suwałki- miasto psiej kupy

Zaczęty przez mccuv, 28 Mar 2006, 17:00:01

« poprzedni - następny »
Do dołu

Winston Wolf

Esperanza a masz dane na temat psich kupek w Suwałkach? Jakby tak parę lat pozbierać to może dałoby się z gówienek usypać drugą Cisową  :lol:
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

esperanza

Niestety, póki co Wyborcza nie podjęła badań o suwalskich rekordach w temacie  :lol: Z suwalskich podworek to pewnie jeszcze prócz Cisowej mozna by na eksport.
Lato wisi na ostatnim promieniu słońca...

money_box

...

Gajowy

do lasu niech nawożą . Tam potrzeba nawożenia i nikomu nie przeszkadza.

esperanza

Kupa g...a, kupa g....a,
żaden temat nie dorówna
Bardzo „wdzięczny” jest to temat
Więc powstaje tu poemat
wdepnąć w g...o nie jest trudno
wszędzie wokół nieźle brudno
sprzątnąć pani z panem się nie kwapią
więc mieszkańcy po tym człapią
i na próżno te lamenty
wszędzie widać ekskrementy
każdy grzeszy, no bo przeklnie
kiedy w g...o takie wdepnie
mandatami straszy straż
- nieugięty naród nasz
prawo zawsze w d...e ma
na to wszystko chyba  trza...
Cudu, cudu, trza by cudu
By się pozbyć tego brudu

;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)
Lato wisi na ostatnim promieniu słońca...

Winston Wolf

hehehe dobre  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Masz tego więcej? Poszukaj wydawcy, może uda się wypuścić tomik na rynek  :P  
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

kamil

suwałki- miasto psiej kupy TO BRZMI DUMNIE :) Niedlugo Suwałki beda z tego sllynne, jeszcze bardziej niz z niskich temperatur :D
camusyy

TrUsT

g..O byłą jest i  bedzie wszedzie
Kamil:D

vanillacat

Kto ma psa niech sprzata.
Po drugie Straż Miejska powinna bardziej zaangazowac się w akcję sprzatania po psach, np pole przy ul Kowalskiego Reja tragedia.
Po trzecie Trust gdzie są wyznaczone miejsca dla psów?
I co to znaczy ze nie trzeba tam sprzatac? Kto ma psa niech się nim zajmuje, a do takich obowiązków nalezy m.in sprzątanie po nim.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Arens

He he ho ( nie wyśmiweam się  :D )

Jako właściciel psa rasy wrednej tudzież wielce sympatycznej zabiorem głos. Faktycznie śniegi stopniały i KUPY psie po zimie sie ukazały. Problem będzie nierozwiazany na wieki wieków amen bo w polsce mieszkamy gdzie tylko kaczki  :P mogą sra# bezkarnie kur....a m..ć . Swego burka jakoś zawszę doprowadzę w miejsce gdzie jego mini kupa nikomu nie zawadzi. Postawa ma niegodna pochwały jest i naśladowania zresztą też  :]
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

Dluber

Ludzie, co to za różnica czy śnieg jest czy nie i tak i tak czy to lato czy zima odchody psa zawsze są i to nie ważne, jaka pora roku mamy a ponieważ jest wiosna to tylko nawóz w lato tego nie będzie widać wiec nie wiem, po co tak panikujecie i to nie tylko w naszym mieście się dzieje wiec temat nie jest trafiony!!!
:)

Dluber

Witam mam pytanie do ludzi, na co my płacimy podatek na psa, jeśli nie na sprzątanie odchody psa?? Bo ja wreście nie wiem, na co to idzie?

dante

generalnie to nie wiadomo co się dzieje ze wszystkimi pieniędzmi jakie płacimy Państwu za możliwość korzystania z jego uroków. z drugiej strony bez przesady, po swoim pupilu chyba mozesz posprzątać sam.
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

Dluber

Nie ja nie sprzątam po psie, ponieważ chodzę na wyznaczone miejsce tylko mnie to ciekawi, na co idą te pieniądze

dante

a nie pytaj, bo i tak nikt nie wie. a powiedz mi tylko gdzie w Suwałkach są "wyznaczone miejsca dla psów" bo ja nie kojarzę . ale wiem, że darmowo były rozdawane szufelki i woreczki na odchody.
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć