Towarzystwo... ;))

Zaczęty przez emilka885, 07 maj 2011, 00:13:37

« poprzedni - następny »

emilka885

Witam szukam towarzystwa dla mojego króliczka!
Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do innych ludzi/zwierząt.
Siedzi sam w klatce i się nudzi.
Szukam mu towarzystwa w typie: szynszyla, królika miniaturki lub świnki morskiej.
Klatka jest odpowiedznio duża jak na 2 zwierzaczki ale oprócz tego dostaja dawke świeżego powietrza i biegania(po domu).
Mozna zobaczyć mojego króliczka w jak dobrej formie jest.
Na pewno twój podopieczny bedzie miał u mnie dobrze!!!
ZAPEWNIAM!!
Jeżeli by była potrzeba to mozna by było go odwiedzac
Czekam na odpowiedzi w komentarzach i droga meilową
[email protected]
Zwierzeta sa jak ludzie, czują!

kubas

daj mi ja mam huskiego z chęcią by zjadł takiego królika bardzo lubi koty i kury

biospec

zaraz do ciebie zgłoszę się na maila emilka w sprawie odkupu królika, moja babka robi pyszne paszteciki z indyków, gęsi, królików, zajęcy itp.

emilka885

????????????
Zgłosiłam was do TOZu.
Szykujcie się na wizyte policji!
^^

Administarator suwalki.info
tez został o tym poinformowany ;)
Zwierzeta sa jak ludzie, czują!

biospec

już rygle od drzwi otwieram, a ty kubas?
najciekawsze w tym jest to, że policja interweniuje PO, a nie PRZED wykroczeniem, ale serdecznie zapraszam niebieskich przyjaciół i wszelkie towarzystwa okrucieństwa nad zwierzętami :)

Arens

Widzę u biospeca bez zmian, ciągle na zasadzie - po co mi mózg skoro mam internet. Ja mogę wpaść ,jeśli zaproszenie nadal aktualne, mam nowe hobby, exterminacja maszyn spożywająco - wydalniczych nie wykazujących oznak fal mózgowych. Wg. terminologii medycznej taki stan świadczy o zgonie.

P.S. Emilka nie unoś się, to jakieś nieudane osobniki homo sapiens, które usiłują zabłysnąć w necie.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

biolog(realista względem łańcuc

Tzn. że tak samo jak  \"biospec\" pozbawiony jestes oznak humanitarnych z tą róznica,że ty chciałbyś być eksterminatorem(jak to napisałes)tzw.maszyn spożywajaco-wydalniczych.A ty jaką jestes maszyną?Nie jadasz mięska?Nie jadasz produktów roślinnych?Nie wydalasz nic?No teraz to zabłysnąłeś intelektem!Oj panie Areczku nabiło na mózdżek-nawet internet nie pomaga.Czy poprzez stwierdzenie przez Ciebie jak to nazwałeś[cytat]exterminacja maszyn spożywająco - wydalniczych nie wykazujących oznak fal mózgowych. Wg. terminologii medycznej taki stan świadczy o zgonie.[/cytat]miałeś na myśli wszystkie stworzenia?Bo wystarczy najmiejsza wiedza z biologii,aby wiedzieć,że taki pantofelek lub bakteria nie posiada mózgu,a jednak żyje(to tylko dwa malutkie przykłady)Do lektury i sięgania po wiedzę nawet poprzez sieć -zapraszam panie nie rozrózniający sarkazmu- redaktorze czy prezenterze ,czy czym tam jesteś

brak

usunięto przez administratora

magda

Witam:)
Poszukujemy towarzysza do treningów i spacerów. Posiadam Syberiana Huskiego i ociąga się z treningami. Jeżeli masz większego psa, który potrzebuje dużo ruchu, jest nastawiony pozytywnie do innych zwierząt napisz. W grupie zawsze raźniej a i piesionka na pewno też będzie szczęśliwa :)
v.k

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

klamosik

http://dekoracjedomowe.com.pl  rezerwuję się od któregokolwiek porządku antynomicznego sposobu rzemiosłem, co jest moim najważniejszym zajęciach. Wyklejam kolaże, odrobinkę szyjkę na machinie, dokonuję języczki natomiast dekoracji do zamku na ponadplanowe potyczki. Noszę przegryza przyjaciołom, ciągami proponuję w Internecie Współczesność zastrzegam się ozdobami pompatycznymi: deklaracjami, bańkami, dekoracjami enigmatycznie pojętymi Zabiegała wzruszyć Was do ścięcia wejrzeniem na bloga: domifikacje.pl/porady/pysznie-i-pieknie/ i poszukania pobudki do przygotowania kolii na inną łapę. Większość wymienionych wspiera się na bochenkach (ciasteczka korzenne,  http://dekoracjedomowe.com.pl/2017/01/17/  dziady), lecz są podobnie takie, które nie potrzebują mienia łatwości kulinarnych (świeczka z pomarańczy i goździków ja w aktualnym roku wytwarzam stroik z sławy betlejemskiej na wigilijny stół oraz do obecnego programuję ubrać jeszcze sosenkę anemonami poinsecji :) uważała porwania w internecie plus cudownemu toteż zerka stanowi zdolnym? Poszukiwała, lecz włókna zacniejszego nie wykryła http://dekoracjedomowe.com.pl/blog/

Borys77

Mam 15-sto miesięcznego boksera. Czy jeszcze ktoś w Suwałkach posiada boksera? Chętnie spotkała bym sie na spacerze, żeby pieski poszalały. Mój jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich zwierzat.Pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć