wymagania

Zaczęty przez kurak, 10 Sty 2012, 19:42:32

« poprzedni - następny »

kurak

co zrobić by zostać fresh menager w kauflandzie, jakie wymagania i komu
kurak

Prezes

blondyna33

CHYBA LEPIEJ DAĆ D...Y !!!

Prezes

blondyna, kiedy masz czas

zabka65

qwertyytrewq

Hahaha. Trzeba mieć znajomości by się dostać do Kauflandu. Niosłam CV to nawet nie chcieli go przyjąć, gdyż stwierdzili że nie szukają nikogo do pracy.

anula

Gdzie jest praca w Suwałkach ? Niech ktoś mi pomoże!
anula

mazurek

czesc anula widze ze nie jestem sam ,tez szukam pracy bo mieszkam tu od niedawna...aczkolwiek pracuje u pewnego pana w lesie...no wlasnie te PRACUJE bo facet robi mnie w bambuko a nie chcem zeby mnie znowu serce zabolalo..........takze anula nie wiem gdzie tu uderzyc do pracy , jak wspomnialem mieszkam tu od niedawna a wiem co czujesz kiedy nie ma sie pracy, czlowiek osiaga najnizszy poziom...ale jedno jest pewne , mianowicie dobrze ze zycie nie trwa wiecznie, bo by chyba sfiksowal galaktycznie od tej idei jaka panuje w kraju...jezeli bedziesz anula chciala to napisz tutaj.
MAZUREK

Wojtek

Sstop nie plac zusu nie wspieraj zlodzieja!!!!!!!!!
Zakład Ubezpieczeń Społecznych ma być w założeniu gwarantem godnej jesieni życia ale nie dla nas
W praktyce jednak jest instytucją, do której wpłaca się lwią część swoich zarobków bez gwarancji otrzymania emerytury umożliwiającej utrzymanie.
Są sposoby by nie płacić ZUS-u
Według danych za 2013 rok w ZUS-ie pracowało 45580 osób zgrupowanych w Centrali, 43 oddziałach, 216 inspektoratach oraz 68 biurach terenowych. Średnia pensja w Centrali wynosiła aż 5975 zł, a w oddziałach 3519 zł. W sumie ze składek mających być odkładanych na starość na same wynagrodzenia biurokratów idzie 2 094 380 000 zł, czyli roczne godne emerytury w wysokości 3 000 zł dla 58 177 osób.
Miesięczna składka na ZUS dla przedsiębiorcy niezależnie od osiąganych przez niego dochodów wynosi 1042,46 zł. W zamian może on liczyć na emeryturę na poziomie 700 – 800 zł. Dla porównania najniższa miesięczna składka na ZUS w Wielkiej Brytanii wynosi ok. 55 zł, a emerytura już po 7,5 roku prowadzenia działalności gospodarczej wynosi 140 funtów, czyli 707 zł. Co więcej kwota ta zwiększa się co 7 lat o kolejne 140 funtów.

prowadząc przez 35 lat przedsiębiorstwo w Polsce można liczyć na głodowe świadczenie na poziomie 700-800 zł. Robiąc to samo w Wielkiej Brytanii można otrzymać siedmiokrotnie więcej – 4949 zł.
i pamietaj banda tuska czycha na twoje pieniadze w Polsce!!!!!
fakty :
-fikcyjne zatrudnienie za granicą w celu unikania ZUS-u to przestepstwo ale założenie własnej spółki w UK jest w 100% legalne
-prowadząc firmę w UK twoje zarobki będą uwzględniane gdy zajdzie potrzeba uzyskania kredytu na mieszkanie w Polsce
- nadal mozesz sie leczyć się w Polsce a także innych krajach UE prowadząc firmę w Wielkiej Brytanii
- po 5 latach prowadzenia spółki w Anglii otrzymać brytyjską emeryturę
- rezydencja podatkowa pozwala fizycznie pozostawać w Polsce, ale prowadzić firmę i płacić podatki w UK
-jest mozliwe prowadząc firmę w UK nie zapłacić ani pensa podatku dochodowego do kwoty prawie 40.000 zł zysku i w jak całkowicie legalnie podnieść kwotę zwolnioną od podatku o kolejne kilkadziesiąt tysięcy złotych
-ewentualna kontrola skarbowa w Wielkiej Brytanii niema charakteru przesladowania o ile jestes uczciwy

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć