gdzie w suwalkach mozna wgrac navi do tel.kom?

Zaczęty przez lukasz231072, 28 Wrz 2010, 10:34:24

« poprzedni - następny »

lukasz231072

witam.jak w tytule,gdzie moge wgrac nawigacje do telefonu komurkowego.jakis sklep komp.lub serwis?
lukasz231072

Jin

radziłbym tobie posiedziec troche i poczytac na forach i samemu sobie wgrac.  w komisach czy servisach zkroją z ciebie równo. A jaki masz telefon??
Jin

lektor

ja na g1 z androidem wgrywałem sam, w necie są dokładne instrukcje jak to robić
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

dawidf

Te posty przypadkiem nie zaczepiają o piractwo? :)

diabełek

Czy twój post przypadkiem nie zahacza o psa ogrodnika i nadgorliwą pierdołę?
Adam

Janek

@dawidf  
A nie pomyślałeś że autor kupił legalny program, tylko teraz ma problem z instalacją go na swoim sprzęcie?
Gdybym był tu moderatorem, to za taki bez sensowny post poleciałby ban/ostrzeżenie.

@lukasz231072
Co to za telefon, jaki chcesz program do nawigacji \"wgrać\"?

Jin

dawidf   nie znasz przysłowia \"internetowi nie płacą bo wszystko robią sami\" =)
 \"lukasz\" uniwersalny program to Garmin Mobile w większości telefonów powinien działac trzeba go tylko dobrze  z crack-owac .
Jin

Jin

ewentualnie darmowy programik .. Google maps pobierzesz za free tylko jak korzystasz płacisz za transfer.  aplikacja jest wygodna w urzytkowaniu .  wystarczy pobrac korzystając z przeglądarki w telefonie. i zainstalowac. na symbianie działa.
Jin

Hrabia

Ja sam wgrałem navi Garmina do Noki to zajmuje chwilkę :) nic strasznego

NET

Jeśli chodzi o androida to najbardziej polecam SYGIC , najbardziej aktualne mapy tam są. Jest np. Reja zaktualizowana i ronda... Google maps ma przestażałe mapy chyba sprzed 3 lat...

Klingo

w Dziale komputery>usługi ... zadzwoń na pewno ktoś to zrobi w końcu informatyka to szeroka branża.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć