SUWALSKIE SKLEPY MEBLOWE

Zaczęty przez viskas, 01 lip 2011, 14:14:29

« poprzedni - następny »

michalciechan1

Powiem tak. Salonów jest dużo jednak nie wszystkie wykonują swoją prace rzetelnie. Warto więc szukać tych sprawdzonych. Na przykład w serwisie Max Kuchnie jest wyszukiwarka salonów meblowych z całej Polski. Są to firmy sprawdzone oferujące wysoką jakość. Ja na przykład tak znalazłem firmę, która zrobiła mi meble takie jakie mi się marzyły. Wszelkie udogodnienia, najlepsze materiały a w dodatku cena całkiem przystępna.

Aleksandra55

Jestem zainteresowana kupieniem ławki do ogrodu skoro już się zbliża sezon, ale nie mogę się zdecydować. Bardzo mi się podobają https://www.italiastyle.pl/sklep/meble/lawki.html , które są włoskie. Pięknie wyglądają, ale wiecie czy są solidne?

gwendolina

#32
24 kwi 2018, 08:49:03 Ostatnia edycja: 30 kwi 2018, 13:38:09 by gwendolina
No coż. Sklepów może jest duzo ale wybór nie jest duży. Mam wrażenie,ze w każdym sklepie jest to samo. Pamiętam jak meblowaliśmy swoje mieszkanie. Cąła sobotę przeznaczyliśmy na jeżdżęnie po sklepach meblowych i nic ciekawego dla siebie nie znaleźliśmy.....

Ostatecznie zamówiliśmy meble ze sklepu internetowego. Trochę baliśmy się takiego zamówienia bo wczęsniej zamawialiśmy jedynie jakieś głupotki, jednak na szczęście wszystko było w porządku. Meble okazały się dokładnie takie jakie chcieliśmy. A nawet lepsze niż na zdjęciu.

Szczególnie jestem zadowolona z kanapy narożnej.  http://meblearkadius.pl/kanapy-narozne/

malibux

W kwestii mebli dziecięcych i młodzieżowych to dla mnie zdecydowanym liderem jest sklep Meblik: https://www.meblik.pl/ ;) Ich meble mają niepowtarzalne wzornictwo i są zupełnie bezpieczne. Moje dzieci mają je w swoich pokojach i są nimi zachwycone.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Podaj wynik działania: 1+1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć