Telewizja cyfrowa

Zaczęty przez tvcyfrowa, 02 Wrz 2011, 21:17:25

« poprzedni - następny »

tvcyfrowa

Witam. Moze mi ktos tak ludzkim jezykiem wytlumaczyc jak to jest z ta telewizja cyfrowa w naszym miescie. Jakie sa kanaly, jaki nadajnik trzeba kupic bo noie ogarniam tego. Tylko tak w miare prostym jezykiem. Dziekuje

megadave

Od 22.07.2011 w Suwałkach dostępny jest naziemny sygnał telewizji cyfrowej. Aby odbierać ten sygnał trzeba mieć tuner DVB-T.  To urządzenie jest wbudowane w prawie każdy telewizor wyprodukowany po 2006 roku. Czyli do Plasmy lub LCD wystarcza tylko dobra antena dachowa ze wzmacniaczem. Tunery DVB-t można też dokupić  jako osobne urządzenie - koszt około 100 zł.

tvcyfrowa

Dzieki megadave gdzie taki tuner w Suwalkach mozna kupic i jakie sa kanaly na dzien dzisiejszy w Suwalkach a jakie beda w przyszlosci?

Marian

Kup sobie lepiej telewizor . z MPEG 4. i tak doleci ci tv4,tv puls,tvn7,6, polsat sport. i tak nie ma co oglądać, reklamy co 15 min z zegarkiem w ręku.

tvcyfrowa

Mam lcd ale bez mpeg4 wiec lepiej bedzie kupic dodatkowy tuner za ta stowke.

romek

A czy mozna polaczyc kablowke vectry analogową z cyfrową naziemną po zakupie tego dodatkowego tunera, też mam telewizor bez MPEG4. Chodzi mi o to zeby to razem ogladac czesc w cyfrowej jakosci reszte analogowo czy musze wybrac czy to czy to.

Marian

ale do tunera dochodzi dodatkowy pilot..a wszyscy chyba znają zabawe w chowanego. a piloty Tv , klucze, i komórki są świetne w te zabawy. jednak jeżeli ma ktoś już ma tunery od satelity??sie nazbiera niezły złom.(kino domowe, satelita, tuner mpeg4)

Godsss

Dobry tuner można już zakupić w cenie 179zł z możliwością podłączenia zewnętrznej pamięci co umożliwia nagrywanie programów telewizyjnych. Pozwala również odtwarzać filmy w rozszeżeniu mkv jak ktoś wie o co chodzi. Osobiście zakupiłem sobie w tej cenie coś takiego: http://satmania.com.pl/tuner_dvb-t_maximum_t-102_dvb-t_mpeg-4,54,763,1314.html w sklepie z elektroniką na 1 Maja na rogu przy pasażach handlowych. Nie pamiętam jak się nazywa ten sklep.

Mama

mam tv ze wszystkimi bajerami wyprodukowany 2011r.,z żadnej anteny nie ściąga naziemnych programów cyfrowych,a w sklepie przy zakupie normalnie działało,cały pokój ,brak sygnału,balkon tak samo ,nie wiem po co kupiłem ten tv.wydaje mi się że to wszystko oszustwo,bo do takich telewizorów z wbudowanymi dekoderami potrzebne są anteny satelitarne.

BIPOWER

Podaj dokładnie producenta i typ Tv.Jeśli ma tuner DVB-T to musi działać nawet na samym kablu,bo do nadajnika mamy niedaleko.

anioł

A ja mam pytanie czy jesli mam dekoder z vectry na jednym tv to czy mogę jakoś podłączyć drugi tv bo obecnie ten drugi mi nie odbiera???
anioł

besnik

Marol

cesja Nc+,abonament 119.90 umowa do 31.12.2015,w pakiecie; pełny canal+,hbo,filmbox,cinemax,history,multiroom + 2 dekodery,tel 608032333

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Gallegher

Ja bym poszukał odpowiedzi na to pytanie w Internecie. Moim zdaniem to jest zdecydowanie najlepsze źródło tego typu informacji...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć