Poród w Sejnach

Zaczęty przez bartuma, 21 maj 2011, 14:35:30

« poprzedni - następny »

maniana

Słyszałam same dobre opinie o szpitalu w Sejnach.
A położne na zmianie spać nie mogą, przecież to ich obowiązek żeby pomogły!  ???
ulala

Asia

Jestem bardzo zadowolona, że postanowiłam rodzić w Sejnach. Siostra oddziałowa, pielęgniarki są świetne. Panicznie boje się szpitali a tu pobyt wspominam bardzo miło. Doktor Zawieja cudowny człowiek 👍 oby więcej takich było lekarzy.  No i oczywiście nie mogę zapomnieć o anastezjologu który podczas cięcia super potrafił rozładować napięcie na bloku operacyjnym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za super opiekę.  😘😘😘
Asiulka

gosc

CHCIALABYM ODRADZIC SEJNY. Lekarze swietni,anestezjolog super. To co wyczyniaj polozne to jest nie do opisania.Kobiety po cesrkach sa ponizane.Ostentacyjnie po 100 prosbach przewina dziecko gdzie wiadomo z po cesarce nie mamy sily chodzic.Dzieci plakaly przez cale noce a one nie przyszly ani razu spedzajac czas na plotkowaniu na caly szpital na lekarzy.Jestem w szoku ze nikt jeszcze nie zrobil z tym porzadku.Podkreslam Lekarze swietni ale polozne nadaja sie do dyscyplinarki.Moglabym wypisywac godzinami o ich chamskim zachowaniu ale mam juz tobza soba i musze o tym zapomniec.Mam nadzieje ze inne dziewczyny beda usazac na ten szpital.

Jarod

Ja polecam. Sama rodziłam więc wiem co mówię :)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Ewa91

popieram. pielęgniarki niemiłe. Źle wspominam poród - na początku pretensje, że źle założyłam koszule, kąśliwe uwagi, a później pytanie: po co pani krzyczy? (przy parciu). Atmosfera tragiczna, bardzo nieładnie potraktowały. Nie zdecydowałabym się rodzić tam jeszcze raz. Zero szacunku dla pacjenta. Panie położne i pielęgniarki - NIE PRACUJECIE W SZPITALU ZA KARĘ

barture

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć