Do kolegi od koncertów i imprez

Zaczęty przez Zagranica, 22 mar 2006, 11:23:47

« poprzedni - następny »

Zagranica

Ktoś tu z młodszych forumowiczów, chciał organizować w wakacje cykl imprez. W związku z czym proponuję, żeby zajrzał na tą stronę: http://fundusze.ngo.pl/x/175329 - można dostać dotację od 500 do 1000 dolarów na takie właśnie działania. O ile się nie ma oczywiście skończonych 25 lat.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

TrUsT

to zapraszam ta co była taka mądra niech organizuje!
Kamil:D

luki

Cykl imprez za 1000$ ?? Hahaha za takie pieniądze nie da się zorganizować jednej porządnej imprezy!

TrUsT

no pożadnej moze nie ale cos sie da;)

luki

Na pewno żadnej plenerowej

maciejan

Trust urządziłby wielkie garden party u ojca działece za 4000 peelenów...
człowiek z klawiaturą przed sobą

TrUsT

przykro mi  ale  nie mam ogrudka ani zadnego wielkiego domu  ale niech pani/pan ktury tak na forum chciał niech to zrobi// sory za błedy

maciejan

maciejan

Zagranica TrUsT mówi, że masz wolną rękę...

TrUsT

ale z tego co wiem to to chciałą robić świeca!

Zagranica

Dziękuję serdecznie za pozwolenie, ale nie uważam, że Suwałkom najbardziej potrzeba darmowych imprez, szczególnie dyskotek i koncertu Tokio Hotel nad Arkadią. Ktoś tu miał takie pomysły, więc pomimo wszystko chciałam pomóc, albo przynajmniej pokazać, skąd bierze się pieniądze na takie rzeczy. A ty TrUsT, dziecię drogie, wiesz ile kosztuje impreza plenerowa? 3000zł to oczywiście trochę mało ale to bardzo dobry początek, z taką sumą, która jest też pewnego rodzaju rekomendacją projektu (bo przecież, ktoś te pieniądze dał i zaufał młodemu człowiekowi) można starać się gdzie indziej o dofinansowanie, choćby w urzędzie miasta.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

TrUsT

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Wiecha46

Impreza plenerowa może być droga, chyba że znajdziesz na nią sponsorów.  Jedyny problem jak dla mnie to ławy i stoły, przy których będzie można usiąść, coś zjeść, napić się... Na to znalazłam rozwiązanie dostępne na stronie: https://www.kompletypiwne.pl/ .
A Wy w jaki sposób sobie radzicie z tym problemem przy organizacji dużych imprez plenerowych?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć