JANZA

Zaczęty przez komentatorka, 05 Lip 2011, 15:00:13

« poprzedni - następny »

komentatorka

Witam! Chcialabym sie dowieciec cos na temat pracy w piekarni JANZA poniewaz pracuje tam od 2 dni i mam niedlugo podpisac umowe niewiem czy warto...
komentatorka

komentatorka

zapomnialam dodac ze ja pracuje nie w glownej jaznie tylko tej na ul. BUKOWEJ kolo pkp
komentatorka

majeczka

no nie wiem jak tam teraz jest ale z tego co wiem to praca od 3 rano aż skończysz i z wypłatami się spóźniają  
majeczka

niestety

ja tez slyszalam ze robisz nadgodziny czasem za darmo,

anonim

to to i ja wiem oto chodzi i nie czasem a zawsze poprostu za nad godziny nie placa.;/ a za****dol jest nie samowity

Anna G.

tez słyszałam, że się nie opłaca. Mój znajomy nie dostał wypłaty. musiał ciągać się po sądach chyba dwa lata.. Pozatym jak poprzednicy mówili za**** na maksa.. masz kamery wszędzie i jak zobaczą że coś nie tak, np stoisz nic nie robisz to drą się z ryjem zaraz

MANIA

Na początku są bardzo mili,ale po tygodniu od podpisania umowy zaczynają pokazywać swoje prawdziwe oblicze.Wiem coś o tym,to tam straciłam zdrowie pracując ponad siły,czeka mnie operacja,walczę o wypłatę za nadgodziny.Żałuję,że tam poszłam do pracy,teraz widzę,zdrowie jest najważniejsze.Zostałam potraktowana jak śmieć,nie nadaje się trzeba usunąć:(Zastanów się dobrze nad decyzją,pozdrawiam...

beata

Ja tam pracowałam i nie narzekam,zapierdziel jest,sa bardzo wymagający,ale nie dziwię sie nikt za nikogo robic nie bedzie,musisz komentatorko stwierdzic najpierw czy dasz radę tam pracowac  bo powiem Ci w 100%,że one za Ciebie zasuwac nie beda ,ponieważ maja taka sama kasę jaką Ty po 2 tygodniach dostajesz.Nie wiem na jakim dzile pracowałaś-ja na sękaczach,tam dochodzi jeszcze wysoka temperatura więc tymbardziej jest ciężko.Nie zdarzyło mi się nigdy żeby szef nie wypłacił kasy ,ewentualnie 2-4 dni opóznienia.Kamery też tam są ,,niemożna tez wyjśc zapalic -jak będziesz wychodzic to długo nie popracujesz-napewno.Zresztą popracujesz to sama ocenisz,jest cięzko.Pracowałam 2 lata i atmosfera była super.

Mira

Praca jak praca. Nie wiem czy co poniektórzy nie przesadzają. Dostałam wypłatę w terminie, płacą normalnie za nadgodziny, które nie zdarzają się często. Na nogach jest się 8 godzin bez przerwy, jak to w piekarni, ale bez przesady z tym zapierdzielem. Zależy kto ma jakie oczekiwania.

agata

Kto chce pracowac to będzie ,najważniejsze są chęci.Ogólnie praca fajna,szef jest w porządku,nie ma zadnych nadgodzin;wypłaty są na czas.Nie masz co się zastanawia,warto jest tam pracowac.Z umową też bez problemu.Mam bardzo pozytywne zdanie co do tego zakładu pracy.Pozdrawiam.

aaa

Agata weź nie kłam , że jest dobrze .Jest tragiczie
fdsdf

Kalina12

Widać jak jest dobrze, bo pracujesz 2 dni a nie masz jeszcze umowy...no super wprost.... już wiadomo że cie oszukują!!  Umowa powinna być w dniu rozpoczecia pracy i tyle.!!!
Kalina

Piotrek

siostra mojej żony poszła pod koniec listopada roku bodajże 2009  do pracy w Janzy. Była to praca na samozatrudnieniu. Pan Dyrektor przełożony dal jej 4000 zl i dziewczyna poszła pracować. Uradowana, pracowała po 10-12 godzin dziennie bez dnia przerwy. Ale przynajmniej pieniądze będą - mówiła. A tu po świętach Pan Dyrektor przełożony zaprosił ja do siebie i powiedział ze jak chce dalej pracować to on jej może płacić 950 zl miesięcznie. Oczywiście ona miała dalej pracować na samozatrudnieniu gdzie Zus jej wynosił tyle co miałaby zarabiać. :/ Wiem jedno, od tamtej pory nie kupuję chleba z Janzy (o higienie, albo raczej o jej braku w Janzie tez się od niej sporo dowiedziałem). Nie lubię oszustów i kombinator a Pan Dyrektor przełożony w Janzie zdaje się być takim człowiekiem.

Ale co do pracy to idź i się ciesz że prace masz. Zapisuj sumiennie wszystkie nadgodziny i w razie czego po skończonej przygodzie z pracą w Janzie sprawa w sądzie i zwrot pieniędzy wraz z odsetkami :)
Piter

ih5hw4

Ja jako swojego czasu niedoszła pracownica sklepu Janza powiem tak... Hańba, hańba i jeszcze raz hańba. Co tydzień \"umowa\" na tydzień. Robota przez równe 8 godzin, nie ma mowy by wyjść do łazienki czy się napić. Do tego trzeba być wszystkim - i kasjerem, i wykładać towary, i fakturować, i sprzątać, i pilnować wszystkiego a wypłata marna i na raty i to z wielką łaską. Dokumenty to rola kierownika sklepu i to on bierze za to wyższą wypłatę a tymczasem robią to wszyscy. Szanowny Pan Dyrektor natomiast zamiast docenić to co jest robione, ma jeszcze pretensje i wiecznie jakieś \"ale\". Nigdy nie usłyszy się od niego słowa \"dziękuję\" czy \"doceniam\". W sklepach po kilka/kilkanaście kamer, siedzi tylko i w nie patrzy od świtu do zmierzchu a gdy mu coś nie pasuje leci się drzeć ( np. butelka stoi o 2 cm za daleko od brzegu regału). Jest tak dobrze, że 99% nowych potencjalnych pracownic sklepu po pierwszych 2 godzinach na próbę, wychodzi i już nigdy nie wraca, nie z powodu zakresu obowiązków w pracy a z powodu Pana Dyrektora który osacza wszystkich. Nic tylko przepraszać, że się żyję i oddycha. Radzę się zastanowić nad sensem pracy w tej firmie, bo jak nie wykończą Cię fizycznie, to psychicznie - na pewno.

malikanecz

nie polecam pracy tam na początku jet ok a później nie płacą , a jak płacą to zazwyczaj wypłata jest źle naliczona (zazwyczaj za mało) atmosfera jest beznadziejna . a co do wypłaty wynagrodzenia to mogę powiedzieć tyle że 10 jest zazwyczaj 15 lub innego dnia  nigdy a czas !! Pan dyrektor to ciepła klucha który nie potrafi podjąć decyzji bez szefa. a szef to już inna bajka cham gbur ,który nie szanuje pracownika a przede wszystkim samego człowieka. Jednym słowem OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM również jego sklepy lewiatan arkadia i firmowe!! NIE  POLECAM !!!!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć