Dobry fryzjer w Suwałkach

Zaczęty przez Tunia, 12 Sty 2011, 11:49:49

« poprzedni - następny »

anonim

DROGIE panie wiem ze spozniona na maxa jestem ale moze ktos tu zaglada odczasu do czasu ja polecam pania ktora pracuje ma swoj zaklad na 11 listopada kolo pizzeri planeta tam trzeba sie zapisywac pare dni przed ale jest naj naj lepsza a koszt strzyrzenia to 15zl!!!! niestety nie mam do niej nr tel bo mieszkam obok wiec se schodze i sie zapisuje

Realistka

Do Chacha: A kto Ci powiedział, że artego to najtańsza firma?? :D Nie masz zielonego pojęcia, a piszesz. Znam dużo tańsze profesjonalne farby a są 100 razy lepsze od tego Twojego Loreala. Wiesz sama nazwa i produkt markowy nie wystraczy, potrzebne są jeszcze umiejętności :) A tubka Farby Artego w Hair kosztuje 34 zł :) Oczywiście wiadomo, że salony mają taniej, ale uważasz, że mieli by zniżkę 200%?? :D Masakra!!!! :)  Wiesz w Białymstoku pracowałam w renomowanym salonie, farby wella, koleston, color touch i tak się Panie kusiły na te markowe farby, ale żadna z nich nie zauważyła, że była farbowana dizapem za 14 zł jak nie było danego koloru z welli :) I Ty pewnie też tak lecisz na markę :)
A co do najlepszej fryzjerki polecam Panią Anię z ul. Pułaskiego :)

keysi

odradzam salon Demi na ul.kowalskiego.Po prostu parodia salonu fryzjerskiego.nie umieją nic kompletnie robić.Zenada.

farba

w fabryce fryzur tragicznie farbują włosy, kolejny raz z rzędu wyszłam z ciemnymi zaciekami(pozostałosciami po farbie na czole, uszach i okolicach szyi), trzeba było użyć w domu porządnego peelingu, zeby usunąć farbę ze skóry.moim zdaniem nieprofesjonalne podejście do klientki

........

A dla mnie najlepsza jest \" MANTRA \" czyli pani Marta

neonowa

A co sądzicie o OMNI w Domu Nauczyciela? Moja znajoma chodzi tam od dawna i bardzo sobie chwali.
pozdr

Megi23

posty starej daty....może zmieniło się coś w tej dziedzinie? aktualnie jestem wierną klientką P Łukasza z klonowej i jestem zadowolona:) ale chętnie spróbowałabym coś nowego. jakieś propozycje?
megi

oliska

witam mam pytanie odnosnie fryzjerki ktora miala swoj zaklad na samej gorze w ALFIE,czy ktos ma do niej namiary lub wie gdzie sie przeniosla bo nie wiem co sie z nia stalo a byla n ajlepsza w suwalkach

Tes

Do Oliśka: Tam pracowała Ania, ma teraz swój zakład na Pułaskiego w bramie. Numer 81 lub 87 nie pamiętam.

oliska

dziekuje ci serdecznie,mam nadzieje ze jakos znajde ten zaklad

kocimiętka

Po przeczytanych na forum komentarzach pobiegłam szybko do polecanej pani Tereski z BC. Po pierwszej wizycie byłam nawet zadowolona ze strzyżenia chociaż farba szybko sie wypłukała. Po ok miesiącu zapisałam się ponownie na wyrównanie ścięcia i ponowne farbowania, ale efekt był już dużo gorszy. Nie poddałam się i mimo niezadowolenia z ostatniej wizyty postanowiłam dac tej pani jeszcze jedną szansę i było to najgorsze co mogłam zrobić! Nie dość, że zostałam bardzo nieładnie potraktowana to w dodatku uważam, że zdzierstwem jest brać 25zł za ścięcie tylko grzywki i to w dodatku nie tak jak prosiłam. Była to moja ostatnia wizyta w tym zakładzie i nie polecam go już nikomu. nigdy w życiu nie zostałam w zakładzie potraktowana w tak arogancki sposób!!

Adrenalinka:)

ostnio slyszalam dziewczyny o farbie nayo czy wiecie kto ja stosuje ?? w jakim salonie??

najo

koloryzacje najo można wykonać  w aquaparku tef.604819210
Sidor Janina

olaaaaa

pani tereska jest dobrym \"sprzdawcą\" swychusług a szału na głowach nie ma

aquapark?
raz tam byłam i podziękuje
nie dość ze farba szybko się spłukała to i denerwujące przechwalanie się

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć