam całe ręce. prosiłem cię już parę razy nie odzywaj sie do mnie bezpośrednio. w każdym razie mam nowy kwiatek do twojego antybloga.
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

Zagranica

Dante ma oczywistą rację, gdyby tajna raz czy drugi dostał mandat, to by go tak nie śmieszyło to, że można sprzątać po psie. Uważam, że nie ma nic bardziej karygodnego niż osikane przez psy piaskownice, w których bawią się dzieci. A do tajnej: Tacy właśnie ludzie jak ty robią z bloków slamsy, nie dbając o porządek w miejscu, w którym się mieszka.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

esperanza

Oj, wdepnelismy na temat :-)
Niedawno czytałam artykuł na powyzszy temat. Z pewnoscia nie tylko ten problem dosiegnął Suwałk. Jak kraj dlugi i szeroki - wszędzie jest. Chyba właściciele psów przejeli sie powiedzeniem \"kupa mości panowie\" :-)
Gdyby ktoś nie trafił na artykuł - to pozwolam sobie zacytować niektóre fragmenty :-)
\"Wyobraźcie sobie Pałac Kultury zbudowany z psich kup. Obrzydliwe? Ale prawdziwe: właśnie taką górę kupy zostawiają co roku polskie psy na naszych trawnikach.
Każdej wiosny problem psich kup urasta w Polsce do bardzo poważnej i wysokiej rangi. Jak wysokiej? Przeliczyliśmy to. W całym kraju mamy aż siedem milionów psów. Codziennie każdy z nich zostawia jedną kupę - oczywiście na trawniku albo chodniku. Weterynarze mówią o nich tak: - Czym lepsze pożywienie, tym lepiej psi organizm je przyswaja i tym mniej
odchodów mamy na chodniku. Większość Polaków stosuje jednak tanią karmę, którą psy niemal w całości wydalają.
Matematycy i architekci przeliczyli te psie kupy na \"cegiełki\"
(fachowo, ale anonimowo, bo uznali problem za wstydliwy). Zakładając, że średnia psia kupa waży ok. 15-20 dkg - a tak mówią kynolodzy - ma wymiary telefonu komórkowego. Codziennie psy produkują więc 7 mln takich \"cegiełek\", co w ciągu roku daje 2 miliardy 555 milionów.  Gdyby z nich zbudować wieżowiec o - niebagatelnej - podstawie 30 na 30
m, urósłby w górę aż do 204,4 m! To niewiele mniej niż ma Pałac Kultury. Gdyby podstawa miała 20 na 20 m, jej wysokość wyniosłaby 296,46 m - tyle ma wieża Eiffla\" (za GW)

Dobrze, że chociaż część włascicieli czworonogow sprząta po swoich psach, prawda?  :lol:
Lato wisi na ostatnim promieniu słońca...

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć