kredyt

Zaczęty przez katarzyna87, 04 Sty 2012, 13:07:39

« poprzedni - następny »

katarzyna87

witam czy ktoś wie gdzie najlepiej ubiegac się okredyt w programie RODZINA NA SWOIM?
katarzyna

katarzyna87

Czy internet Wigry  z telewizją jest dość szybki?Jaka ma prędkość przy4MB?Lub innej predkości jeśliktoś z was ma to proszę o odp czy warto go instalować?

katarzyna

jas

Katarzyno, ogarnij się!! Zakładasz 2 tematy, sama sobie odpowiadasz nie na temat... Idź do banku najlepiej i pytaj o internet :P A jak ci założą to poszukaj w necie kredytu
jaś

gosc

niepolecam brania kredytu 30 lat splacania a czasy niepewne.

katarzyna87

do Jas a ty to nigdy nie mylisz się sam się ogarnij nikt ci nie karze odpowiadać prostaku jeden!!!!
katarzyna

jas

nie jestem prostakiem, akurat chciałem ci pomóc bo znam sie na komputerach i lokalnych dostawcach internetu, mam też kredyt w RNS :P tak, spłacam 30 lat i nie narzekam. niestety nie zasługujesz na pomoc, bo obrażasz innych i wprowadzasz zamęt na forum
jaś

katarzyna

do Jaś przypominam że to ty pierwszy zaczołeś mnie obrażać,nie oczekuje od ciebie żadnej pomocy
katarzyna

Tadeusz K.

hehe.. GOŚć skomentował najlepiej ze wszystkich.. :) <płaczę_ze_śmiechu>

bbbb

uważam że pytanie na forum gdzie większość osób nie zna stawki referencyjnej BGK , wysokości ceny za m2 na IQ 2012 i przyjmowanego WIBORU na dzien dzisiejszy w bankach jest zbędne. Dodam jeszcze że każdy w banku chwali swoje bo niby co innego ma do zaoferowania? - ma plany i cisnienie kazdy inny bank beee a jego the best:) pozostają dwie opcje. 1.podstawy matematyki ,bankowości i przesledzenie z 20 ofert lub 2. udanie się do specjalistów...

A ja wziąlem

Siema wszystkim, też miałem problem ze znalezieniem dobrej oferty, ale pomogło mi biuro Bank Nieruchomości. Porówlani mi ofertę banków, pomogli zebrać dokumenty i udało się. Napradę jestem zadowolony i szczerze ich mogę polecić.
Pozdrawiam

katarzyna87

a kogo mogłbys  polecić a uja wziąłem.pozdrawiam
katarzyna

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

starak

Niestety w tym roku kredyt Mieszkanie dla Młodych już zakończył sie. Wprawdzie jeszcze była opcja wzięcia kredytu na początku 2016 roku. Z tego co jednak wiem aktualnie jest już bardzo niewielka suma na takie dofinansowania. Ponoć jeszcze są jakieś pieniadze na rok 2018 , ale nie wiem czy nie są już zaklepane.

Sugerowałbym dopytać się jeszcze na forum kredytowym:
http://www.forum-kredytowe.pl/

Konkretnie w ich dziale finansowym. Doradcy powinni Wam podpowiedzieć gdzie najlepiej jest wziąć taki kredyt.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć