IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny

Zaczęty przez bazylia, 03 Gru 2010, 10:10:29

« poprzedni - następny »

bazylia

Hejka
Jak oceniacie imprezy organizowane w Plazie? Generalnie odwiedzacie Fantasy Park? Jestem ciekawa Waszych ocen, spostrzeżeń i propozycji.
Ja osobiście spodziewałam się nieco wyższego poziomu. Jest kilka spraw na duży + , ale moim zdaniem taki \"lokal\" stać na więcej. A Wy co sadzicie?

lewusy

Boże co za nagonka zabiedzonej konkurencji, Fantasy trzymajcie sie ramy bo wam  nie odpuszcza cos czuje. :D

Janek

do fantasy park tak nie bardzo pasuje ochrona z piwnicy jeszcze moze nic bym nie powiedzial gdyby nie to ich malo profesjonalne podejscie dla przykladu moze niech odbeda moze staz z ochrona w bramie czy tez swiss ... nawet podpowiem ze wystarczy odpowiednia selekcja lub tez cena wstepu zeby wyeliminowac tez tych awanturujacych sie

niunia299

Moim zdaniem i w Plazie warto wybrać się jedynie na kręgle. Cała ta pseudo dyskoteka jest do niczego!! DJ bełkocze coś do mikrofonu jak na jakiejś wiejskiej potupówce, do toalety nie można wejść, bo od progu zaatakuje nas chmura dymu tytoniowego, poza tym jakieś chłystki z pseudo ochrony pląsaja się po sali i szukają pretekstu, aby z kilkoma wiejskimi chłopaczkami spod Ełku z napisem Pretorian na bluzce pokazać, jacy to oni w grupie są silni i co potrafią. :D  Poziom ich kultury jest znikomy, a sposób podejścia i szacunku do innych jest dla nich czymś, czego ani z domu, ani z podstawówki nie wynieśli!! Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę na fakt, że w toaletach są wyłączone czujniki dymu, co świadczy o tym, że właściciele są niepoważnymi i nieodpowiedzialnymi ludźmi!!Jak można mieć gdzieś bezpieczeństwo tylu ludzi będących w lokalu??!! Wystarczy jeden niezagaszony w toalecie papieros! A z wysokiego piętra po jednych, nawet ruchomych schodach, wszyscy szybko nie uciekną... Dodam, iż ochrona i manager nie reagują na skargi o paleniu tytoniu w WC!! To, co proponowałabym osobom decyzyjnym to przede wszystkim zacząć dbać o bezpieczeństwo klientów, czyli zmienić ochronę na profesjonalistów i przestrzegać zasad BHP i obowiązujących przepisów!
Niunia

nitka

Lepiej zmiencie ochrone, bo jak nikt ich kultury nie nauczył to niech lepiej dalej po polach z kamieniami pod Ełkiem biegaja! Goło****cy i tyle!!

tony

Jako 30-latek powiem że muzyka w Plazie jest już nie dla mnie. Przy tym nie da się tańczyć a jedynie podskakiwać, no ale to  jak już wspomniałem może tylko kwestia wieku. Poza tym jak dla mnie za dużo tam dresów wpuszczają co oznacza że na każdej imprezie wcześniej lub później dojdzie do jakiejś draki - kłania się selekcja.
jeśli chodzi o ochronę to nie miałem z nimi do czynienia, ale byłem tam może ze 3 razy. To co mi się podoba, to że są charaterystycznie ubrani i łatwo ich w razie potrzeby zauważyć.

alicja

Tony zupełnie się z Tobą zgadzam co do kwesti muzyki, ja jestem w podobnym wieku i stwierdziliśmy z mężem że żeby dobrze się bawić przy tej muzyce trzeba ostro sia chyba najarać czymś bo takie łup łup łup to kompletnie nie nadaje sie do tańca, mi osobiście tysiąckroć bardziej podoba sie muzyka w Swiss Bar.
I tak pokrótce powiem Wam moje spostrzeźenia (może ktoś z Fantasy to przeczyta i coś zmieni):
1 słaba obsługa, nie ma komu zbierać pustych butelek ze stolików, miedzy stolikami pobite leżą az ktoś orła wywinie i się pokaleczy, jak dla mnie totalny syf,
2 pan w szatni totalna oferma, wiem że jest kartka że sztania nie odpowiadza za rzeczy pozostawione w sztni ale jak można zgubić część garderoby bo nie mówię tu o innych rzeczach typu portfel czy inna wartościowa bo tego to nikt nie zostawia,
3 faktycznie muzyka słaba (ale to obiektywna ocena, co kto lubi)
4 selekcji brak, ok niech będzie od 18 lat ale masakra jak widze że ktoś przychodzi w dresach albo adidasacj nie czyszczonych od nowości, rzygac się chce a to śwadczy o klasie dyskoteki, widac Fantasy nastawia sie na kasę a nie na jakość.
Dzięki.
alicja

alicja

Aha, a co do ochrony to nie mam zastrzeżeń, robią swoją robotę.
A i ten dym w toaletach, coś okropnego.
Raz byłam w Fantasy Park i raczej ostatni. Zdecydowanie wolę Swiss Bar. Czysto i kulturalnie.
alicja

nitka

Alicja ma rację, obsługa w barze i na sali to masakra!! Na drinka czeka sie mega długo pomimo, że przy barze stoi z 10 osób, a obsługują 3-4 kelnerki. Poza tym faktycznie nikt nie dba o porzadek na stolikach i wokol nich. Ostatnio w sobote, przy obowiazujacej juz ustawie antynikotynowej, kelnerka przyniosla popielniczke i powiedziala - mozecie juz tu palic! I co tu mowic o poziomie :D :D Zdecydowanie najlepszym lokalem jest Swiss Bar!! Lokal jak i obsługa łacznie z ochrona na poziomie!! W bramie też jest OK.

bazylia

Widzę, że wiele osób podziela moje zdanie, szczególnie dotyczace oprawy muzycznej.
Prowadzący (czyt.bełkoczący) nazywają siebie D\'j-ami, ale nie ma to wiele wspólnego z prawdziwym d\'j .
 Muzyka w głośnikach ryczy (zresztą nagłośnienie wygląda na takie, które samo w sobie nie znosi dużej głośności), Panowie za konsolą potrafią jedynie sprowadzić imprezę do rangi zabawy w polu (bez urazy). Każdy rodzaj muzyki jest do przyjęcia, ale w odpowiedni sposób podany.

Co do ochrony - ja nie mam akurat do nich zastrzeżeń. Są jednakowo ubrani to + , że nie są mili dla podpitych i ubliżających wszystkim małolatom - to też troche na + :)
Z tego co zauważyłam od 21-szej, mogą wejść osoby po 21-szym roku życia. Poza tym ceny powalają niepracującą młodzież :) chyba ...

Szkoda tylko, że za poziomem cen nie idzie odpowiedni poziom oprawy imprez :( SZKODA ....

Bluuu

Oto jakie atrakcje zapewnia Fantasy Park:
1. Bełkot DJ\'a przez mikrofon
2. Kolejki w barze
3. Syf na stołach i wokół nich
4. Potrącanie ludzi na parkiecie przez \"ochronę\" :D
5. Nauka wstrzymywania oddechu na ok 10 min podczas wizyty w toalecie, dym papierosowy zasmrodzi wtedy tylko ubranie...
6. Zagrożenie pożarem spowodowane wyłączaniem czujników dymu w toaletach
7. Zachęcanie klientów do palenia tytoniu przy stolikach, stawiając im popielniczki i dając słowne pozwolenie na palenie mino ogólnego zakazu
8. Wyłudzanie pieniędzy na rezerwacje stolików i zakupione bilety, a potem obrażanie klientów i spychanie ze schodów
9. Wykręcanie rąk i darmowy transport na ul. Sportową  po zwróceniu uwagi szefowi lokalu na skandaliczne zachowanie \"ochroniarzy\"
10. Rozmowa z pseudo ochroniarzem używającym języka z rynsztoku - bezcenne!!!

Gregori

Żal jest czytać te bzdury. rzeczywiście konkurencja mocno działa żeby przeciągnąć klientów na swoją stronę. Do ochrony jak przypuszczam zastrzeżenia mają osoby, które miały z nią zatargi i teraz są wielce urażeni i oburzeni, że ktoś ich pogonił jak się zachować nie umiał. Żenada! Jakby wyszedł jak go o to grzecznie proszono to by nie został \"zepchnięty ze schodów\". Policja też zabrała bez powodu.. wszyscy się uwzięli! Biedactwo!

kamill0

niepodobaja mi sie te dyskoteki w plazie takie moje zdanie

Paweł

Muzyka dno.Ale  najgorzej jest z obsługą, za barem stoi z 6 osób a na piwo czekałem z 30 minut mimo iż nie było zbyt dużej kolejki,sam pracowałem za barem i obiektywnie powiem że z takimi ruchami jakie tam mają wyrzuciliby mnie na zbity pysk.

krysia

DJ są ok tylko Hołka niech ktoś nauczy grać, a nie wali tą swoją rąbankę, aż mózg uszami wypływa. I jak grają DJ typu Hołek i Simon to niech oni grają, a nie stawiają jakichś małolatów, którzy nie dość, że z muzyką mają mało wspólnego to nawet mówić przez mikrofon nie umieją.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć