Uwaga, uwaga! Można rozwiązać umowę z Cyfrowym Polsatem bez podania przyczyny!!!

Zaczęty przez mamon, 22 Sty 2011, 11:17:55

« poprzedni - następny »

mamon

Z oferty Polsatu Cyfrowego wycofywany jest pakiet BBC w związku z tym można w trybie natychmiastowym rozwiązać umowę bez podawania przyczyny!
Piszę o tym tutaj bo jak zwykle CP milczy i cicho sza żeby jak najmniej klientów się o tym dowiedziało.

toja

Dzięki mamon, uratowałeś mi ****sko stary!  8)
toja

mamon

Zawsze do usług!! hehe, dobre, dobre.
Nie o to chodzi. po prostu mam CP tylko dlatego, że moje maleństwa oglądają cbeebies. Skoro teraz wycofują i mogę w związku z tym rozwiązać umowę to zrobię to - po co mam ponad rok płacić za coś z czego nie będę praktycznie korzystał.
A wrzuciłem to info tutaj bo może kilka osób też sobie zaoszczędzi parę złotych.

ma:)

Ale wam fajnie a z cyfrą+ można? jak ktoś wie proszę dać znać:)

mika

wystarczy nie placic 3 m-ce rachunków a sami rozwiąża umowe
Monika Balcer

Kolt

A potem komornik? :) no tak tak, dobry pomysł..

berta

a jak to zrobić trzeba dzwonić do nich lub pisać pismo ?

gosc

Wysłać pismo, że rezygnuje się w związku ze zmianą regulaminu - wyłączenie pakietu BBC.

dan22100

Mamon dzięki za informacje, bo napisałem do nich maila właśnie w tej sprawie,ale szybko raczej nie otrzymam odpowiedzi.

otto

a co lepiej wybrać, bo mi sie konczy? C+ czy N? Gdzie będzie pakiet BBC?

artur

W regulaminie świadczenia usług w &4 pkt. 6 jest taki zapis: \"w przypadku zaistnienia zdarzeń niezależnych od ....itd CP zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie liczby lub rodzaju programów ... itd. Taka zmiana, a w szczególności zastapienie danego programu programem o porównywalnej tematyce ... nie stanowi zmiany Umowy i regulaminu świadczenia usług\".

Polsat zamienia kanały bbc na na inne, dziecięcy na dziecięcy, popularno-naukowy na podobnhy itp.

Wydaje mi się, że Wasz optymizm jest sposodowany niedoczytaniem regulaminu (wcale się nie dziwię, rzadko kto to czyta).

Ostrzegam, zanim rozwiążecie umowę, poradźcie się prawnika. Bo Polsat nałoży wysokie kary za bezpodstawne zerwanie umowy.

Mają zapis w regulaminie, który ich kryje i na pewno nie obędzie się bez przepychanek i sądu. A kary trzeba zapłacić od razu, bo później odsetki i komormnik, a jeśli przegracie sprawę w sądzie to już na pewno koszty będą wyższe.

Pozdrawiam
artur

anna

\" w przypadku zaistnienia zdarzeń niezależnych\"
a te są zależne od CP - nie chciało im się płacić za BBC

a ponadto można zadzwonić na infolinię - dzwoniłam potwierdzili

pozdro

Mirek

zreszta polasat juz zaplacil kare za  to swoje:\"w przypadku zaistnienia zdarzeń niezależnych\". okolo miliona zlotych. bo to niezgodne z prawem

gosc

czas do 15.02.2011 na złozenie wypowiedzenia (czyt. wysłania listem poleconym)

driver79

DZWONIŁEM DZISIAJ NA INFOLINIE DO CP I POWIEDZIELI ZE MOŻNA ROZWIĄZAĆ UMOWĘ,ALE TRZEBA NAPISAĆ W WYPOWIEDZENIU,ŻE REZYGNUJE SIĘ Z CP W ZWIĄZKU Z ZABRANIEM KANAŁÓW BBC, MA SIE NA TO 30 DNI CZYLI DO 2 MARCA.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć