OSZUSTY NA STACJI DIAGNOSTYKI

Zaczęty przez karol111326, 21 Lis 2011, 12:30:46

« poprzedni - następny »

karol111326

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MOIM TEMATEM- CHODZI O TO ZE CHCEM ZAKOMUNIKOWAC JEDNEGO OSZUSTA Z REJA GDZIE ROBI PRZEGLĄD JAK I NAPRAWIA AUTA. OKOLO 2 MIESIECY TEMU ROBILEM TAM CALE ZAWIESZENIE W BMW CO KOSZTOWAŁO MNIE 1500ZŁ DLATEGO ZE ZAMÓWIEŁEM TAM CZESCI Z GORNEJ POLKI, A DOSTAŁEM CZESCI DOBREJ FIRMY TAKIEJ JAK FAG- A CZESĆ Z CHIŃSKIEJ PODRÓBKI.WAHACZE ITP. NIE RÓBCIE TAK JAK JA ZE ZAMAWIACIE PRZEZ TEGO CH..A,TYLKO SAMI KUPUJCIE CZESCI DO SWOICH SAMOCHODÓW.KUTA... BEKNIE ZA TO JESZCZE.

mareeczek

Ale razi ten Caps Lock

Tomasz

trzeba bylo ci chlopie od razu reklamowac masz rachunek z wyszczegolnieniem czesci ? to idziesz i gosc powinien wstawic to co jest w rachunku i to co zamawiales

Olaf

Zgadzam się z Tomkiem chociaż na tą firmę pewnie jak każdy na każdą inną ponarzekać można. Otóż ja pojechałem tam żeby zmienili mi pasek klinowy , to tak zrobili że musiałem jechać do drugiego żeby mi porządnie go wstawili. Wszystko trzeszczało a jak pojechałem z reklamacją to ten sam koleś co wymieniał powiedział że tak piszczy bo jakaś inna część walnęła która kosztuje ok. 1000 zł. Myślał że zaraz będę naprawiał a ty **** . Pozdrowienia dla mechaników z Reja :)

biospec

również nie polecam - właściciel to cham i prostak, dostał fuksem dużo z unii na budowę tego zakładu, ale nie potrafi tego utrzymać w ryzach---kiedyś robiłem tam przeglądy to czułem się jak intruz i pomijam że swoje trzeba było odstać chociaż kolejek nie było....odradzam

erast

Piętnować bubelantów. Żona płaciła za usunięcie usterek spowodowanych ich nieudolną naprawą.Chyba powinni swe błędy naprawiać za darmo

catch

Ten  ped**ł nie wystawia rachunkow w tym problem ze nie mozna zareklamowac jego usług, a pozatym obsluga jego na warsztacie to az prosi sie zeby w ryj dostac bezczelni tak samo jak szef i kombonuja jak moga, nie polecam!!!! zaplace 200 wiecej i pojade do bialegostoku ale nie do tego buraka!!!!

TADEK

POTWIERDZAM,
moje zawieszenie zrobili tak, że auto rozkraczyło się jeszcze podczas wyjeżdżania ze stanowiska.
Gonić tego buraka z OKGRĘGOWEJ STACJI DIAGNOSTYCZNEJ bo tak poważnie chyba nazwał się ten MEGA-PARTACZ!!!!

ZMOTORYZOWANY

Też nie polecam , dla szwagra jak wymieniali tuleje gumowe na stabilizatorze to pourywali końcówki choć nie dawno były wstawione . Podobno nie mogli ich odkrecić , śmiechu warte ale cóż jest robota dodatkowa ?Jest ... i końcówki też wcisnęli i znów zarobek . Miało być 50 wyszło 150 . Obsługa też szkoda gadać . Taka chytrość to na krótką metę . I tak się traci klijentów niestety ...  :P jak kto woli ... osobiście NIE POLECAM

bb

Ja u niego byłem kilka lat temu jak tylko otworzył na reja stację obsługi (rozstał się ze wspólnikiem - gdzie razem prowadzili stacje na wylocie z Suwałk na wysokości stacji Rafinerii Gdańskiej). Głównie uczniaki nie mający pojęcia o serwisowaniu danego auta. Jak z tyłu wymieniali tuleje to myślałem że mi zawieszenie wyrwą, a ostatni tłumik (co okazało się po jakimś czasie jak się obrócił o 180st) zawiesili tylko na jednej gumce bo drugiej nie mieli (nawet nie wspomnieli o tym słowem, a bym pojechał i dokupił). Może mało wzięli za robociznę ale od tego czasu auto robi mi znajomy może trochę drożej ale nic nie trzeba poprawiać i wiem co wsadza za części.

Nie jestem znawcą prawa ale na usługi też jest gwarancja jednak trudno jej dochodzić bez dowodu zakupu. Koleś ma klientów bo aut co raz więcej więc zlewa wiele tematów...
bogdan

Zdzich

Biedny karol111326  ???
A mogłeś te 1500zł zainwestować lepiej w słownik czy też edukację  ???
Biedny oj biedny!  ???

ja

Kolego potwierdzę twoje zdanie. Przykro mi to mówić naprawiałem tam u nich często samochód do póki wiedziałem że dobrze naprawiają. Jednak zawiedli nad takich małych rzeczy. tulejka na wahaczu, prawidłowo się dokręca na obciążeniu a nie, że wahacz sobie wisi i w tedy tak sobie dokręcają. Moim zdaniem to dla pana krzysia są najważniejsze pieniądze a nie klient.. A i no i jedno moim zdaniem chociaż jest to prywatny warsztat to trochę kultury tam brakuje. Jak całe szefostwo wchodzi na warsztat to KU*RWA KU*RWA co to ma być... Jeszcze jeden temat to pieniądze wiadomo to nie jest jeden warsztat w suwałkach a cennik mają jak w stolicy..

Kalina12

Witam, o jakiej stacji dokładnie mówicie, powiedzcie ? A przy okazji jakie macie zdanie o SOP na Pułaskiego przy wylocie na Szypliszki??, tam chyba warto robić, jak uważacie?
Pozdrawiam
Kalina

bronek

a mi taki mlody fraje... blondynek sprawdzał luzy w zawieszeniu poiwedział o tulejach w wachaczu ze tylko to trzeba wymienić zapłaciłem za sprawdzenie a okzało sie ze trzeba cały wachacz wymienic bo i koncówka jest roz****..to traktorzysty nie machanicy jedziesz na sprawdzenie a i tak prawdy sie nie doweisz ;/;/
el_bronek

ZMOTORYZOWANY

Kolego Bronek mi ten sam gościu sprawdzał luzy w audi i stwierdził że jest dobrze wszystko . Choć im muwiłem że czuć jak wozi autem na boki . Stwierdzili że geometrię trzeba zrobić no dobra , zrobili zapłaciłem . Po kilku dniach znowu pojechałem do nich bo już naprawdę autkiem kiwało po drodze . Oburzeni że wydziwiam ale po jakimś czasie rozmowy że tak to nazwę :@  znowu wzięli na sprawdzenie luzów . No i wyszło że górne mocowania a raczej to co tam jeszcze jest trzeba wymienić . I proszę części + robocizna i oczywiście znowu + koszt geometri bo jakże inaczej . Niby sze pytał który to sprawdzał tamtym razem ale pożałowałem tego gościa i udałem że nie pamiętam . Wiadomo jak teraz jest z pracą i jeszcze TAKI FACHOWIEC :lol: może mieć ciężko drugą znależć . Nawet mi nie podziękował a przecież musiałem dwa razy zapłacić.. Osobiści nie polecam a już napewno ich elektryka ale to inna historia ... RADZĘ OMIJAĆ TYCH FACHOWCÓW... :lol:

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć