Najlepszy ginekolog w Suwałkach

Zaczęty przez aisha82, 11 Gru 2010, 13:38:33

« poprzedni - następny »

michael

ktos je kasuje ja juz dwa razy pisalam nazwisko lecz jest usuwane do pierwszej litery
michael

Tunia

Moim zdaniem dr C jeśli chodzi o tego, który przyjmuje przy Siokorskiego, ma tam gabinet prywatny,
przeprowadziłam się do Suwałk we wrześniu, będąc w 27 tc i trafiłam do jego gabinetu, od tej pory on prowadził ciążę i odbierał poród cc. Obie z córką jesteśmy zdrowe, ważyła dokładnie tyle ile pan dr dzień wcześniej ladnie zmierzył na usg, jestem 3 tyg po cięciu i czuję się świetnie, uprzejmy, miły, kompetentny, słucha pacjentki i odpowiada na wszelkie pytania, w czasie badania nigdzie się nie śpieszy, jest dokładny, polecam!
Tunia

zochna

Ten doktor C to ten który przyjmuje obok szpitalika zakaźnego dajcie namiary bo przez te szyfry nie wiem o kogo chodzi . On się przeniósł z Noniewicza?

michael

tak  na sikorskiego,wczesniej chyba byl na noniewicza.chcesz to moge ci dac jego nr tel
michael

zochna

A jeśli moźna to poproszę , on prowadził moją pierwszą ciążę ale jeszcze przyjmował na noniewicza. Super facet choć i znam takich co nie mają dobrego zdania o nim :( . Teraz planujemy z mężem drugie dziecko i również chciałabym pójść do niego. Czy on przyjmuje tak jak wcześniej czy coś się zmieniło?

and

ja przyjmuje gratis, moje hobby, moj nr tel 530566555 :lol:

zochna

ArchaniolOna

ja chodze osobiscie do profesora J na noniewicza i nie narzekam :)
dr M mi nie pomogl tak samo i dr Ż
Fara bara cira fara tonga... ^^

aisha82

Słyszałam, że dr. S jest dobrym lekarzem gin. Co o niej myślicie??

famfatal88

Kiedyś Pan C. który przyjmuje na sikorskiego był bardzo niesympatyczny, przynajmniej przez telefon, nawet do widzenia nie mówił na koniec rozmowy, ale teraz kulturka... nawet jak u niego byłam, to miło zapytał co Panią do mnie sprowadza itd. Można było go zapytać o różne problemy które się ma w związku ze zdrowiem, a wcześniej to nie wiadomo było, czy zaraz przypadkiem nie zabije wzrokiem. Oby tak dalej, ale polecam :)
Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa

jenny

Moim zdanie Pan doktor S. jest dobrym lekarzem. Miły,konkretny. Teraz za wizytę bierze 60 zł. Pan doktor C. też jest świetny. Chcialabym przestrzec kobiety przed Panią doktor M. z E. Plater. O mało mnie nie zabiła ;/ u co drugiej kobiety stwierdza zapalenie przydatków o którym nie ma zielonego pojęcia. A usg ginekologiczne stwierdziła, że "jak przyjde do niej prywatnie to zrobi mi i 5 razy". Po czym przy wykonywaniu (wreszcie) tego usg o mało mnie nie "rozerwała" ;// Słyszałam, że po kilku sprawach sądowych już sie nieco poprawiła jednak nie sprawdzę tego na własnej skórze.
jenny

Wioleta

chodzi ci o dr m? ona teraz na sikorskiego przyjmuje?

Hanka

podajcie w koncu prawdziwe nazwisko ginekologa!Czy to jakas tajemnica?

basia

Barbara

basia

skoro ktos chce sie dowiedziec kto jest dobrym ginekologiem w skach toczemu nie podajecie całych nazwisk tylko pierwsza litere?!cpozy to jakas zbrodnia podac nazwisko dobrego ginekologa?!
Barbara

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć