Mispol

Zaczęty przez Paula20, 10 Sie 2011, 12:23:56

« poprzedni - następny »

Paula20

Witam. Prosze mi powiedziec jak sie pracuje w Mispolu ogolnie z tego co wiem to ciezko jest . A czy biora teraz ludzi moze ktos sie orientuje ?? Dziekuje za odpowiedz
Antek

ja

Nie nie przyjmuja a poza tym jest nowy szef to wogole dzieja sie tam cyrki

marlenusia

jakie cyrki? więc nie warto się starać o pracę tam?

bolek

no cyrk przyjechal, slonie koty psy itp

ja

no z wyplatami w kulki leca, z sobotami rowniez :)
co do cyrku faktycznie przyjechal haha :)

kasia

ogolnie mam znajomych i nie narezkaja zeby im nie wyplacona pieniedzy
Kasia

staryPracownik

kasa jest zawsze na czas, ale kombinują jak dac jak najmniej

EB

Paula jak lubisz sobie dobrze zjeść to śmiało idź będziesz miała mięsa do woli i będziesz mogła powiększyć Sofę o dodatkowe XX

Justyna

tam nie idzie sie zeby zjesc tylko pieniadze zarobic czlowieku. Moze ty tam chodzisz jesz i masz juz sofke 4Xl na specjalne zamowienie za pewne ci musieli robic ;d
Justyna

kamil

Pieniędzy się tam nie dorobisz, co najwyżej garbu pracując od pn do nd 6.00 (nocka z soboty na niedzielę). Wypłata 1500. To już lepiej do Biedronki iść. Mają ponoć lżej ;)
camusyy

krzyś

Obiboki przeczytajcie wszystkie tematy w dziale praca - według was wszędzie beee. Do pracy lenie!
krzyś

pawel

hej. ma ktos sprzedac konserwy z mispolu ? pozdrawiam  gg2059003

liryk

Jak teraz z robota w mispolu?

eisss

Może ktoś napisać czy da się wytrzymać w mispolu?Czy to prawda,że jest to druga wykańczalnia tuż po animeksie?

jacek45

Nie jest tak źle, generalnie to mogłes zapytac np. na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,73073 lub trochę poszukac tego forum, jest tam duzo informacji. warunki sa dobre, jak to w Polsce..

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć