Wysokość zarobków w Suwałkach

Zaczęty przez carlos0114, 15 Wrz 2011, 09:09:18

« poprzedni - następny »
Do dołu

carlos0114

Witam,

Jakie są zarobki w poszczególnych firmach i na określonych stanowiskach. Robimy ranking zarobków w firmach suwalskich proszę zatem o prawdziwe wpisy.

Zachęcam do udziału

yhy

Jak znajde prace to ci napisze :D

Mati

taaa patrz bo wszyscy wylewnie się z Tobą podzielą swoimi informacjami o zarobkach.

anonim_gal

Prefabet-betoniarz,10zł brutto na godzinę

luzak

gosiaa

GIGANT ( plaza kebaby) - 7 zł BRUTTO / h ; FANTASY PARK - kelnerka (wymagania: mini, szpilki, godziny pracy nocne, znajomosc angielskiego, dbanie o czystość, UWAGA: 6 zł BRUTTO za godz. )  - wstyd mi to pisać.. i ostatnio ogloszenie do sklepu spożywczego, szefowa zaproponowała mi 4 zł na czysto za godzine. TAK TO SIĘ ZARABIA W SUWAŁKACH. Dziwię sie niektórym pracodawcom ze nie wstydzą sie proponować takiego wynagrodzenia, oczywsicie w zatrudnienie w wiekszosci to : umowa/ zlecenie.

spostrzegawczy

Nie wiem po co to wszystko piszecie, to pewnie jakiś pracodawca musi zatrudnić ludzi i nie może spac, aby nie dać za dużego wynagrodzenia. No, albo ktoś chce się dowiedzieć jaki jest stpień upokorzenia.

Ewelina

Sprzątanie firma prywatna 8 zł na rękę za godzinę.

Herakles

Gdyby była możliwość zatrudnienia za miskę jedzenia to i tacy pracodawcy by się znaleźli. Potem ręce w kościułku składają. Szkoda gadać, pisać.

Anguel

w Gigancie jest 7 ale na reke. Nie tak zle w porownaniu z fantasy parkiem

ela

kucharka swiss bar 8-9 zł netto
E. BRZOZOWSKA

kamil

Anglia kierownik lini 15 funtow na godzine :) przykro mi ... ;p
camusyy

marek

Vectra - serwisant - 1600 brutto

jan

Animex drobiarz ok.10zł netto,w zaleznosci od działu np garmażerka ok 12

marek

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć