Windykacja

Zaczęty przez Amanda, 10 mar 2011, 11:12:20

« poprzedni - następny »

Amanda

Czy zna ktoś jakąś firmę która zajmuję się windykacją polubowną??

iX

Jeśli doszło do tego, że ktoś nie spłaca długu i potrzebny jest windykator, to jak można mówić o \"polubownej windykacji\"?

Ktos

Każda  firma windykacyjna  dąży do podpisania  ugody z klientem i stara się rozłożyć dług na takie raty jakie klient będzie w stanie spłacić. Część długu może być nawet umorzona. No chyba ,że klient nie zgodzi się na taki układ to wtedy do akcji wkracza komornik.
Narod wspanialy tylko ludzie chu**

kasia

Co wg ciebie oznacza windykacja polubowna? Czy masz już tytuł egzekucyjny? Żeby nie było tak, że rozglądając się za \"polubowną windykacją\" stracisz tyle czasu, że dojdzie do przedawnienia wierzytelności.....
Kasia

Krzysztof

Poszukuje firmę windykacyjną która podejmie sie odzyskania należności od firmyKOS-STAL Korsak Bogdan w Suwałkach za wykonany transport . Prosze o kontakt 33 4741104
Rojek Krzysztof

Poszkodowany

Tylko uwaga na firmę windykacyjną z Suwałk i Warszawy FAKTORIA Jacek Rams. Jak zgłosisz do tej firmy wierzytelność to może i pieniądze odzyskają, ale Tobie nie oddadzą. Pan Jacek przytula pieniądze.

maniana

znaczy że trzeba zgłosić sprawę do sądu, o ile podpisał Pan z nim stosowną umowę.
ulala

xiaozhengm


Dobromir

Windykacje polubowną możesz przeprowadzić sam, online, za pomoca platformy - http://vindicat.pl/ , to bardzo proste wszystko jest tam wytłumaczone krok po kroku, a płacisz tylko za podjęte działania (np. przygotowanie wezwania etc.). Także może warto tam zajrzeć?

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

starak

Firm takich jest bardzo dużo. Ogólnie warto jest dopytać się o ich warunki zanim postanowicie podpisać umowę. Musicie wiedzieć za co pobierają pieniądze. Warto jest podpisać taką umowę, która płaci firmie windykacyjnej wylacznie za jakies efekty. A nie za to, że jedynie podejmują działania mające na celu odzyskanie długu.

Ze swojej strony polecam unikać takich sytuacji. Jest wiele sposobów na to aby wyjść z długów. Zawsze warto jest negocjować wcześniej z bankiem. Na stronie możecie sobie o tym poczytać:
http://www.polskatimes.pl/pieniadze/a/co-zrobic-kiedy-po-raz-kolejny-nie-mozemy-oddac-pozyczki-w-terminie,10796568/

Wioll_26

Windykacja powinna być już ostatecznością. Kiedy decydujemy się na jakiekolwiek zobowiązanie powinniśmy patrzeć na to jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Czy będzie w stanie swój dług oddać, a w momencie wnioskowania naszym obowiązkiem jest  https://loando.pl/wpis/zanim-zaciagniesz-pozyczke-czyli-zarzadzanie-budzetem . Tylko kwoty dopasowane do naszych możliwości finansowych dają nam gwarancje, że będziemy mogli normalnie funkcjonować przy jednoczesnej spłacie kolejnej raty. Wiadomo, że życie pisze różne scenariusze, jednak zawsze powinniśmy starać się nie dopuszczać do windykacji czy działań komorniczych.

Marii7

niestety, czasem trzeba uciekać się już do windykacji, ważne, by była skuteczna https://6krokow.pl/skuteczna-windykacja-naleznosci/

liqud

Czasami następuje przedawnienie długu komornik wtedy nie może nic zrobić, warto sprawdzić ten temat

trezors

Jedną z większych firm zajmujących się usługami związanymi z windykacją jest Kruk. Wiadomo, że windykacja to działanie na granicy prawa, dlatego są pewne standardy postepowania, granice których przekroczyć raczej sie nie da, a w zasadzie nie można.
Co do samej usługi windykacji, to zwykle jest ona skuteczna - mowa tutaj o większości przypadków.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: http://twojapierwszachwilowka.pl/ w dziale z poradami. Wrzucane są tam przydatne informacje z zakresu pożyczek, kredytów i innych podobnych tematów.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć