suwałki- miasto psiej kupy

Zaczęty przez mccuv, 28 Mar 2006, 17:00:01

« poprzedni - następny »
Do dołu

dante

he he, jaką tajemnicą? przecież zaraz uknujesz jakąś chorą teorię.  :lol:  ;).
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

tajnapolska

jaką teorię? jak powiesz dlaczego nie masz psa, będzie jasne, czy przemawia przez ciebie zawiść -1. bo nie możesz mieć psa i denerwują cię osoby, które psy mogą mieć lub mówią na forum tak
jakby psy miały( bo poiswa stoi po stronie tych co mają psy)
2. czy jedynie wygłaszasz nierealne w praktyce poglądy o konieczności sprzątania psiej kupy, bo tak uważasz, natomiast nie ma to związku z tym że nie masz już psa, może twój pies zdechł na przykład czy coś podobnego, po prostu nie byłoby dla ciebie potencjalnie problemem mieć psa i byś sprzątał po nim kupy.

Ale z twoich wypowiedzi dante nie wynika, żebyś sprzątał psie kupy, gdybyś sam miał teraz psa, że sprzątałeś gsy psa miałeś, ty jak i inne osoby oburzone na psie gówno na chodnikach nie deklerują, że same sprzątają bo psach, albo że by sprzątały, gdyby miały psa.

Słyszałem jedynie od was, że w innych miastach się sprzata po psach, może tak, może nie, ale kto sprząta i w jakich miastach? Przydałyby się jakieś szczegóły. ;)  ;)
A wy deklarujecie, że sprzątacie po swoich psach? Alebo że byście sprzątali gdybyście psy mieli???

pioswa

Hmmm... tak szczerze to ja nie stoję po żadnej ze stron. Ja tylko mówię że za dużo zamieszania robicie w około gówna i tyle:) bo tak naprawdę problematyczna to ona jest tylko przez krótki okres wczesnej wiosny.
A sprzątanie poważnie może być grą nie wartą świeczki, narażało bo właściciela psa na koszta takie jak np. rękawiczki, worki foliowe, łopatka i strata czasu rzecz jasna. A straż miejska i policja powinny zajmować sie poważniejszymi sprawami niż gówno.
I takie jest moje stanowisko w tej sprawie.
Rajders on dy storm.
Tam ta dam dam dam

dante

ad 1. tylko ty mnie wnerwiasz
ad 2. już jaśniej nie mogę ci przedstawić swojego stosunku do "psiej kupy". po swoim psie sprzątałem i sprzątałbym teraz gdybym psa miał. mój pies nie zdechł porwali go kosmici, robili na nim badania i teraz jest przeciw sprzątaniu psich kup, szczególnie własnch. podobnie jak ty.
ad 3. nie przejmuj sie, że tak mało słyszałeś od nas. spróbuj nie mówić w tym samym czasie co słuchasz, bo cię przekaz omija.

Winston Wolf

Pies Dantego zdechl bo ten po nim nie sprzatal i psina udusila sie odorem wlasnego gowienka  :lol:
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

dante

no, wydało się! teraz tajna mnie pojedzie! winston, dyskretniej może.

Mariusz

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć