Jakie macie telefony ?

Zaczęty przez kary, 29 Lip 2011, 09:05:33

« poprzedni - następny »

kary

W tym wątku piszcie jakie macie i jakich akcesoriów do nich używacie ( słuchawki , karty pamięci , etui , rysiki itp) , piszcie swoje opinie (może komuś się przydadzą przy wyborze telefonu).

AS

Ja mam nokie 1616 za stówkę i przez najbliższe kilka lat nie zmienię.
A nigdy w życiu na dotykowy!

Janek

Ja mam NOKIĘ C7, dotykowy ale bardzo udany model moim zdaniem, bateria siada dość szybko, ale za to ekran AMOLED, dostęp do netu, więc coś za coś. Symbian mnie trochę niepokoił, bo wolę Androida, ale okazało się, że jest spoko, działa szybko i nie wiesza jak na razie, więc szczerze polecam. Ostatnio NOKIA zeszła lekko na psy niektórymi modelami, ale ta C7 jest całkiem OKI!!!

lektor

@kary: a ten link w treści to tak zupełnie przypadkowo się pewnie wkleił... :]
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

skarbik87

Ja mam HTC Hero :) ekran dotykowy ale pojemnościowy-przystosowany do obsługi paluchem bo na rysik nie reaguje. Ale ekran ma duży wiec łatwo trafić w literki. Ja używam klawiatury Qwerty ale jak ktoś chce to może ustawić sobie zwykłą. Bateria trzyma ok 3dni. Jest na androidzie, uwielbiam siedzieć w Markecie i ściągać sobie różne aplikacje i gry. Szybko chodzi, aplikacje włączają się szybciutko, nie zamula, nie wiesza. Lubię w nim przeglądać internet, ale do tego celu ściągnęłam przeglądarkę Opera Mobile bo na tej standardowej to wolno strony się ładowały. Aparat 5mpx, robi fajne zdjęcia. Niestety nie ma flesza-to jedyny minus. Uwielbiam swój fonik i mimo że mam go od roku jeszcze mi się nie znudził i w najbliższym czasie go nie zmienię na żaden inny!!!

Kierownik

A ja mam niezawodną Nokię 6310i! Proste...

Kaczuk

A ja mam dwie nokie 6500 slide i noszę ją do roboty- niezawodna wytrzymała bateria tydzień 3ma a i aparat choć 3.2 mpix dobre fotki cyka polecam wszystkim bo u mnie na stanowisku w robocie jest mega zapylenie i w maskach trzeba cały czas robić a już kilka telefonów tam niestety zajeździłem a ona daje rade i to jeszcze jak :)
a druga nokia to 5230 dotykowy wyświetlacz gps 2.0 mpix aparat ale fajne foty wychodzą (takie w podobie do tych robionych gaśnicą) ale są znośne net fajny szybki i gps i te ovi mapy to świetna rzecz symbianik lata jak ta lala i to jest taki \"wyjściowy\" telefon :) trochę wkurza mnie w nim to że jak obracam go (ma coś w stylu żyroskopu) że kociokwiku dostaje i nie wie w którą stronę ma się przewalić obraz na ekranie ale poza tym to bomba :) NOKIA rlz :) i h.... :D

Luksus

X

Samsung Galaxy S z Androidem.
Kolejny telefon będzie prawdopodobnie podobny ;)

luzak

podzielam opinie Janka również posiadam Nokie C7 i jestem z niej zadowolony aparat 8MP, wbudowana pamięć 8GB, nawigacja na cały czas bezpłatna jeśli się dobrze skonfiguruje telefon chodzi mi o wspomagania GPSu przez internet troszeczkę trzeba się na główkować jeżeli nie miało się z tym do czynienia. Nadajnik FM bardzo fajna rzecz i wiele innych funkcji. Naprawdę polecam tego smartphone mimo dość wysokiej ceny

Mikołaj

ja mam już z 12 lat Nokię 3310

Mikołaj

Funkcje dodatkowe Noki 3310

zegar
    budzik
    kalkulator
    organizer
    wygaszacz ekranu
    profile
    słownik T9
    słownik polski
    wymienne obudowy
    alarm wibracyjny
    gry
    kompozytor
    wybieranie głosowe

arek

nokia 3310 karta 5 gb ~! ;)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

sgedek

Witam :)
Ja mam Samsunga Galaxy S2. Zamówiłam go w Anglii. Za przesyłkę mało zapłaciłam bo wybrałam tego kuriera http://kamyktrans.pl.

adrianna

Ja obecnie mam telefon Lumia 535. Nie chciałam nic drogiego bo telefony tanieją w bardzo szybkim tempie. Poza tym jest to sprzęt,  z któym coś może się zawsze stać. Może nam upaść. rozbić się. Wtedy macie żal,że rozbiliście coś drogiego.
Zamawiałam telefon w sklepie rtv Euro agd:
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml - obecnie mają tam telefony w bardzo korzystnych cenach w porównaniu do innych sklepów. Mój model można dostać w cenie 400 zł.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć