Dobry fryzjer w Suwałkach

Zaczęty przez Tunia, 12 Sty 2011, 11:49:49

« poprzedni - następny »
Do dołu

Tunia

Witam,
mieszkam w Suwałkach od kilku m-cy, nie dawno urodziłam córkę i marzę żeby coś ze sobą zrobić, ale nie mam pojęcia gdzie warto pójść do fryzjera.
Może polecicie jakiś dobry salon.
Myslala o Żanie przy Sikorskiego, jeśli macie opinie to piszcie.
Będę wdzięczna za rady.
Tunia

ja

ja ostnio bylam na 1-go maja 12 tu koło apteki od szczytu mloda dziewczyna nieżle robi i niedrogo moge ci dać nr tel

elz

nowo powstaly salon fryzjersko kosmetyczny na ul. 11listopada.nie dawno sama tam bylam bardzo ale to bardzo jestem zadowolona.nie drogo  szybko i przyjemnie.polecam

kamillo

tylko u pani izy na kowalskiego w wieżowcu

brak

usunięto przez administratora

Noemi

A ja polecam Panią Ewę z Avangardy. Salon w bloku za Bankiem PKO BP
Ula Zambrzycka

kamillo

do debowego;ty nie badz taki hej do przodu,bo ci tylu zabraknie...

mika

Najlepsza fryzjerka na 1-go maja w salonie Glamour przy ZUSie - Pani Agnieszka 506893862!!!
Monika Balcer

Asia

pani Terska studio BC na Kościuszki polecam, super obsługa elegancko i profesjonalnie,ja nie żałuje a robiłam totalną metamorfozę.
Asiulka

ja

w Suwałkach nie ma dobrego fryzjera :P

izka

ja polecam też panią Tereskę z BC na kościuszki miło i profesionalnie ;
imilanowska

marta

ogradzam fryzjerkę z salonu \"Kudłaty Świat\" na Noniewicza wejście od tyłu 9 blisko 3 lo) dwie lewe rece do strzyzenia

Anetta

a ja polecam P. Gosię - ul. Bydgoska - chodze do niej od wielu lat- super babka

Maja40

A,ja polecam fryzjera na ul.staszica jest tam zmiana własciciela tego salonu,no i przyokazji fryzjerki
Maja40

blackangel

A ja polecam Panią Anitę z Studnia Fryzur Wamar. Sejneńska 5 jest świetna i nie bierze dużo,zawsze można się dogadać :) Pozdrowionka

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć