internet

Zaczęty przez katarzyna87, 04 Sty 2012, 13:05:27

« poprzedni - następny »

katarzyna87

Witam mam pyt?czy ktoś może mi polecić jakiś internet stacjonarny,czekam na odp
katarzyna

ja

witaj mam internet z orange nie polecam nikomu do godz popołudniowych jeszcze da sie przezyc go ale potem wywala cały czas z serwera mimo ze jest połoczenie ,nie mozna włoczy zadnej strony np.mozille bo nie łączy .dzwoniłam na infolinie do nich i mówią mi ze narazie taki bedzie bo mają słaby zasieg. Czy wie  moze ktos jak mam rozwiązac umowe z nimi  czy moge z ich winy jak nie ma cały czas serwera

obiektywny

Tadeusz K.

Umowę zerwać możesz wpłacając na konto Orange 700-800zł :) podejrzewam, że na inne sytuacje są już uczuleni, nie tylko ty wkopałeś się z tym internetem.

tubylec

Vectra, nie polecam, miałem 2 lata i na weekendy często nie było neta a poza tym umowę miałem do końca 2010 roku, a oni jeszcze kazali mi zapłacić za styczeń 2011. Kpina. Teraz mam Internetię i jestem zadowolony.

agata

W Orange sa bardzo mili jak podpisujesz umowe,o prawach ktore masz nikt nie raczy cie poinformowac,dobrze jesli sprzet jest na gwarancji,jesli sie skonczy nie obchodzi ich na czym masz odbierac,umowa podpisana to plac i radz sobie sam,szkoda mi tych starszych ludzi ktorzy przychodza z problemami a te panie na Kosci.uszki mowia ze nie sa serwiysem albo odsylaja do Plazy.

...

Też nie polecam Vectry. Błędem było podpisanie 3-letniej umowy w dodatku w paczce Internet + TV + telefon. Telefon się psuje, internet się psuje... I jeszcze ta obsługa techniczna co mimo wezwań nie przychodzi.

mala

Polecm Vectre mam telefon telewizor i internet Internet mam caly czas zadnego problemu  czasem tylko tel sie psul ale internet mam caly czas i nie narzekam
mala

kolo two\'re

Tylko głupek podpisuje umowę na 3 lata zresztą wkrótce będzie to zakazane, ja również polecam Vectrę najlepszy internet w Suwałkach- 24Mb za 59zł oraz Orange Free pakiet 20GB można mieć na 2 lata za 60 zł  zakupując kartę na aukcji - śmiga elegancko w mieście prędkość realna z speedtest to 3,5Mb.

lektor

Od ok. 7-8 lat mam TV i internet w Vectrze i chwalę sobie jakość obydwu usług. Dla mnie najważniejszy jest internet, bo dzięki niemu zarabiam na życie i Vectra spisuje się tutaj doskonale. Teraz podpisałem aneks (2 lata) na 24 Mb i jestem cały happy, bo prędkość jest cały czas utrzymywana, bez spadków czy przerw. Nigdy natomiast nie podpisałbym umowy na 3 lata, bo to trochę bez sensu, nawet jeżeli wychodzi taniej. Przecież co chwila pojawiają się lepsze ceny (u tych samych dostawców) i można sobie wtedy szybciej przejść na wyższy pakiet, nieraz z obniżeniem ceny.
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

sprzedawca

Ja mogę powiedzieć tyle na ten temat: Internetia jest wporządku,  internet śmiga cały czas rzadkością jest że zabiorą, więc smiało polecam.

mammba

Nie wiem o co Wam chodzi z tą Vectrą. Mam z nimi umowę od ok 5 lat i nigdy nie miałam żadnych problemów. Ostatnio, kiedy zbliżał się koniec umowy, sami zadzwonili żeby zapytać czy będę przedłużać czy rezygnować.
Telefonu u nich nie mam, ale mam pakiet TV, więc za największą prędkość płacę niewiele ponad 20 zł. Kiedyś miałam mniejszą, ale po przedłużeniu zwiększyli.
Raz musiałam wzywać faceta od naprawy, ale tylko dlatego że po 2 latach modem szlag trafił. Przyszedł, wymienił modem, zabrał stary i poszedł. Za nic nie płaciłam.

Burza, zawieja itp i nigdy nie było przerwy w dostawie.

mariusziip

Najlepszy internet z Vectry, jak się nawet zepsuje to zaraz naprawią bo bez telewizji nikt długo nie wytrzyma, a jak działa TV to i internet też  -doskonałe rozwiązanie ;)
Mariusz

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

gwendolina

Rodowita mieszkanka

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć