SUWALSKIE SKLEPY MEBLOWE

Zaczęty przez viskas, 01 Lip 2011, 14:14:29

« poprzedni - następny »

viskas

PLANUJĘ ZAKUP MEBLI I W ZWIĄZKU Z TYM ZROBIŁEM MAŁY REKONESANS PO SUWALSKICH SKLEPACH MEBLOWYCH.
NIE WIEM CZY SIĘ ZE MNĄ ZGADZACIE, ALE NAJLEPSZE WRAŻENIE POD WZGLĘDEM ASORTYMENTU JAK I OBSŁUGI ZROBIŁ NA MNIE SKLEP MEBLOWY W ARKADII (PIWNICA).
CZY KTOŚ Z WAS ROBIŁ JUŻ TAM ZAKUPY?? JEŻELI TAK TO CZY JESTEŚCIE ZADOWOLENI Z ZAKUPU??
EWENTUALNIE JAKI JESZCZE SKLEP MOŻECIE MI POLECIĆ ??
POZDRAWIAM. :)

tony

Kupowałem tam rogówkę i miałem małe przygody bo trzeba było czekać 3 tygodnie aż dowiozą mebel z Polski od producenta i jak przywieźli mi go do domu to się okazało... że to nie ten:( Nie wiem czy źle wysłali zamówienie czy jak się tłumaczyli producent zrobił nie to co trzeba w każdym razie kolejne tygodnie oczekiwania na mój mebel. Za opóźnienia wytargowałem dodatkowy upust bo jeden dostałem od razu przy zakupie. Jak mebel dotarł do mnie oazało się że dykta w pojemniku na pościel puściła i trzeba było ją dodatkowo zamocować co zrobili w ciągu pół godziny. Ogólnie kosztowało mnie to trochę nerwów, ale mebel jest super plus dodatkowy rabat za opóźnienia.

cudza

Nie polecam WENUS MEBLE!!!!!!Jeśli już to KRYSTIAN.

viskas

JEŻELI CHODZI O SKLEPY \"KRYSTIAN\" TO WG. MNIE ZALATUJE TROCHĘ PRL-EM, NATOMIAST OBSŁUGA Z WIELKĄ ŁASKĄ UDZIELIŁA MI POTRZEBNYCH INFORMACJI. OGÓLNIE TO NIE TO CZEGO SZUKAM.
CUDZA DLACZEGO NIE POLECASZ WENUSA??
MIAŁAŚ JAKIEŚ PRZYKROŚCI Z ICH STRONY??

skarbik87

Dziś widziałam że w Zycie na Noniewicza (koło PWSZ) jest wyprzedaż mebli. No i na przeciwko Zyty (tam gdzie sala bankietowa Marsylia) otworzyli chyba coś z meblami. A ja zawsze kupowałam meble w Ludwiku na Różanej, według mnie są tam najładniejsze i najtańsze :)

MARTIN

Osobiście polecam sklep meblowy Inter-Meble na Piaskowej. Ten kto był tam to wie, że mają dobre promocje i nawet o rabacie można porozmawiać i to z pozytywnym efektem.

lektor

A możecie nie pisać całych postów WIELKIMI LITERAMI? Proszę :]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Czesław

To ja się wypowiem bo urządzałem mieszkanie.

Po 1 nie ma co kupować w Suwałkach tylko przez internet.

polecam http://www.plmeble.com/  zestaw 3 tyś a podobny w krystianie ponad 5 tys. Przywieźli wszystko przykryte otulone kocami zero uszkodzeń. Przywieźli z końca polski mieli kurs do Białegostoku to do Suwałk przywieźli za 100zł.

Kupowałem zestaw w krystianie za 4.5 tys U nich rabat powyżej 2tyś i tylko 2% śmiech na sali.
Pomijam że obsługa nie miła chyba. Nie lubią dawać rzeczy z wystaw karzą czekać po 3 tygodnie. Ja dostałem z wystawy z 4.5 tys wyrwaliśmy coś ok 160zł. W sklepie z częściami samochodowymi więcej spuszczają przy małych kwotach. Rozmowa oc ene długo trwała ale dowiedziałem sie że ktoś zakupy robił na 8 tyś i dostał też tylko jak mówili 80zł zniżki.

Gdy ja kupowałem byłem świadkiem jak przyjechała rodzinka ze wsi z babcią.
 babcia wybrała rzeczy na 220zł i pytają się też ile będzie upustu? sklepowa podlicza co jest na stanie wszystko mogli dać tylko wymyśliła że na lawę czekać trzeba jakiś czas a za te rzeczy pani niech od razu wpłaci dlaczego? bo ława kosztowała 300zł i wyszło 1900zł i już ten ich wielki rabat 2% się nie należy tacy chytrzy są. a były na sklepie 2 ławy ale spuścili im 20zł żal.pl Jak zobaczyłem jak ludzi oszukują to więcej nic nie kupie tam na pewno!
Chcecie ładne meble stylowe to szukajcie w internecie z okolic Radomska tam robią dużo taniej i jest wielki wybór to zagłębie meblarskie. W krystianie katalog ma zamazane producenta. Żeby samemu nie zamawiać ponad 1 tyś taniej

Jak chcecie meble zwykłe z dykty oklejone okleiną jak w OBI panele podłogowe za 10zł za metr  to można kupować w Suwałkach ale fikuśniejsze jak te http://www.plmeble.com/product.php?id=17 to tylko szukać w internecie wychodzi ponad 1 tys taniej!

vołovinka

sie zgadza Czesiu. Też kupuję w necie, z mebli np. kuchnie całą. Ceny w Suwałkach kosmiczne, zero konkurencji praktycznie, a zaopatrzenie niczym PRL, wczesny Gierek. Nic nowoczesności, stylistyka dla starszych ludzi
(bez obrazy proszę, podaje na przykładzie teściowej :P ). Każdy ma neta teraz, poszukać, poprosić o katalog można.. Nawet z dowozem się opłaca i masz coś, czego nie ma nikt w Suwałkach, a nie tylko okleina dęby buki brzoza :P

vołovinka

dodam jeszcze, może nie każdy lubi, ale ja np. lubię meble z IKEI. Masz dużo do kupienia? Załatw transport i jedź. Marki przed Warszawą max 270 km a masz wsio. W necie masz swio. Pozdrawiam

cuma

ja w wenusie zamawiałam meble Vox.meble z klasą o nowoczesnym dizajnie jakich nie znajdziecie nigdzie indziej w Suwałkach i nie trzeba szukać w internecie. czas oczekiwania nie jest długi, czekałam dokładnie tyle ile mi powiedziano.zrobili mi bezpłatny projekcik umeblowanego pokoju. obsługa miła, młoda, sami zaczynają rozmowę nie trzeba ciągnąć za język. dostałam b.atrakcyjny rabat. wyszłam ze sklepu uradowana i nie żałuję zakupów! dlatego, viskas myślę, że możesz im zaufać ;)

Czesław

Cuma daj fotki tych mebli chce zobaczyć nowoczesny dizajn

cuma

ktoś usunął link z mego posta ale możecie sprawdzić w necie wpisując w wyszukiwarkę meble vox, ja mam kolekcję 2piR.

Iwa

Wydaje mi się,że przesadzacie z tym PRL-em.
Wiele firm kilka razy do roku wprowadza nowości.Np Black Red White. W dodatku często są rózne promocje.Czas oczekiwania też jest krótki, bo w zasadzie kilka dni.Polecam sklep na Rózanej
Iwona

gocha

według mnie to najlepsza obsługa i ceny są na Piaskowej w INTER MEBLE , mają tam podejscie do klienta i poczucie humoru którym innym suwalskimsklepom bardzo brakuje

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć