Najlepszy ginekolog w Suwałkach

Zaczęty przez aisha82, 11 Gru 2010, 13:38:33

« poprzedni - następny »
Do dołu

aisha82

Cześć dziewczyny. Nie wiem czy już był kiedyś zakładany taki wątek, ale możemy spróbować kolejny raz.
Kto według Was jest najlepszym ginekologiem w Suwałkach, najlepiej żeby przyjmował na NFZ ;)
Chcę zmienić swojego lekarza i jestem ciekawa opinii o innych lekarzach.

monk

niunia

polecam dr m lub c dr lub dr s wszyscy na noniewicza przyjmuja
niunia

ja

Kobietki a jakie macie zdanie o dr. Ż?

izi

mania82

dr C, dr S :-D
dr C świetnie poród mi odbierał

marcia

DR.M- rzeczowo i zawsze na temat.

michael

michael

Ulcia

Dr C. Byłam również u Ż, ale po pierwszej wizycie zrezygnowałam. Pozytywnie wspominam Z podczas pobytu w szpitalu, nie polecam osobom młodym S

EwelinaM

dr C. Rodzilam w sierpniu, prowadzil cala ciaze, super opieka. Tylko ze on nie przyjmuje na NFZ, teraz wizyta ok 80-100 zl, zreszta szedzie tak jest.

agaa

witam ja mam juz jedno dziecko i mam 24 lata i od kilku lat chodze do Dr Si dla mnie jest to świetna doktorka. zawsze mozna do niej zadzwonic gdy cos jest nie tak, przy porodzie i po nim interesowała się mna, ale wiadomo sa kobiety wymagające, a lekarza to tez człowiek... a ten M to mial sprawe sadową, i był lekarzem prowadzacym ciaze w której dziecko zmarło w 7 miesiacu i co.... Trzeba samemu sprawdzic na sobie bo opinie i tak beda rozbiezne.

aisha82

a czy dr M przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie?? zależy mi na dobrym lekarzu który by przyjmowała na nfz

michael

michael

P.

Nie rozumiem dlaczego piszecie same litery nazwisk? Przecież nie jest zabronione podawanie nazwisk?

bella

no właśnie i mnie zastanowił ten szyfr? przecież literki niektórych nazwisk powtarzają się? a wiec można o rozwiniecie myśli prosić...

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć