Catering na swieta

Zaczęty przez AnetaMI, 15 Gru 2011, 12:06:44

« poprzedni - następny »

AnetaMI

Witam!
Czy ktos z Was korzysta, zna, moze polecic z czystym sumieiem dobry catering na swieta?
AnetaMI

Janek

po co ci katering postaw sledzia na stol i starczy , jak sadzisz zrobia ci na swiezo ? czy wymieszaja resztki z roznych imprez i styp ...mnie nawet przeraza juz kupowanie jedzenia na wynos kebaby itd itp to wszystko stoi nie wiadomo ile czasu i co z tym sie dzieje kiedys nawet w restauracji chcialem zamowic jedno danie to kelner dyskretnie powiedzial ze odradza

Adrian

Nie polecam cateringu spod jelonka totalna porazka po prostu niedojze nie bylo co ludziom dac to zimne ziemniaki fu nie roscisniete szok .;/

gosc

najlepszy catering to 2 własne ręce.

Maryśka

..^^..

AnetaMI

O co Wam ludzie chodzi ja pytam o najlepszy catering a Wy wypisujecie brednie o nie świezym jedzeniu i o wlasnych rękach co jest wogóle nie w temacie więc darujcie sobie ...
AnetaMI

DOROTA

Witam!Z czystym sumieniem mogę polecić catering kurianki.Byłam na uroczystości przygotowanej przez nich i jestem bardzo zadowolona,a ciasta są wyśmienite!!!!!
BALCERAK

Ada

robia je brudnymi łapami...

a

HEHEHE, jestescie niemozliwi! :-D ada- mistrzyni cietej riposty, kocham was! AnetaMI ubolewam również, ale coz, to wlasnie bagienko forum suwalki
a

gosc

a co w tym niemożliwego jak ktoś np.wie od kuchni jak ktoś przygotowuje posiłki ludziom,no chyba,że wolisz jesć cos przygotowanego bez higieny... takze smacznego a ada jest szczera wiec pisze prawde ,takich ludzi sie ceni,he :)

a

moze lepiej nie wiedziec? ;-) no, ale dopoki nie ma zatruc pokarmowych tzn. ze jako takie warunki sa spelnione. szczerosc w cenie, a w niewielkiej spolecznosci jak suwalki mozna sie orientowac dzieki temu. bawi mnie to, ze jakikolwiek temat by nie byl tu zalozony, momentalnie jest scysja, obelgi, oskarzenia, zlorzeczenie i dygresje- nie na temat oczywiscie :-)
a

Aga

pani zaborowska z sadu super jedzonko braliśmy na chrzciny dużo smacznie i ceny przystępne

klientka

A ja polecam Dom Nauczyciela, korzystałam i zawsze byłam bardzo zadowolona, można zamówić znów potrawy świąteczne i mieć więcej czasu dla siebie :)
monika

blondyna33

czy ja mogę prosić namiary na panią zaborowską ? z góry dziękuję :)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć