najlepszy autoserwis w Suwałkach

Zaczęty przez ludi, 24 Lip 2011, 19:08:41

« poprzedni - następny »

klijent

niedajboże na reja w suwałkach ,oszust,

rademeles

Ostrzegam przed p. Kozłowskim na ul. Majerskiego żdzierca i oszust normalnie brak słów. Zaprowadziłem z jedną rzeczą zepsutą a po niby naprawie wyjechałem z paroma i zamiast naprawić to jeszcze pare przy okazji schrzanił

wil

Jest w Suwałkach porządny warsztat ktory wymieni koncowki wtryskiwaczy i ustawi dwa cisnienia 190/300 bar ?

automaniak

Ludzie,  gdzie mogę naprawić wielki problem w moim samochodzie jakim jest przeciek wody (przypuszczam, że przez drzwi). Po deszczach mam teraz mnóstwo wody pod dywanami. Poszukuję kogoś kto by mógł wysuszyć to co się nazbierało i raz a dobrze uszczelnić te drzwi by więcej ta woda mi się nie zbierała. Proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo niedługo samochód mi popłynie.

m

Polecam autosuwałki na Papierni, mechanicy i elektro mechanik  z pasją, profesjonalne podejście do klilenta, zna się na rzeczy

Marcin

Auto gasło na gazie i benzynie więc byłem zmuszony do odwiedzenia  kilku warsztatów

moje opinie:

Auto Suwałki na papierni- partacze i naciągacze
Przemar na wylotowej może i znają sie na rzeczy tylko drodzy np. czyszczenie przepustnicy około 150 zł według mnie  za drogo
Biała woda jak na razie ok. usterka zdiagnozowana i usunięta łapało lewe powietrze przy kolektorze. Cenowo nie odstraszają!!!!!!
Marcin

darek

Warsztat samochodowy ~`MALUCH` za Kauflandem w Suwałkach.
Niekompetencja, Ignorancja,
Bezczelność i grubiaństwo właściciela tego pseudo auto-warsztatu.
Klientów traktuje jak intruzów. Myśli że pozjadał wszystkie rozumy a w rzeczywistości na niczym się nie zna.
Nie potrafił odpowietrzyć układu chodzenia po wymianie termostatu.
Telefonicznie informuje, że naprawa będzie kosztowała 50 zł a po wykonanej usłudze żąda 150zł ,bo twierdzi ,że były utrudnienia. Aby wymienić termostat trzeba odsunąć pompę wspomagania. Wylał część płynu chłodniczego na ziemię i potem kazał sobie płacić za 1,5 litra płynu na dolwekę!!!
Skandal.
OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEM PSEUDO AUTO WARSZTAT I GRUBIAŃSKIEGO WŁAŚCICIELA.!!!!!!!!!!!!!!!!
damian

Olek

Najlepszy warsztat AUTO-SERWIS na Waryńskiego, serwis Peugeot, naprawiają wszystkie marki i robią wszystko- rozrządy, silniki, diagnostyki, skrzynie biegów, robią dobrze i wcale nie jest az tak drogo, polecam!!!
szara naga jama

Adbram

ignorancja ze strony tych niby fachowych warsztatow uslugowych jest kompromitująca ich właścicieli jak i obsługi nie wspomne o beznadziejnej fachowosci jak i brak podstawowych narzedzi w wielu warsztatach, naprawiajac dzisiaj prosta bardzo rzecz w niby profi warsztacie Bopss  jestem bardzo zawiedzony jak i  podejsciem do klienta ludzi z  za lady :)  jak i samym wizerunku miejsca pracy tych otóż niedoświadczonych mechaników od młotka i siekiery ZDECYDOWANIE NIE POLECAM FIRMY BOPSS rzenada

Marcin

A orientujecie się może gdzie w Suwałkach znajdę elementy i części zamienne do taśmy produkcyjnej? Czy w tym autoserwisie powyżej znadję takie części?
Marcin

johny

Z tego co wiem, to w Suwałkach nie znajdziesz takich firm - chociaż mogę się mylić, ale raczej ich chyba nie ma.
Sprawdź sobie jeszcze tutaj http://www.ibd-wt.de/pl/home.html
Z tego co widzę, to specjalizują się właśnie w dostarczaniu elementów automatyki, tylko zobacz czy zależy Ci właśnie na czymś takim.

marek

Polecam p. Tadeusza z ul. Rzemieślniczej 3.
Gosc zna sie na tym co robi,niestety trzeba liczyc sie z kilkudniowymi kolejkami i przy okazji przystepne ceny

ja

z daleka omijac serwis auto wigry
nie znaja sie na robocie ceny kosmiczne
nie mila obsluga jak by robili łaske ze naprawiaja

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Hugo55

Co z bopssem?  Chyba trwa licytacja komornicza? Ktos cos?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć