Najlepszy ginekolog w Suwałkach

Zaczęty przez aisha82, 11 Gru 2010, 13:38:33

« poprzedni - następny »

mała mi

ja też dr m z sikorskiego/e.plater nie polecam , nie zrobiwszy dokładniejszych badań stwierdziła zaśniad groniasty w początkach ciąży( taki rodzaj nowotworu), strachu napędziła co niemiara, przyjmuje i bada w obecności pielęgniarki, która wtrąca swoje 3 grosze... tak było 4 lata temu; dziś mam zdrową córcię, a ciążę poprowadził dr Ż. i było spoko, zlecił wszystkie badania, uspokoił,nadzorował ciążę jak wylądowałam w szpitalu i przyjął poród...wiem,że nie każy lekaż i nie każdemu pasuje, mój zapewne też, ale ja nie narzekam, więc polecam
mała

ktosiek

witam:) mam już na swoim koncie chyba z 10-ciu ginekologów,więc tak z grubsza powiem,że nie polecam pani Markiewicz,pana Sztejtera,pana Cwaliny,pana Krupińskiego,pana Murawskiego,i in.,a polecam pana Ponomarowa,przyjmuje i w szpitalu i prywatnie,najpierw byłam w szpitalu,potem raz prywatnie,a teraz w szpitalu,jest dobry i kompetentny:) polecam:)

Agataaa

To ja chyba miałam do czynienia z innym Ponomarowem niż ktosiek :/ Polecam Bogdana Cwalinę, jest ****isty.

alicja

zdecydwoanie polecam doktora Murawskiego super podejcie do pacjentek idealnie prowadzi ciaze zdecydowanie na plus
alicja

Adrenalinka:)

wiem ze jestem trochę późno ze swoja opinia, ale ja osobiście polecam dr Sochańską. Obecnie prowdze u niej ciąże i pierwszy ginekolog ,który jest delikatny i nie obraża jakimiś tekstami jak co po niektórzy wykształceni ginekolodzy. Miła pozatym atmosfera , wszystko dokładnie wytłumaczy itp
Adrenalinka:)

gosc

ja rowniez nie polecam dr Markierwiczowej i Strzałkowskiej. równiez zamierzam zmienic lekarza i mam problem. opinie sa dosc rozlegle w czasie.czy ktoś wypowie sie na nowo?

wera

Od ponad 1,5 roku moim lekarzem jest dr Cwalina i mogę go polecić z czystym sumieniem. Oprócz tego, że jest dobrym spacjalistą, to jest także bardzo kulturalny(co nie nie jest oczywistością u innych lekarzy), spokojny i miły, w jego gabinecie zawsze czuję się swobodnie, chociaż miałam poważne opory przed pójściem do ginekologa mężczyzny. Mam kilka koleżanek, które porezygnowały ze swoich dotychczasowych lekarzy i teraz chodzą do dra Cwaliny i bardzo go sobie chwalą, ale wiadomo, że nie każdej kobiecie akurat on musi odpowiadać.

zielon0

ja polecam Dr Zylinskiego, milo, fachowo, wszystko sumiennie i starannie wytłumaczy, przez 2 lata leczylam sie w białymstoku u słynnych na calą polske ginekologów i nic nie umieli mi poradzic z moimi dziwnymi miesiączkami, a on Dr. Zylinski w ciagu 3 miesiecy tak mnie wyleczył, ze po dzis dzien(minely 3 lata) nie mam problemow z miesiaczkami. Dodam ze w bialym placilam 150zł na dzien dobry, jesli wykonali mi usg to bylo + 100zł a jak pobrali cytologie to bylo + znowu 100zł, czyli wizyta 350zł, a tu u Dr.Ż 100zł z cytologią, usg i czym tylko zechcesz, naprawde polecam

zosia

Ja nie polecam dr Cwaliny, prowadził moją pierwszą ciążę, wszystko jest w porządku gdy ciąża przebiega prawidłowo choć niestety jest osobą bez odpowiedniego podejścia, nie potrafi dokładnie wytłumaczyć problemu, ja niestety swoją ciążę straciłam:( a gdy leżałam w szpitalu to nawet do mnie nie zaszedł jako mój lekarz prowadzący. Ja osobiście odradzam tego lekarza.

aneta

To pan doktor Ponomarow prowadzi także ciąże? chodzi mi tu, w szpitalu? byłam u niego na potwierdzenie ciąż, ale nie zaprosił na kolejne usg..

nikol9009

co za głupia idiotka z tej (chyba)MAKAREWICZ z sikorskiego 6 ,która przeniosła się z e.plater nigdy więcej tam nie pójdę. byłam u niej na pierwszej wizycie 11l temu i teraz niedawno na drugiej. zaczęłam opowiadac dla niej ze mój problem zaczął się 3 lata temu. zaszłam z zapaleniem, krwawieniem, z uszkodzona florą bakteryjną a ta torba stara mówi ze nadal nie rozumiem z czym ja do niej przyszłam. jeszcze zaczęła wtrącac się jej przepita z patologicznej rodzinki pielęgniarka. bo na taką mi wygląda. jedna **** warta druguiej. w 2002 r brałam tab diane i ta mi wpiera ze ja nadal biore tab antykoncepcyjne 11 lat minęło czy ja przez tyle lat biore tab anty zwłaszcza dianę jak to stare tab. jest chamska, zaczęła jeszcze coś gadac o słoniu z podniesioną trąbą.
jak jej zwróciłam uwagę , ze takie odzywki to w domu a nie do pacjęta to zlekcewazyła.
suwałki

komentatorka

Czy ktoś tu jeszcze zagłada?również NIE POLECAM dr.MARKIEWICZ jest chamska i nie kompetentna. Dlaczego u suwalkach niema jakieś miłej mlodej pani gin.? Boże porażka nasza služba zdrowia :(  do faceta niepojde nigdy! Zemdlalabym ze wstydu :P  z wynikami od dr.Markiewicz wybieram się na konsultacje do dr sochanskiej nie mam wyjścia... Każda lepsza od niej.
komentatorka

studentka

Ja bardzo długo chodzilam do dr Zajączkowskiej, ale niestety najchetniej przyjmuje bez badania, wypisuje recepty i placi sie az 80zl, czyli tyle jak za wizyte z usg. Mam to szczescie, ze mieszkam teraz w trojmiescie i tu jest mnostwo wspanialych lekarzy i mam swoja Pania doktor, która ma kompetencje wieksze niz wszyscy suwalscy gin razem wzieci.

monika

A czy ktoś może zna nazwisko i jakieś namiary (np gdzie przyjmuje) na ginekologa który przyjeżdża co jakiś czas do Augustowa prawdopodobnie z Warszawy? Bo słyszałam że jest bardzo dobrym lekarzem ale nigdzie nie mogę znaleźć namiarów na niego. Ja swoją ciążę poroniłam i zanim podejmę decyzję o następnej chcę się porządnie zbadać. A takich badań w Suwałkach nikt nie zrobi bo zamiast zapobiegać takim sytuacjom każą zachodzić w następna bo może tym razem się uda. Masakra.

iwona

Witam , Moje drogie może któraś z was to przeczyta nie wiem czy dr. Sochańska jest dobrym lekarzem ale dla mnie w wieku 33 lat zrobiła dużą krzywdę nie polecam , jest jednym z wielu żeżników w Suwałkach . Słyszałam o ginekolodu z Warszawy który przyjmuje w Augustowie , też nie mogę znależć namiarów . Proszę pomóżcie
iwona

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć