Koncerty-zespoły

Zaczęty przez Świeca, 03 Mar 2006, 20:57:05

« poprzedni - następny »
Do dołu

Świeca

Myslę że w Suwałkach w wakacjie powinne przyjeżdżać jakieś sławne zespoły. JA osobiscie bym chciała żeby do suwałk przyjechałą Doda.  I trzeba zapraszać więcej zespołów i organizowąć wile imprez.
pozdro magda

s3th

taa organizujcie, powiedz to prezydentowi albo komus tam innemu ja powiem zeby zrobili wiekszy stok i myslisz ze mi na zawolanie wykombinuja??

ania

a ja mysle ze fajnych koncertow nie bedzie jak zwykle...:/ buuu. Wiecej ciekawych i roznorodnych zespolow....

Świeca

S3th- mysle że na zawołanie tego on nie zrobi asle mógł by jakies kroki w tym celu zrobic nie uwarzasz?
pozdro magda

s3th

co ci swieca z tymi gwiazdami odbilo?? zaraz napiszesz zeby te tokio hotel czy cos przyjechali bo sa super tylko spiewac nie umieja ale sa gwiazzdy i  sa cool

s3th

a co do dody w suwalkach pff za niski poziom jak na jej wysokie IQ

Świeca

No na zawołanie to on tego napewno nie rzrobi ale nei sądzisz zee mógł by podjąc jakieś kroki w tym celu??(s3th)
pozdro magda

Świeca

z ta dodą był przykład;] :P
pozdro magda

Świeca

a  co do tokio hotel to sie z tobą zgadzam i pewnie że jest dużo fajnych gwiazd. ?Ja np byłam na koncercie w ełku IN Grid iświetnie się bawiłam nie wiem dlaczego suwałki takich imprez nie organizują;/
pozdro magda

tajnapolska

ja bym chciał depeche mode

VooDooKTA

Ja Mandarynę :] i wszystkie zespoły grające Disco-Polo. Ale by się działo...

Kumcia

Ja to chciałabym Abradaba... :P  :D

nikusia

co do tych koncertow to moim zdaniem wlasni wiecej ludzi by przyszlo jakby byly te zespoly disco polo niz czy jakies tokio hotel:D

Świeca

też tak uważam na tokio- hotel tylko garstka ludzi by poszła a na takie disco polo tozapewne z pol suwałk
pozdro magda

TrUsT

Świeca, ale już taki jeden temat przeciesz zrobiłaś!!!!!!!!! Po co 2 razy ty chyba chcesz posty podbiec!
Kamil:D

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć