które solarium?

Zaczęty przez dorcia3001, 13 Kwi 2011, 22:02:14

« poprzedni - następny »

dorcia3001

Które solarium jest godne polecenia? Chodzi mi głównie o to, czy obsługa jest kompetentna i potrafi udzielić podstawowych informacji na temat kosmetyków ochronnych itp. a nie tylko \"przyspieszaczy\" opalania... Pozdrawiam

Zuzka

Polecam VIP na Noniewicza-czysto,elegancko,bardzo mile dziewczyny
Zuzka

Anusiak

Też moge polecic VIP na noniewicza kompetentna obsluga czysto i mila atmosfera  ;)

emili

Ja również polecam VIP-a,jest rewelacyjnie i nawet obsługa jest sympatyczna(co teraz jest rzadkością)

marta

zdecydowanie solarium VIP, wszystko na plus

brak

usunięto przez administratora

elz

VIP zdecydowanie!!!!nie sadze, zeby dziewczyny ktore tam pracuja nie pokazaly obslugi.ja gdy bylam tam po raz pirwszy spytaly sie czy pokazac jak urochomic solarium, wytlumaczyly bez problemu.Panie ktore tam pracuja sa bardzo mile, zawsze usmiechniete.suwalczanka, a moze  ty sie po prostu wstdzilas poprosic o pomoc :-)

mała

dla mnie tez VIP najlepszy

ewa

VIP!!
ja poszłam tam raz i nigdzie więcej nie chodze juz tylko tam.
Mi również wszystko wytlumaczyli, obsługa bardzdobra naprawde.
ewa

kocimiętka

Widzę, że większość poleca VIP-a, nie wiem gdzie to dokładnie jest ale poszukam. A może jeszcze powiecie jak tam jest z cenami?

aagataa

Zdecydowanie podzielam zdanie przedmówczyni Suwalczanka i polecam solarium Golden Sun na Kościuszki w bramie obok apteki i kantoru. Mają dobre  lampy także brązujące szybko widać efekt, Miła obsługa, fajna atmosferka sympatycznie, można przed lokalem posiedzieć na świeżym powietrzu wypić pyszną kawkę przed lub po opalaniu:-) Nigdy wcześniej nie spotkałam się by tak dokładnie dbano o czystość łóżek widać ze higiena na pierwszym miejscu, a to jest najważniejsze!! A do tych którzy twierdzą ze opalanie szkodzi !!  a co teraz nieeee szkodzi ?? słońce też nie jest najzdrowsze, powoduje uczulenia, powietrze tez jest skażone nie mówiąc o tym co jemy co znajduje się w naszym pożywieniu!!?? więc nie bądźcie naiwni. Zdecydowanie to jest najlepsze solarium w Suwałkach
agataa

kasia

tylko RIVIERA na litynskiego 4  niedrogo,super lampy a do tego kosmetyczka i fryzjer na miejscu. ;)
Kasia

brak

usunięto przez administratora

urszula

Witam serdecznie. Opalam się od około 3 lat i powiem szczerze że mieszkając na północy godne polecenia solarium to RIWIERA na lityńskiego 4 (w pobliżu szkoły nr 10). Mają tam 2 łóżka stojące i 2 leżące. Posiadają w sprzedaży kosmetyki ochronne, przyśpieszacze i bronzery. Także dla każdego coś się znajdzie:)
urszula

ewa

w jakich godzinach jest otwarte te solarium Golden Sun na Kościuszki ? :)
ewa

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć