sklep sportowy martes karta VIP

Zaczęty przez micol1, 14 Sty 2011, 13:58:05

« poprzedni - następny »

micol1

Witajcie
Pytanko ważne - jest ktoś kto dokonał w tym naszym sportowym sklepie w Plazie zakupu jednorazowo powyżej 700zł i dostał z tego tytułu kartę VIP na 7% zniżki? Jeśliby się taka osoba znalazła - to proszę o kontakt micol1@o2.pl
chciałbym pogadać

marta

jesli to ten sklep gdzie sprzedaja odziez sportowa obok ccc to ja tam nie chce nawet znizki i 50% .... co tu gadac obsluga jak w arkadii ... kupiłam tam odziez sportową ale sie okazala trefna a zaplacilam kupe pieniedzy z reszta widzialam tam ludzie zglaszaja reklamacje .... tak wiec jesli chodzi o mnie to nie chcialabym tam zadnej karty vip i co to wogole za wymysł moim zdaniem vip oczekuje wysokiego profesjonalizmu  ... jestem jedynie zadowolona z deichman i sklepu na jana pawla gdzie sprzedaja odziez sportowa campus, regata, berghaus

micol1

przykro mi z powodu Twojej przygody - na moje szczęście mi chodzi o ten duży sklep - na końcu

Ktos

marta, przykro mi ze względu na to, że wcisnęli ci trefny produkt, ale nie kupuje się drogich rzeczy nie sprawdzając wcześniej dokładnie danego produktu...
Narod wspanialy tylko ludzie chu**

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć