Oczyszczanie twarzy

Zaczęty przez kitka19, 25 Wrz 2011, 13:51:35

« poprzedni - następny »

kitka19

Gdzie najlepiej wykonać taki zabieg aby sobie nie zaszkodzić jeszcze bardziej?  ??? I jak to wygląda cenowo?  ???

Kosmetyczka

Hm zabieg oczyszczania najlepiej jest wykonać, w salonach, które mają swoją renomę, bo idąc do mało znanych można sobie zrobic krzywdę.
Ja osobiście polecam salon Elita ul Noniewicza lub Tessa w Alfie. Zabieg kosztuje w granicach 100-150(200) zależy od tego jak bradzo zanieczyszczona jest twarz. Zabiegi oczyszczania wykonuje się w seriach kilka razy, zaleca sie systematyczne oczyszczanie by było ono bardziej efektywne. Pozdrawiam:)

AS

czy mozna tez takie zabiegi stosowac po trodziku?? chcialabym miec wkoncu jednolita ladna cere mam sporo blizn i cera jest zaczerwiniona w tych miescach. za kazdym razem gdy wyskoczy mi pryszcz zostaje po nim czerwon plamka;/

Kosmetyczka

Przy trądziku można także wykonywać takie zabiegi. Najlepiej jest pojsć do kosmetyczki, ona oceni skórę i powie jaki zabieg może poprawić cerę. Jeżeli sam wyciskałes wągry blizny pozostaną. Być może nie konieczne bedzie oczyszczanie do Twojej cery lecz jedynie seria jakis maseczek przywracających rownowagę skórze. Pozdrawiam:)

klientka

a ja polecam Studio kosmetyczne BELLEZA na kowalskiego 4a, Bardzo dobra i dokładna kosmetyczka - satysfakcja gwarantowana ( a i trudno do niej tak z marszu się zapisać - często brak terminów)  polecam!!!!
monika

klientka

Dodam jeszcze że ceny są naprawde pzystępne.
polecam!!!
monika

Maria

uważam,że godny polecenia jest salon urody  na  Chopina 6A
87 565 51 59 fachowa obsługa kompetentne doradztwo szefowa sama robi i prawownica ale wiedzy obie mają dużo
Maria

Ineska

Odradzam mikrodermabrazję w Alfie. Pani robi to byle szybciej i wyraźnie oszczędza na maseczkach.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

impra

Ja co dziennie myję twarz szarym mydłem biały jeleń oraz ogórkowym tonikiem.

zuza213

ja raz korzystałam z oczyszczania i niestety, trzeba przygotować się na to, że twarz potem nie wygląda za ciekawie ;/ ja potem stopniowo zaczęłam dbać o dietę i zdecydowanie było lepiej :)

Patefka

szczerze...od 2 lat wykonuję ten zabieg- mikrodermabrazji czyli oczyszczania skóry twarzy sama w domu. Korund do mikrodermabrazji kupisz na allegro, za kilka zł a starcza na jakieś pół roku...dodajesz kilka kropli oliwy, olejku, mydła do twarzy..czego tam używasz, ale najlepsza oliwa...i taki zabieg mozna co 3-5 dni powtarzac..i skóra jest inna, nic cię to nie kosztuje...tylko trzeba przeczytac instrukcję, co i jak...prosta i taia sprawa...polecam:)
Patefka

Małgorzata.W.

Mogę polecić gabinet medycyny estetycznej  na kosciuszki kolo grubego benka. Korzystalam z oczyszczania twarzy i mikrodermabrazji korundowej. Pokecam.

Filipka

03 Mar 2017, 23:02:39 Ostatnia edycja: 06 Mar 2017, 12:50:37 by Filipka
A ja uważam,że medycyna estetyczna to ostateczność i najpierw należy wykorzystać inne,mniej inwazyjne sposoby.Jednym z nich może być zastosowanie kosmetyków z dużym stężeniem magnezu. Kosmetyki magnezowe to teraz szał,można je stosować na wszelkiego rodzaju blizny potrądzikowe,w walce z egzema czy łuszczycą. Cała gama produktów jest dostępna na https://magvita.pl

karobyle

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć