Wysokość zarobków w Suwałkach

Zaczęty przez carlos0114, 15 Wrz 2011, 09:09:18

« poprzedni - następny »

ania

Zuzanna ,to Twoim zdaniem ile nauczyciel dyplomowany  zarabia??

---

Biedronka 3/4 etatu najniższa krajowa plus premia do 300 zł. cały etat 1350 plus premia do 500 zł, premia od efektów pracy

karol

sprytny a na jakim stanowisku zarabiasz tyle w salagu? jakiś czas temu miałem okazję tam pracować ale dowiedziałem się że zarobki są słabe
karol

Hary

to w koncu premia do 300 zl, czy do 500 zl? i 3/4 etatu czy caly etat? Nie ma to jak spojnosc w wypowiedziach...

Biedronka, kasjer, caly etat 2100 + premia, netto ok 1800-1900 zalezy od premii.

emolinek

Głupi temat i wypowiedzi. Każdy pisze ( o ile pisze prawdę ) kolega tyle, znajomy tyle, a słyszałem, że ktoś tam tyle... szkoda słów... wystarczy zobaczyć nick i porównać go z adresem e-mail. Siedzą ludzie i nie mają co robić.

Anguel

oj wiem jak sie pracuje w GIGAnCIE. nie mozna usiasc, nie mozna uzywac telefonu, przez 12 h trzeba stac i cos robic, bo zaraz kierownik dzwoni(non stop obserwuje na kamerach pracownikow). Porazka. Po calym dniu ledwo czlowiek na oczy widzi

Szymon1982

Fabryka mebli ZIARKO jako tapicer stawka 12,50 zł netto / h - wychodzi mi z akordu.

ela

2500 netto plus premia za wyniki. Bez znajomości.
E. BRZOZOWSKA

Martyna

gdzie tak płacą 2500 plus premia?
Martyna

człowiek

a ja mam bardzo wysokie zarobki premia 280zł,dodatek nocny160zł,za pranie 5zł,a i dopłata zakładu pracy 28zł co daje na ręke 1080 zł.To pytam sie ile ja zarabiam?Ponoc jestem bardzo dobrym pracownikiem.Ratunku!!!!!!!!!!!!!!

Xyz

gosiaa - Jak nie masz pojęcia co do zarobków w GIGANCIE to błagam Cię, nie wypowiadaj się. Owszem, tam jest 7zł, ale na RĘKĘ! A nie brutto.

Anguel - Ty chyba GIGANTY pomyliłaś. Zdaje mi się, że krzesła tam są do siedzenia, a z telefonami też nie ma problemu. Czy ledwo człowiek na oczy widzi? Hmmm... Ja tam nie narzekam. Co prawda, jak ludzie jak głupi idą do tego kebaba, to faktycznie może być ciężko momentami, ale ja po 12h szłam na całą noc na imprezę i na drugi dzień znów na 12, więc to zależy od człowieka. Jak ktoś chce pracować nic nie robiąc to wiadomo, że nie popracuje długo w takim miejscu. I raczej nigdzie.... A biorąc pod uwagę całą PLAZĘ, to chyba gigant ma jedne z lepszych zarobków. Bo wszystkie sklepy itp mają po 6. Cafe club mają po 8,5 i chyba douglas.

doris

37 zl na godzine - ale to w Londynie... jak pracowałam w Suwałkach miałam 8 zł netto. Firma państwowa.
doris

WWA

Przeczytałem jak dotąd wszystkie Wasze wypowiedzi. Jedno pytanie przychodzi mi na myśl. Po co w Suwałkach mają otwierać się sklepy, firmy czy też centra handlowe z dużymi brandami skoro nawet połowa z Was nie zrobi tam porządnych zakupów? Przypomnę, że niektórzy z Was krzyczeli żeby otwierać Carrfura, Media Markt, itp. sklepy a najwięcej ludzi widzę zawsze w biedronkach jak przyjadę do Suwałk. Po Plazie chodzi więcej spacerowiczów niż kupujących. Nie zapomnę jak miesiąc temu wskoczyłem do Komputronik bo potrzebowałem płytkę DVD, niestety nie sprzedają pojedynczo więc kupiłem opakowanie z 10 płytami. I koleś wyjeżdża do mnie z tematem, że w First mają taniej jeśli chcę :)  

red

FORTE produkcja 3 zmiany norma nie do wykonania   1400 zł na miesiac 9 zł/h  smiech na sali  :lol:  

S-ki

Aleś ty załosny WWA!A co mnie karwasz twarz obchodzi że kupiłeś płyty?A ty chodzisz po biedronkach i obserwujesz ludzi?A może kupujesz wałówkę do STOLYCY!Sieć na doopie na tym syfiastym Mokotowie w norce o powierzchni łazienki i milcz jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia!Spec od wszystkich tematów dotyczących życia w Suwałkach!To po jaki hooj tu przyjeżdzasz warszawiaku z pola kartoflanego!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć