Sprzedac komputer na części

Zaczęty przez MałaMi, 05 Paź 2011, 17:09:13

« poprzedni - następny »

MałaMi

Witam, Może ktoś się orientuje czy w Naszym kochanym mieście jest punkt gdzie skupują laptopy na części?
Mam starego laptopa, który \"przewala\" się po katach i miejsce zawala i chętnie bym go pozbyła się.

Z góry dzięki za info.

lektor

Na Twoim miejscu sprzedałbym to np. na allegro, będzie szybciej i możesz dostać więcej $.
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

MałaMi

Niby masz racje, ale aby wystawic na allegro musze znac parametry :P a nie znam :P nawet nie moge sprawdzic :P

Godsss

Może jakieś info. Producent, model wszystko podane powinno być na tylnej obudowie.

MałaMi

Fujitsu Simens  W 37 Amilo A1650G :P

bss

Pierwszy link od wujka google

Fujitsu-Siemens Amilo A1650G
Notebook Specifications
Notebook: Fujitsu-Siemens Amilo A1650G
Processor: AMD Mobile Sempron 3300+
Graphics Adapter: ATI Radeon Xpress 200M 128 MB
Display: 15.4 inch, 16:10, 1280x800 pixels
Weight: 3.2kg
Links:
Fujitsu-Siemens homepage

tom

MałaMi daj jakiś namiar na siebie, jeżeli laptop jest sprawny to byłbym zainteresowany zakupem

Pozdrawiam
tom12

MałaMi

Tom o to chodzi, że komputer nie jest sprawny , dlatego chcę sprzedać na części :)
Niby da sie naprawić ale dla mnie było bez sensu wydawac kase.

Rafał

też mam Fujitsu Amilo do sprzedania. Nie pamiętam w tej chwili symboli ale na pewno C2D, 17\", dobra grafika.. dostał za dużo prądu w czasie burzy - do naprawienia.
Rafał Markiewicz

raider9966

ja również mam na sprzedaż Della 15R i3 3GB RAM, 15,6 led, oryginalny system Windows 7 64bit, stan bdb, info na email.

raider9966

w sprawie della tego z posta wyżej pisać na driver9966@o2.pl

Hrabia

a ja mam ASUSA  i nie sprzedaje jeszcze ;)

Tomek

Witam mam do sprzedania 3 komputery stacjonarne firmy FUJITSU SIEMENS ESPRIMO P5720 sprzęt w pełni sprawny pracuje bardzo cichutko. Parametry: Procesor Intel Core 2 Duo 2x 1800MHz Pamięć RAM 1GB DDR2 Dysk Twardy SATA 80GB Płyta Główna FUJITSU SIEMENS D2581-A1 cena jaka mnie interesuje za jedną jednostkę to 330zł KLAWIATURA + MYSZ GRATIS !!! gg 306593

jan

witam jestem zainteresowany tymi częściami i laptopami a jeśli chcecie mogę je naprawić tel do mnie 788123751

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć