Dobry fryzjer w Suwałkach

Zaczęty przez Tunia, 12 Sty 2011, 11:49:49

« poprzedni - następny »
Do dołu

blackangel

kasia

pani fryzjerka z sikorskiego przeniosla sie do aquaparku, korzystalam z uslug fryzjerskich i kosmetycznych, jestem bardzo zadowolona, dodatkowym atutem sa godziny otwarcia bo od 9-22 wiec dla zapracowanych matek jak najbardziej, POLECAM
Kasia

ela

Zaliczyłam wile salonów fryzjerskich w Suwałkach, chyba wszystkie na Kościuszki, Noniewicza, Sejneńskiej- a ostatnio wylądowałam u Pani Gosi w Fabryce Fryzur na Modrzewiowej, 087 5671414 i w końcu jestem zadowolona z efektu po farbowaniu i strzyżeniu:):):)
Moje koleżanki jedna po drugiej zaczęły tam również chodzić.
Pani Gosia z niesamowitą delikatnością i dbałością zajmuje się włosami, wszelkie idiotyzmy wybija z głowy na starcie:)
Paznokcie - tylko Teresa z Alfy 506021610, Irina na Kamenie też oki, ale trwa to 3 godziny- jak dla mnie za długo, p. Masłowska przy Wigrach też okay, jeśli ktoś lubi migdałki:)
E. BRZOZOWSKA

olaaaaa

zgodze się z Elą jak fryzjer to tylko pani Gosią na Modrzewiowej. Jestem jej klientką od lat i jestem zadowolona. Wcześniej zaliczyłam nie jedno nie udane ścięcie i farbowanie. polecam

martuś

i ja podpisuje sie pod Ela i Olaaaaaa
pani Gosia jest najlepsza i zawsze potrafi doradzic
polecam
marta83

Miss Lucky

Polecam panią Gosię, która ma swój salon obok biedronki na Sikorskiego. Malutki salonik bodajże Żana się nazywa (przyjmuje tam też kosmetyczka) trzeba wejść do budynku za sklepem meblowym.
Bardzo miła, młoda dziewczyna z fantazją - wcześniej pracowała w Elicie na Noniewicza teraz ma własny zakład.
Serdecznie polecam!
ceny: farbowanie 60zł, strzyżenie z myciem za to ze poczekałam troszkę dłużej kosztowało mnie 10 zł  :)

elizze

Ja też mam koszmarne doświadczenia odnośnie fryzjerów w Suwałkach. Jakiś czas temu czesałam się na ślub w Aquaparku. Tragedia!!!!!!!!!! To był mój pierwszy i ostatni raz w tym miejscu u tej Pani, bo dziewczyna która tam pracuje czesze całkiem fajnie, widziałam jak fajnie uczesała inną klientkę. Nie będę wdawała się w szczegóły, spodziewałam się po tej Pani profesjonalizmu, a okazało się, że uczeń jest lepszy od mistrza. Moją fryzurę uratowała Pani Gizela! I to jest chyba jedyna dobra fryzjerka w Suwałkach. Nie zamierzam więcej eksperymentować. W Suwałkach czas się zatrzymał w każdej dziedzinie, fryzjerzy nie jeżdżą chyba już na szkolenia, nie uczą się nowych technik, obecnych trendów. Myślą, że skoro mają już salon od kilku lat to są świetnymi fachowcami. Niestety, człowiek uczy się przez całe życie !

daylight85

Od kilku lat chodzę do Pani Gizeli z Kościuszki i jestem baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona. Robiłam u niej już chyba wszystko - cięcie, farbowanie, pasemka, kręcenie, prostowanie, fryzury na śluby itp. Umie doradzić i wie co klientce pasuje. Nigdy nie zrobi ci czegoś, co do ciebie nie pasuje tylko dlatego, że \"coś ci się marzy\". Polecam

akri

Ostrzegam wszystkie Panie przed salonem Loris /róg ul. Bulwarowej i Sikorskiego/. Tylko negatywne zaskoczenia: jakość usługi - najgorsza jaką w życiu doświadczyłam, cena - najwyższa jaką zapłaciłam.
xxx

jaa

możecie podać adres salonu gdzie pracuje Pani Gizela? Albo chociaż nazwę?

daylight85

Pani Gizela ma swój salon na Kościuszki 82 w bramie koło Einsteina :)

Kamilloaa

Co do salonu w aquaparku to tak zgadza sie ze maja dlugo otwarte ale profesjonalizm i podejscie klienta starszej fryzjerki odbiega wszelkim normom.reszta personelu jak najbardziej jest ok.

Kamilloaa

Co do salonu w aquaparku to tak zgadza sie ze maja dlugo otwarte ale profesjonalizm i podejscie do klienta starszej fryzjerki odbiega wszelkim normom.reszta personelu jak najbardziej jest ok.

kasia

....................pozdrawiam..............
Kasia

Chacha

W przypadku koloryzacji liczą się nie tylko umiejętności fryzjerskie ale też materiał. Kobietki pytajcie czym będą malować wam włosy. Większość salonów w Suwałkach(90% z mojej wiedzy) używa tego co najtańsze, czyli... Artego. Jak Salon La Chatre pracuje na L\'Oreal gdzie tubka kosztuje 20-30 zł, to nie to samo co tubka Artego za 8-10 zł w X-salonie(żeby nie robić antyreklamy komuś, bo to w Suwałkach jak pisałam norma).
Pozdro. i szukajcie salonów z dobrymi farbami i kosmetykami.  

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć