Suwałki

Zaczęty przez money_box, 23 Mar 2006, 18:35:39

« poprzedni - następny »

money_box

Witam właśnie nadeszła wiosna wiec może jakieś pomysły związane z wiosną może w tamtym roku odnowili park na Kościuszki może teraz coś innego by się odnowiło może jakieś pomysły oprócz budowania pomnika dla Jana Pawła II, bo on ma niedługo powstać
...

TrUsT

mym zdaniem powini te napisy z blokuw znikły
Kamil:D

B.

A moim zdaniem Suwałki powinny stawiać na turystkę... więcej restauracji, baseny, ścieżki rowerowe, promenady, przydałby się też jakiś festiwal. Tylko do tego trzeba jakiegoś amfiteatru. Marzy mi sie budowa hali widowiskowej. Coś jak spodek tylko wielkości takiej na jakie Suwalskie realia pozwalają. :) Pozdro

Zagranica

Ach hala widowiskowa.... Pewnie, żeby się przydała. Taki Spodek na suwalskie realia to by było całkiem nieźle, a tak będziemy mieli pomnik JPII dobrze przynajmniej, że zaprojektowany przez Zemłę a nie z hurtowni papieskich pomników.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Sokółka

Powyższe pomysły są ciekawe :)
Moje skromne marzenie: więcej drzew na osiedlu Północ
Wkońcu chodzi o nasze otoczenie :)
Urząd Mista powinien zrobić akcję sadzenia drzew. Zawsze znajdą sie chętni do sadzenia.
Ana

marabut

żeby ten paw okrutny już nie straszył (no i grzyby na Utracie)

na długi majowy weekend nie udało się ich ukwiecić/odświeżyć/odrestaurować, może chodzi o to spodziewane przymrozki, ale mimo wszystko: wrażenie jest okropne - można takim ptaszyskiem dzieci straszyć ("jak będziesz niegrzeczny, to takie coś Cię zje...";))

Sokółka

ten paw w tamtym roku wyglądał nawet,nawet nie wiem dlaczego teraz nie zrobili z nim porządku. Ale fakt wyglada straszliwie  :/  Może jutro go przyozdobią któż to wie :)
Ana

kreator zewnętrz

to jest paw na miarę naszych czasów i możliwości - szacun dla naszych projektantów przestrzeni publicznej...

Sokółka

jak tak patrze na tego pawia to mam ochotę na pawia i pewnie nie tylko ja. Wczoraj chodziałam sobie po parku Konstytucji 3 Maja i jakoś mi w tym parku łyso tzn za mało drzew. Może kilka takich pawi by tam  postawili  :lol:  :lol:  :lol:
Ana

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć