który ginekolog w Suwałkach może pomóc w sprawie niepłodności?

Zaczęty przez kokono, 26 Gru 2011, 20:59:15

« poprzedni - następny »

kokono

który ginekolog w Suwałkach może pomóc w sprawie niepłodności?wiem ze kliniki leczenia niepłodnosci znajduja sie najblizej w białym, ale moze ktorejs z was nasz suwalski ginekolog pomógł? z gory bardzo dziekuje za opinie

gosc

polecam dr markiewicz mi pomogła choc za mila nie jest.

bartez

tylko i wyłącznie Białystok na parkowej przyjmują lekarza do których przyjeżdżają ludzie z całej Polski

blue

Witam, w Suwałkach nie ma takiego specjalisty. Tutaj jedynie 2 lekarzy ma sprzęt usg 3D więc o problemie niepłodnosci nie ma co mówić i tracić pieniążki na wizyty. Najbliżej w Bstku, tyle że nie na Parkowej, ale na Antoniuku Fabrycznym, bo lekarz ten - dr Wasilewski ma własną klinikę i na Parkowej już nie przyjmuje. Klinika nazywa się NaproMedica i rzeczywiście przyjeżdżają tam ludzie z całej Polski. Jest to oprócz tego że doskonały specjalista to jeszcze przemiły człowiek, który każdy problem traktuje indywidualnie. Także na pewno będą Państwo zadowoleni. Znalazłam link do kliniki:
http://www.napromedica.pl/kontakt.php

jaśmine

jak najbardziej dr Wasilewski, zjezdzaja do niego ludzie z całej Polski (wiec Suwałki nie leza znowu az tak daleko :) nie tylko jest to swietny lekarz specjalista ale również \"autorytet naukowy\" jesli chodzi o naprotechnologie

BONITA

dr,kucharczuk w ełku,jest swietny

Zuzka

Ojej ludzie jakie 3d  i jaki ginekolog w Suwalkach.Prosze,jestem po zabiegu In Vitro i podstawa to zbadac nasienie chlopaka,meza a potem podjac decyzje gdzie lezy problem.,,Motalam ,,sie tez z tym problemem kilka lat-kobieta,hormony,ginekolog i po co to wszystko.To naprawde trwa sekunde,trzeba wykluczyc partnera i wtedy zabrac sie za sibie-lekarz powie,najwazniejsze ustalic po ktorej stronie lezy problem.Tylko dr.mrugacz w klinice,,BOCIAN,,Wejdz na forum i poczytaj o nim,pomogl moim 4kolezankom z SUWALK.Jesli jakies pytania chetnie odpowem.Wiem kazdy chwali swojego ale z perspektywy czasu wiem teraz jak do tego podejsc.Pozdrawiam!!!
Zuzka

julcia

też polecam dr Mrugacza Białystok

jola

Dzien dobry.Tylko Bialystok.Ul Akademicka,dr Mrugacz.Szybko,niedrogo,(wyniki),konkretnie,bez owijania,bez gdybania.

ona

Miałam podobny problem. Najpierw udałam się na Noniewicza prywatnie do profesora Jóźwika. Wizyta kosztowała 100 zł, ale profesor niestety nie miał sprzętu usg, dlatego też skonsultowałam się z ginekologiem na bulwarowej Cwalina. Bardzo dobry rzetelny, kompetentny. Pomógł mi, wytłumaczył, co najpierw należy zrobić i jak postępować. Polecam. Nie naciągał mnie na wiele wizyt. To bardzo konkretny lekarz, jeśli sam nie jest w stanie pomóc kieruje do innego w Białymstoku. Mnie akurat udało się rozwiązać problem u niego. Pozdrawiam i trzymam kciuki

ona

Dodam jeszcze tylko, że odwiedziłam mnóstwo lekarzy w Suwałkach i prywatnie i na nfz i żaden nie pomógł ani w tej ani w innej sprawie i żeby nie prof. Jóźwik (podobno zajmuje się beznadziejnymi przypadkami) to dawno byłabym pocięta i nie miałabym już zupełnie możliwości zajścia w ciążę, a dr Cwalina podał konkrety dotyczące problemu niepłodności, wysłał na konkretne badania i tylko raz kazał spróbować, jak się miało nie udać to dostałam od niego skierowanie do Białego

Sylwia

ja dzieki dr Mrugaczowi mam coreczke

zielon0

kurcze , dziewczyny , fajnie by bylo zeby tu u nas jakis lekarz sie tym zają tak profesjonalnie, zeby nie trzeba bylo jezdzic do bialego, zeby tu na miejscu robili IUI, szkoda ze tak nie jest....ale moze ...kiedys...jakis mlody obecny suwalski student sie tego podejmie, trzymajmy kciuki dziewczeta

waiting

A ja proponuję zebrać siły i spróbować zainterweniować u Prezydenta naszego miasta. Czytałyście o Zielonej Górze? Może i u nas się uda. Dlaczegoby nie spróbować. Ja napisałam list do Prezydenta Suwałk i przedstawiłam nasz problem. Może coś z tego będzie a może nie, ale warto spróbować. Zgadzacie się ze mną? W poniedziałek idę do Urzędu Miasta :)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć