Co myslicie o zakładzie pracy ZWM Waraksa

Zaczęty przez max25, 21 Lip 2011, 09:36:53

« poprzedni - następny »

max25

max25

Janek

MALOW i DECCO wciaz szukaja widac ogloszenia cos chyba jest nie w porzadku wiem ze malow jak pytalem to placa 9,5zl z premia ale brutto co daje jakies 6,5zl jak sie myle na reke na godz pewnie w decco nie jest lepiej skoro tak sie oglaszaja na stale

Mallow

Mallowu nie polecam. Płace w wysokości 1100zł przy stawce 9zł z premią (góra 1200). Kierownik odbiera premię z byle powodu. O wolne trzeba się starać miesiąc przed, urlopy rozdaje firma kiedy nie ma pracy a nie kiedy Ci się podoba tak więc dni wolnych nie masz. Praca na 3 zmiany. W hali jest ok 33-36 stopni i nikt z tym nic nie robi. Praca strasznie monotonna. Po 8 latach pracy ludzie zarabiają na rękę ok 1300zł

max25

Chodzi mi o zwm - Zakład wyrobów metalowych. Nie pytam o Decco ani o malow.
max25

marianek

Całkiem ok. Jak zapier... to masz. A sprawdzałeś w drugim ZWM?

andrzej

Właściciel nie wypłaca w terminie poborów , 3 miesięczne opóżnienie!!!

adam

do kosciola chodzi a nie wie, ze niewyplacanie pracownikowi naleznej pensji jest grzechem wolajacym o pomste do nieba

fredek

3miesięczne opóźnienie to może i jest,ale na Majerskiego-bo na Przytorowej ludzie nie narzekają na zarobki.

zetwuemowiec

co tu myslec fakt pieniedzy na czas nie ma do dzis nie wyplacil za lipiec skąpi na wszystkim ,,a światło to wam potrzebne?,,heheh itp park maszynowy tragedia prasy z lat 50-tych fakt jest laser ale warunki tragiczne o wlasnie zima idzie  i znów 2stopnie c na hali brrrrrrrr pozdro dla łysego  a jeszcze jedno kadra kierownicza TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

człowiek

to woła o pomste do nieba Pan Bóg nie rychliwy ,ale sprawiedliwy,za tą biede jaką przechodzimy przez jego nie wypłacanie pensji rozlicz go Panie!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim

trzeba zacząc informować kontrahentów Łysego o jego problemach z pensjami pracowników niech sie mają na baczności bo mogą mieć niezrealizowane zamówienia i duże opóznienia w dostawie .Jak długo można za darmo robić-dosyć tego.  :@  :@

anonim

obesrany jest w całych Suwałkach a raczej sam sie osrał,teraz czeka świat na opinie o nim

kacperek

Ludzie skoro wam tak źle to po co tam siedzieć????? Nie lepiej zmienić firmę????? Jest przecież drugi zwm i inne firmy zajmujące się przemysłem metalowym. Może człowiek i nie płaci na czas, ale pieniądze są tak??? Zarobki są w miarę wiem jak jest w innych firmach i tu jest w miare dobrze. Jeżeli i to się komuś nie podoba to proponuję zmianę pracy na malow hehe. Jeżeli chodzi o park maszynowy to jest całkiem niezły jak na prywatne przedsiębiorstwo. Jest kaltenbach dwie plazmy laser, maszyny stare może są ale to tylko te prasy...

Kris

wszyscy tacy cwani na forum :) jak komuś coś nie pasuje to co za problem widzicie? pracowałem u łysego dobrych pare lat.... odważny pójdzie i powie co mu nie pasuje, a cała reszta woli srać po forum - takie czasy, a robote trzeba szanować
Krzysiek

brak

usunięto przez administratora

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć