Toksyczna Praca

Zaczęty przez kwiatuszek05, 21 Lis 2011, 18:39:16

« poprzedni - następny »

b

Nikt nie chce pracować na kuchni w barze Obiadkowo. Czemu? Otóż ze względu na starszą kucharke która podkłada świnie nowo przyjętym pracownikom a przy szefie wszystkiego się wypiera. Sytuacja wygląda tak,że do nowo otwieranego lokalu nie ma ani jednego pracownika. Więc szef powinien zastanowić się czy woli jedną starszą kucharke czy chce mieć obsadę w dwóch lokalach. Wszystkim chętnym podjęcia tam pracy szczerze odradzam. Szkoda czasu i nerwów.

pawel

NIKOMU,nikomu nie polecam pracy w NAKA churtownia sporzywcza,szukaja kierowcow C,szkoda slow obuz pracy przy tym bajka co miesiac po pieciu zmienija,auta przeladowane pytam gdzie jest ITD codzien na Litwe jezdza a nikt nie kontroluje,panstwo okradaja na lewych fakturach bo wszystko na litwe,łotwe na paragon idzie warto sie przyjrzec instytucjom takim jak kontrola skarbowa.

XXX

Jeżeli chodzi o pracę w OBIADKOWO to w 100% zgadzam się, że szkoda czasu i nerwów. Szczerze powiem,że dzieje się, że sanepid tego nie zamknie. Wszyscy ,którzy tam jedzą nawet nie mają zielonego pojęcia jak to jest przygotowane. Zero zasad HACCP.Syf i brud..........
Tomek

nowy

rzeczywiście warunki pracy w hurtowni N... są naprawdę trudne... dlatego co miesiąc pojawiają się  nowe ogłoszenia do pracy, bo rotacja to tam jest duża. Zastanawia mnie, jak ten pracodawca przechodzi kontrole Sanepid, PIP, ITD czy US, bo towar przechowywany w bardzo brudnych skrzyniach, ogólnie brud, latem muchy i robaki, samochody mocno przeciążone (auto do 3,5t a wozi się nawet 7 t), wszystko za granicę idzie na paragon (na Litwę i Łotwę) ciekawe!!!, a czas pracy kierowców ponad wszelkie przepisy (miesięcznie nawet do 180 nadgodzin), wieć pytam się gdzie jest kontrola???, bo do tej pory jakoś nie widziałem ich... bo bogaty to może.... nawet załatwić i kontrolerów....
POZDRO Suwalki-PL

weronika

Szukajcie pracy za pomocą portalu http://www.gowork.pl/praca/lublin;l. Mają bardzo dużo ofert, na bieżąco je aktualizują także warto często do nich zaglądać. Nie dajcie się, jesteście źle traktowani to szukajcie czegoś innego!
Weronika

maniana

WITAM, BYŁEM W RÓZNYCH FIRMACH I DUZO PRZEŻYŁEM, WY OD RAZU BYŚCIE CHCIELI DUŻĄ KASĘ I NIC NIE ROBIĆ, A WIDZĘ , ŻE WIELE OSÓB ZASTANAWIA SIĘ I BOI , ŻEBY CZASAMI SIĘ NIE NAROBIĆ ZA DUŻO. DLA MNIE JAK KTOŚ SAM NIE SPRÓBUJE TO SIĘ NIE DOWIE A LENIE ZAWSZE BĘDĄ PISAĆ I MARUDZIĆ I BĘDĄ MIELI PRETENSJE O TO, ŻE KTOŚ ROBOTY CHCE ICH NAUCZYĆ// ZA DYSCYPLINĘ I POŚWIĘCANIE CZASU DLA KOGOŚ ABY NAUCZYĆ DOBRZE PRACOWAĆ TEŻ KTOŚ MUSI ZAPŁACIĆ MOI DRODZY//- O TYM TO NIKT NIE PISZE TYLKO JĘKI I HISTERIE ODNOŚNIE JAKA TO ZŁA FIRMA TA CZY INNA. TO JEST OBRAZ MŁODEGO POLAKA KTÓRY NIEWIELE UMIE A WYMAGA-TO JEST WŁAŚNIE TEN DRAMAT (FIKCJA A NIE BEZROBOCIE). POJECHALIBYŚCIE DO PACY ZA GRANICĘ I TAM ZASUWACIE JAK BIALI MU..........NI. ZA \"DUŻE\" PIENIĄDZE ALE JAK SIĘ PRACUJE. TO TYLE NA TEN TEMAT.

Człowieku ale nie za 150 zł miesięcznie. Co Ty myślisz że ludzie to nie jedzą? Tacy nieuczciwi pracodawcy to najgorsze co może być. Nasłać na to to kontrolę z PiP - u i UP a od razu zacznie śpiewać inaczej
ulala

ewewew

Witam a ja serdecznie odradzam prace w pralni na ul.przytorowej. Ogloszenia na suwalki.info tej oto pralni maja adres meil pralnia2000@gmail.pl. poszlam tam na rozmowe a facet od razu mnie do roboty chcial zagonic i od razu spr czy sie nadaje, po 30 minutach powiedzialam ze nie bylam przygotowana na prace na rozmowie ktorej wcale nie bylo, wiec psoszlam, kolejnego dnia bylam w pracy na 5 rano bo tam od tej godz rozpoczyna sie praca, szefostwo nawet slowa nie zamienilo ze mna , a jak zaczelam pytac o umowe to uslyszlam zobaczymy, wiec podziekowalam i poszlam, oczywiscie zaplaty za taka harowke nie otrzymalam, a zaperdziel rowny caly czas musisz robic a jak nie daj bze masz chwile i stoisz to juz gonia cie do pracy, o przeprowie zapomnij i o wyjsciu na \"siusiu\" rowniez mobbing i nieprzestrzeganie zasad typu przerwa itp , szczerze odradzam

piotr

Witam.Panowie kierowcy odradzam pracy w suwalskiej kopalni surowców mineralnych w sobolewie.kierowca kategorii c+e zarabia tam 1500zł za 200 godzin pracy i do tego kantują na godzinach a stawka za godzinę to 7.5zł na ręke.Parodia i panowie z ITD już odwiedzili tą firmę i tym marnie zarabiającym kierowcom jeszcze mandaty nałożyli za to że wykonywali głupie polecenia przełożonego który nie ma zielonego pojęcia o zasadach pracy kierowców.ODRADZAM TĄ FIRMĘ!!!!!No chyba że ktoś charytatywnie chce tam pracować od rana do nocy.
piotrek

cz

witam,wiem ze nie na temat pisze ale skoro jest tyle informacji o roznych firmach,to moze ktos wie jak sie pracuje w sklepach z odzieza uzywana typu szmizjerka itp gdyz czesto widze ogloszenia o prace ,z gory dziekuje

Marcin

Oszukuja na dostawach i nie wystawiaja paragonów za jedzenie olewają klientów !!!!!!!
Marcin

Marcin

w Obiadkowie oszukuja na dostawach i nie wystawiaja paragonów za jedzenie olewają klientów !!!!!!!
Marcin

pracownica

Nie polecam NIKOMU pracy w firmie w Jeleniewie u Pani Iwony R., przy odbieraniu folii od rolników,warunki pracy opłakane,brak urlopów wszystkie soboty trzeba tyrać za psi grosz,nie dostaniesz nic ni ubrania,o wolnym dniu zapomnij bo od razu wyzuci z pracy.A kierowcy to w ogóle od rana do nocy dziwi mnie tylko jak na tych dużych ciężarówkach jest u niej z tarczkami,skoro jeden kierowca od 7 do 22 jezdzi,bo jak cale 6 ton nie nazbiera to wielka draka,sam ręcznie 6 ton załadować dopiero można na firmę wracać.Z DALEKA OMIJAJCIE TE FIRMĘ.    

uniaga4

Ja pracowałam przed ciążą jako księgowa w małej firmie i w zasadzie nigdy nie narzekałam na stres w pracy. Więc polecam tę drogę zawodową. Możesz poszukać w sieci - wpisz sobie praca księgowa Suwałki, może akurat szukają kogoś.

Włodek

maaarzenie... w ogole praca w budzetowce to ciepla posadka  ;)

brak

usunięto przez administratora

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć