gdzie kredyt ?

Zaczęty przez darekhb, 06 Gru 2011, 16:47:24

« poprzedni - następny »

darekhb

gdzie można , w którym banku uzyskać najbardziej opłacalny przyjazny kredyt ( chodzi o odsetki, prowizję, spłatę, itp)
darekhb

Janek

najlepiej nie bierz kredytu .... w obecnych czasach moze to byc dobicie do dna ... sa na stronach pozyczki od ludzi jedni pozyczaja inni splacaja

Stasiek z pod trzepaka.

Proponował bym wyjechać za granicę niż brać kredyt w Polsce !!!

emolinek

Co link to inna rada. Proponuję panu się przejść do BPS lub BGŻ. Tam pan porówna, ponieważ zależy od kwoty kredytu i pana zarobków. Mam nadzieję, że pomogłem . Pozdrawiam.

joanna

ja byłam w krajach skandynawskich przez 2 miesiące i zarobiłam 23 tyś zł :)

ping

Joanna załatw mi pracę w tych krajach za 3/4 kwoty (1/4 bierzesz sobie) a pojadę jak w dym. Chociaż jeden miesiąc

skałt

emolinek jakie ty tu linki widzisz? :) To zależy jak duży kredyt chcesz zaciągnąć ale proponuje skontaktować się z Alior Bankiem i Credit Agricole - nie wiem czy teraz nie dysponują najlepszymi pożyczkami. Sprawdź sobie jakieś porównywarki lub wyszukiwarki kredytowe na witrynach tematycznych, jest tego naprawdę dużo w sieci.

Maryśka

Idz do Home Brokera na Noniewicza tam, porównasz oferty 25 banków.
..^^..

darekhb

omijajcie BGŻ. Chcąc uzyskać kredyt weźcie akt zgonu męża (z którym nie żyję od 19 lat), zaświadczenie o terminowych wpływach, zarezerwujcie wizytę w urzędzie stanu cywilnego. Jak to wystarczy to nie zaszkodzi wźiąść aktualne badania ginekologiczne, świadectwo szczepienia na grypę i żeby 2 razy nie chodzić to sąsiadów również. Dziękuję. Wszystko miało trwać od ręki zajęło 5 godzin. Niestety już mijał czas urzędowania poszedłem do innego banku. Ostrzegam chociaż WY nie róbcie tego głupstwa.
darekhb

olaaaaa

polecam banki spółdzielcze

ela

credit acricol były lukas bank na noniewicza prostoliczony polecam wiesz za co płacisz
E. BRZOZOWSKA

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

starak

Najlepiej jest po prostu porównać sobie oferty poszczególnych kredytów w porównywarkach Na spokojnie sobie usiąść w domu i zobaczyć co poszczególne banki mają nam do zaoferowania. No i trudno jest napisać jaki  bank jest najlepszy skoro oferty kredytów zmieniają sie bardzo szybko. Praktycznie jak w kalejdoskopie.
Jest to pytanie na forum o kredytach: http://www.forum-kredytowe.pl/

Albo poczytajcie sobie tam tematy o tym jaki jest najlepszy kredyt. Albo po prostu opiszcie swoją sytuację i jakiś doradca Wam doradzi co będzie najkorzystniejsze w Waszym przypadku.

Misia34

Moim zdaniem przy wyborze kredytu gotówkowego warto skorzystać z jakiś porównywarek, zestawień, czy rankingów. Ostatnio na przykład trafiłam na fajna stronę https://www.kredytomaniak.pl/ , która oprócz aktualnej porównywarki kredytów zawiera również ciekawe artykuły o tematyce finansowej ;) Polecam ;)

magdaes

Jak dla mnie najlepsza jest chwilówka z dowodem. Nie potrzeba żadnych formalności, zaświadczeń o zarobkach. W kilka minut otrzymujesz pieniądze na konto. Nie mam cierpliwości do tradycyjnego rozwiązywania tego typu problemów. Wolę załatwić wszystko samodzielnie, przez internet, w przeciągu maksymalnie pół godziny.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć