Praca w domu/chałupnicza

Zaczęty przez suwalczanka_90, 03 Sty 2012, 07:42:12

« poprzedni - następny »

suwalczanka_90

Witam!
od jakiegoś czasu zastanawiam się nad pracą w domu - typu składanie długopisów, adresowanie kopert czy wysyłanie mejli. Dużo się słyszy o oszustach, którzy żądają najpierw pieniędzy w formie kaucji, później ubezpieczenie, kuriera itp... Mógłby ktoś polecić solidną firmę, która nie jest tego typu oszustem?
Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam :)
mi

mala

Nie warto wszystko to jest oszustwo tez chcialam dorobic tak i tylko stracilam kase
mala

gosc

jarek

hehe ludzie przyszedl kapitalizm i niestety bardzo duzo oszustów na kazdym kroku panstwo nic z tym nie robi tak to jest jak dac wolnosc ludziom bez nadzoru i prawa powinno sie karac surowo te wszystkie przekrety

obserwator8675

Kapitalizm? Ponad dwieście zawodów z ograniczonym dostępem, tyleż samo różnych zezwoleń i pozwoleń (poza oczywistymi jak handel alkoholem czy bronia lub lekami), tony ciągle zmienijących się przepisów.
Chyba kpisz sobie jeśli to coś nazywasz kapitalizmem!

daniello

nie ma takiej pracy, nie korzystałem z tego typu ofert, bo nie jestem naiwny..
Daniel

kaja

zostalam tez oszukana dostalam ksiazeczke zamiast kopert do klejenia za oplata 50 zl
kaja

iro

mogę zaoferować prace - prosze  info zwrotne idtwo@o2.pl

buka

Mój znajomy zajął się składaniem długopisów. Najpierw zapłacił za elementy a później składał. Tylko nie zauważył \"malutkiego\" szczegółu. Otóż w umowie milimetrowym druczkiem było napisane, ze po złożeniu musi sprzedać je sam  :)

Katarzuna

Istnieje uczciwa praca wdomu

basia900

Poszukuję do współpracy przy dystrybucji kosmetyków produkcji POLSKIEJ.
Praca w dużej części odbywa się w domu z użyciem internetu jako narzędzia pracy.
 Ze względu na branże oferta kierowana jest głównie do kobiet,
acz mężczyźni również mają szansę.

Oczekiwania wobec kandydatek:

- Biegła obsługa komputera oraz umiejętność korzystania z zasobów internetu.
- Mile widziane doświadczenie w handlu i zarządzaniu sprzedażą (warunek niekonieczny)
- Zaangażowanie
- Orientacja na cel
- Komunikatywność
- Umiejętność przyswajania informacji

Firma ze swej strony oferuje:

- Szeroki zakres szkoleń on-line i nie tylko
- Dostęp do wirtualnego biura
- Dostęp do materiałów promocyjnych
- Materiały szkoleniowe
- Dodatkowe bonusy dla współpracowników
Wysyłajcie meile z prośba o poradnik
basia

Katarzuna

Chyba w naszym kraju naprawdę są tylko oszuści ja tracę nadzieję na znalezienie pracy w domu pomóżcie

Marcin

ja mam firmę która płaci od 9 lat bez problemu za dobrze wykonaną pracę, ma też 90dni gwarancji zwrotu towaru więcej informacji na numer tel: 507248451
pozdrawiam Marcin Kessner
Marcin

renka

Panie Marcinie czy nr.telefonu jest aktualny i czy nadal jest tak dobrze/?a co własciwie trzeba robić?

Iza

Witam. Czy ktoś współpracował z Panem Marcinem? Czy ta oferta jest nadal aktualna?
Iza

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć